BC. KATEŘINA LÍBALOVÁ

KOUČ PROFESSIONAL - SENIOR 1

Praha, Plzeň

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

Nedaří se vám být plně sami sebou? Jste potlačeni? Netušíte, jaký je váš potenciál a co by vás bavilo? Nebo naopak cítíte, že ve vás dřímá talent, ale nějaké vnitřní nastavení ho blokuje?  Vadíte sami sobě? Obviňujete se, co vše jste mohli udělat jinak? Nebo obviňujete ostatní, jak se k vám chovají? Jste ve vztahu závislí? Jste nešťastní nebo vyhořelí a život je k vám nespravedlivý? Nedůvěřujete si, protože ostatní vás srážejí? Stále se točíte v kruhu?

Tak věřte, že nikdy není pozdě!

Když začnete svoji duši uzdravovat, budou se dít zázraky nejen ve vás, ale i kolem vás.

MŮJ PŘÍBĚH

Můj příběh je o hledání sebe sama, vnitřního klidu, životního naplnění, rozvinutí ženství, sebepřijetí a odpuštění.

Začalo to na Tři krále 2014, kdy jsem si uvědomila,  že  v mém vnitřním nastavení je něco špatně. Byla jsem svázaná starostmi a strachem o syna. Žila v neustálém napětí, uštvaná a  často nemocná. Má imunita byla rozhozená, protože jsem šla mnohdy  přes sebe, neuměla se zastavit a vnímat své pocity a potřeby. Vadila jsem sama sobě a došlo mi,  že energie, co vyzařuji,  není příjemná ani mému okolí.  

A tak jsem se rozhodla, že na sobě musím něco nutně změnit. Pomocí různých metod jsem začala odkrývat nezdravá rodová nastavení a pustila se do čištění následků výchovy mého despotického tatínka a dědy a utiskovaných submisivních žen.

Postupně jsem si uvědomovala, jak moc potlačená holčička jsem byla a jak mě absence sebevědomí a spontánnosti provázela po celý život. V 18 letech jsem si do života „přitáhla“ psychopatického muže, za něhož jsem se provdala. Byla to velmi tvrdá, ale důležitá devítiletá životní lekce, díky níž jsem se alespoň částečně probrala z mé obrovské naivity. I po rozvodu jsem se však nechala ovládat názory a soudy druhých, manipulátoři byli součástí mého života nejen v partnerských vztazích, ale i ve všech ostatních.

Zlomové období nastalo v těhotenství, kdy jsem zůstala sama a vychovávala syna jako samoživitelka. Zastávala jsem roli mámy i táty a mužská energie se ve mně hromadila. Namísto chápající a vřelé maminky jsem byla výbušná a netrpělivá. K tomu jsem na chalupě dělala těžší mužské práce, čímž jsem svoji ženskou energii ještě více potlačovala. Když byly synovi 3 roky, přestal ho jeho otec na delší čas vídat úplně. Synovi vyvstaly zdravotní potíže a já doslova nevěděla, čí jsem. Byla jsem velmi nešťastná, do toho měl můj chlapeček vzdorovité období a já byla stále nervóznější a výbušnější a na vše sama. Místo toho, abych si s ním více hrála, potřebovala jsem mít doma vše dokonalé. A tak jsem se v tom začarovaném kruhu motala stále dokola.

Začala jsem proto hledat samu sebe a pracovat na sobě. Naučila jsem se chápat své emoce, přijímat je a pracovat s nimi. Posouvala jsem se, ale pořád nějak pomalu. Mezitím jsem pozorovala na své kamarádce, jak se díky celostnímu koučinku Lucie Königové transformuje rychlostí blesku. Co já řešila několik let, ona zvládla za velmi krátkou dobu.

V době covidu si ke mně tento celostní (sebe)koučink našel též cestu v podobě webinářů a já na sobě zahájila s pomocí kouče intenzivní systematickou práci. Postupně jsem si budovala sebehodnotu a sebedůvěru a začala bořit pilíře založené na nezdravém vnímání autorit, vzhlížení k nim a strachu z nich. Z naivní holčičky plné očekávání a lpění se stává zralá žena ve své ženské síle a energii. Potlačovaný temperament opět ožívá. Uzdravují se mi vztahy v rodině i okolí a ty toxické se bortí. Naučila jsem se odpouštět sama soběpřijímat se i s chybami. Plně důvěřuji vlastním pocitům a intuici, již bez obav se vymezuji. Dokážu být šťastná jen tak, sama se sebou.

A tak jsem pochopila, že můj trnitý život i putování k osvobození má svůj důvod. Že právě díky svým získaným životním zkušenostem mohu být nyní více vnímavá k problémům ostatních a pomáhat jako kouč.

Pokud cítíte, že by tohle mohla být právě vaše cesta ke štěstí, ať jste žena, či muž, ráda vás po ní provedu krůček po krůčku. STAČÍ SE JEN ROZHODNOUT a společně už vše zvládneme, jsem tu pro vás. Naslouchající, chápající a prosta posuzování, protože každý si něco neseme.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • SEBEPŘIJETÍ, ODPUŠTĚNÍ

 • Dovolit si dát průchod svému temperamentu a potenciálu 

 • SEBEHODNOTA – umlčení vnitřního kritika                        

 • DŮVĚRA v sebe, ve vlastní pocity

 • AUTORITY a jejich vnímání, uzdravení vztahu k nim

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak se zbavit strachu pohnout se z místa

 • Jak v sobě nalézt talent a mít naplňující práci – své poslání

 • Odstranění omezujících vzorců a nastavení

ZDRAVÍ A TĚLO


 • Zvládání emocí a práce s nimi

 • Uvolnění napětí v těle

 • Řeč těla – naslouchání jeho signálům             

PARTNERSTVÍ


 • Rozvoj ženství, ženská sexualita

 • Uzdravení mužské a ženské energie a jejich prolínání

 • Vymezení se, nastavení hranic

 • Závislosti ve vztahu

 • Manipulace v partnerských vztazích i ve všech ostatních

RODIČOVSTVÍ


 • Uzdravení vztahu s dětmi/rodiči, vzájemná důvěra

 • Zvládání vzteku rodičů/dětí                             

 • Nastavení hranic; respekt k sobě = respekt k dětem

 • Jak zvládnout roli samoživitelky

 • Uzdravení vnitřního dítěte a komunikace s ním

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 12 let rodičovské praxe

 • praxe samoživitelky

 • 8 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje

 • práce s emocemi

 • práce s energiemi

 • zvládání manipulace ve vztazích (partnerské, rodinné, přátelské atd.)

 • rozvod a jeho následky

 • 15 let profesní komunikace s lidmi

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

BC. KATEŘINA LÍBALOVÁ

KOUČ PROFESSIONAL - SENIOR 1

Konzultační cena: 1200 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Plzeň

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1200 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Katčinou klientkou jsem asi půl roku. Ačkoliv jsem se seberozvojem sama zabývala již hodně let a v posledních dvou letech hodně intenzivně, Katka mě za pár sezení dostala úplně někam jinam. Při sezeních se dostáváme k tématům, která bych nečekala a sama nejspíš neotvírala, protože by mne nenapadly souvislosti. Katka dokáže naprosto přirozeně a citlivě navést na skryté bolesti a účinně je vyléčit. Vždy po sezení cítím úlevu a smíření. Celkově už jsem si s Katkou zpracovala hodně témat a zážitků, což se hodně projevilo na mém přístupu k okolí a výrazně lepší atmosféře v rodině. Objevily a změnily jsme hodně vžitých vzorců, které mi nepomáhaly a naopak mě omezovaly a komplikovaly mi život. Dovoluji si spoustu věcí pustit, netlačit na sebe, nechtít mít nad vším kontrolu, dát důvěru, neobviňovat se a odpouštět si. Partnerský vztah s manželem se výrazně zlepšil a povoluji některá nezdravá pouta s dcerkou, čímž se nám všem žije lehčeji a situace, které by ještě nedávno končily silnými emocemi na všech stranách, zvládám ustát. Katka je profesionálka a je také velmi lidská, milá, nebojí se poodhalit i svou cestu a život. Jsem opravdu ráda nejen, že jsem se rozhodla pro terapie, ale že mě výběr zavedl právě ke Katce. Někdy to bolí, ale má to smysl. Moc děkuju, Katko! Za sebe, za to, co děláte.
Denisa
Katko, chtěla bych Vám mockrát poděkovat za Vaši práci. Díky Vám jsem získala vnitřní klid, po kterém jsem od dětství toužila a uvědomila jsem si spoustu věcí. Již se necítím jako zraněné nesebevědomé dítě. Vyřešit si minulost bylo to nejlepší, co jsem v životě udělala na své cestě ke štěstí. Jste úžasný člověk a moc hezky se mi s Vámi pracovalo. Vždy se k Vám moc ráda vrátím na další koučink.
Klára
"Katko, jste skvělá koučka. Nikdy jsem si neuvědomila kolik tlaku mám v sobě od rodičů a jak ho přenáším ve svém životě dál, tlačím na sebe i na svoji dceru. Nicméně vidím posun i ve svém partnerském vztahu už po druhé schůzce s Vámi. Partner se mnou více komunikuje, náš vztah je více pohodovější oproti předchozímu napnelismu a mám zase z něho lepší pocit než když jsem Vám poprvé volala a domluvila si první schůzku... Děkuji."
Věra
Když se mi stále dokola v životě opakovala jedna nepříjemná situace, řekla jsem si, že je nezbytné s tím konečně něco udělat. Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, svého nastavení a zapracovat na svém seberozvoji. Úplnou náhodou jsem objevila seminář Lucky Konigové "Cesta zpátky k sobě", v té chvíli jsem věděla co musím udělat. Na semináři jsem poznala Katku. Když vyprávěla svůj příběh, jako bych téměř viděla svůj vlastní. Katku jsem oslovila a od začátku listopadu 2021 se pravidelně vídáme. Katka je mojí průvodkyní na cestě zpátky k sobě, učí mě mít ráda samu sebe, uvědomit si, že já jsem pro sebe ten nejdůležitější člověk na světě a pokud budu spokojená já, budou i moji nejbližší. Pomáhá mi bourat zaryté staré vzorce a na spoustu věcí koukat jiným úhlem pohledu. Katko, děkuju!
Vendy
Na podzim loňského roku jsem začala na sobě pozorovat úzkostné stavy, vzteky, strachy a velkou únavu ze života. Všude byla negace, která mě trávila. Přišlo mi, že se motám v bludném kruhu a nemůžu a ani nevím, jak z toho ven. Cítila jsem, že musím se sebou něco dělat a změnit to. A také jsem věděla, že potřebuji od někoho pomoct. Dostala jsem kontakt na Kačku Líbalovou jako na začínající koučku. Musím říct, že mě Kačka překvapila, jak velké má znalosti napříč různými relaxačními technikami a jakou má výdrž. Přestože jsou sezení online, pociťuji na sobě změny a jsem za to velmi vděčná. S Kačkou odkrýváme staré nánosy "bahna" v podobě přesvědčení a domněnek a nahrazujeme je těmi, které jsou "zdravé", jsou moje a NIKOMU neubližují. Kačka mi pomáhá vciťovat se do sebe, navazovat v sobě kontakt se svým JÁ, dávat se na PRVNÍ místo. Je to fakt dřina! 😀 Učí mě, jakým způsobem si budovat své hranice od ostatních, abych získala RESPEKT a ochránila samu sebe. Začínám tak zažívat po dlouhé době pocity radosti z prostého bytí a z objevování toho, že lze žít i jinak, než jsem měla "vnuceno". Není nad to, si utvořit vlastní názor a řídit se tím, co skutečně CÍTÍM. Jsem VDĚČNÁ, za mé rozhodnutí změnit samu sebe, žít veselejší, procítěnější a spokojenější život a jsem ráda, že mi s tím pomáhá milá, sympatická a energická žena, Kačka Líbalová.
Martina