DENISA ČTVRTEČKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Praha, Předboj Praha-východ

Odkudkoliv

Odkudkoliv

Všechno začíná u nás. V nás.

Můžeme být tvůrci, nebo oběti. Být tvůrci vlastního života a žít podle našich představ, nebo oběti a přežívat pod vlivem okolností.

Já jsem byla celý život právě tou obětí. A byla jsem přesvědčená, že já nemohu za to, co se mi v životě děje. To ti ostatní. Nespravedlivý život. Možná osud.

Do školy koučů jsem se ale přihlásila, protože jsem chtěla pomáhat ostatním lidem. Vždy mi dělalo radost, když jsem mohla někomu pomoci, aby se cítil lépe. Záhy mi ale došlo, že ze všeho nejdřív a nejvíc potřebuji pomoct především sama sobě. Byl to pro mě doslova ŠOK, když jsem zjistila, kolik různých přesvědčení a omezení si v sobě nosím a nakolik mi to ovlivnilo život.

Když se mě někdo zeptá, jaké jsem měla dětství, odpovím, že normální, dobré. A asi je to i pravda. Ale i ze zdánlivě „fajn“ dětství si odnášíme zásadní vzorce pro náš život.

Začala jsem chápat, proč se mi v mém životě dělo to, co se mi dělo…

Nejvíc se mi to zhmotňovalo ve vztazích. Prošla jsem si vztahy, kde jsem nesměla mít vlastní názor. Když jsem ho měla, přišlo ponižování – psychické i fyzické. Následovaly nevěry, lhaní, dokonce mě i jeden partner okrádal o peníze. Pak přišly vztahy se zadanými muži. I když se ke mně vlastně chovali „hezky“, já jsem se velmi trápila a jen čekala, kdy si zasloužím víc. Myslela jsem si, že za tu moji „oběť“ nakonec přijde odměna. Můj život byly hádky, neustálé obhajování se, vysvětlování a pocit křivdy a taky strach. Strach, že možná nikdy nebudu šťastná.

Dnes už ale chápu, proč mi tito partneři přicházeli do života, a hlavně, proč jsem v takových vztazích vůbec zůstávala. Ve vztazích, kde si mě ti druzí nevážili. Protože jsem si nevážila SAMA SEBE! Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem dost dobrá, a nevěřila si. A přesně tohle mi „moji“ muži potvrzovali – zrcadlili. Protože to, co se děje venku, je totiž jen odrazem toho, co máme uvnitř. To bylo pro mě zásadní pochopit – že svůj život si tvořím (nebo ničím) sama. A pokud se mi život, který žiji, nelíbí, mohu ho změnit. Ale jen JÁ SAMA. Čekání na to, až se změní okolí a ukáže nám konečně naši cenu, je bolestné mrhání časem.

A tak jsem se – díky koučinku – krůček po krůčku pustila do budování své hodnoty. Začala jsem objevovat vnitřní sílu a měnit svá destruktivní vnitřní nastavení. Není to snadné, někdy to i hodně bolí a slzy tečou proudem… ale stojí to za to. Dnes už dokážu s láskou říct NE něčemu, co mi nedělá dobře. Dělám víc věcí pro SEBE a hlavně věřím… sobě i životu.

Pokud i vy v sobě tu touhu po změně svého života máte, tak už máte první krůček za sebou. S těmi dalšími vám moc ráda pomohu.

TĚŠÍM SE NA SPOLEČNOU CESTU.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Budování sebehodnoty

 • Dovolit si dát sebe na první místo

 • Sebeláska

 • Jak najít vnitřní klid

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak objevit svůj potenciál

 • Strach ze změny

 • Jak uzdravit vztah k penězům

PARTNERSTVÍ


 • Jak se vysvobodit z role oběti ve vztahu

 • Rozdíly žena versus muž a jak se lépe pochopit

 • Energie ve vztahu

 • Žárlivost

 • Jak najít ideálního partnera

RODIČOVSTVÍ


PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 5 let ve vzdělávání se v oblasti osobního rozvoje

 • 13 let zkušenosti s komplikovanými vztahy s manipulátory

 • 12 let práce s lidmi

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

DENISA ČTVRTEČKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1200 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Předboj Praha-východ

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Milá Deniso, ještě jednou Vám chci poděkovat za dnešní sdílení, za inspirativní rozhovor, za čas, který jste mi věnovala. Při naší dvouhodině jsem zažila mnoho AHA momentů, slyšela hodně úhlů pohledu i možností, jak se dají situace řešit. Navedla jste mě k zamyšlení, nacítění na sebe, a tím jsem přišla na původ toho, co je ve mně špatně a jak to změnit a začít dělat, co mě baví! Odstranily jsme i mnoho dalších vzorců, které by mě nikdy nepustily jít dál a být šťastná. Děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů, stejně jako jsem dnes já.
Markéta, Praha
Během koučnku jsem neměla problém se svěřovat se svými pocity a soukromým životem. Cítila jse se uvolněná a v bezpečí. Přišlo uvědomění, že to co jsem sdělila o nespokojenosti v několika bodech mého života, by si člověk z dálky řekl, proč s tím tedy něco neudělám? Jenže v tom je ten největší problém, že i když to z dálky muže vypadat banálně, tak sám člověk řešení nevidí. tak nevidí. Děkuji za pomoc, impuls a nadhled.
Eva
Byl jsem nervozní,nevěděl jsem,co mne čeká,jak to bude probíhat.Během našeho rozhovoru o mých problémech,mi začalo docházet,proč tohle všechno se se mnou děje.Začal jsem mít z toho dobrý pocit,co mi Denisa vysvětlovala.Byla úžasná a přesně věděla,kde míří a jak mě má navést.
Jirka
Měl jsem dobrý pocit, že mě někdo chápe.Náš rozhovor mi dal hodně. Přemýšlím nad sebou a je mi lépe. Celkový dojem z našeho rozhovoru je velmi kladný.Denisa opravdu odborník a jsem moc rád, že mě kontaktovala. Moc za vše děkuji.
Petr
Zásadní otázka, která mi vyvstala, jak silný základ měly mé vztahy, že nevyšly .. a jak zbytečně lítostivá občas bývám .... že se zbytečně vracím do minulosti ( je čas to nechat být ) .. že mi život dal oči abych se dívala dopředu a nikoliv, abych se dívala zpět...
Jana
Děkuji Vám za veškerou pomoc a skvěle zpracované zázemí! Po konzultaci jsem cítila uklidnění a chuť měnit. Tolik souvislostí, které jste mi ukázala bych já sama dohromady vůbec nedala. Těším se moc na spolupráci, ráda i dlouhodobě. Chci žít v radosti a klidu, s mojí rodinou a cítím, že tohle je má cesta... Děkuji také za úkoly, o všem přemýšlím a těším se, až bude opět chvilka klidu a já vše zpracuji. Teď jedu na víkend k rodičům, tak se těším, jaké souvislosti s jejich dětstvím se dozvím já. Věty jsem si vyfotila a před spaním se budu naciťovat na nové vzorce. Netušila jsem, že to může být takto jednoduché, přesto účinné. Prima zpráva. Ještě jednou děkuji a těším se na další naše povídání!! Jste skvělá;).
Terka