Večerní semináře od pondělí 5. 10. 2020 jsou zrušeny z důvodu NOUZOVÉHO STAVU.

Nahrádní termíny budou publikovány jakmile to situace dovolí. Jako alternativu můžete využít například záznam ze semínáře v bezpečí a klidu vašeho domova. Více informací zde.

MGR. KRISTÝNA BREDLEROVÁ, DIS.

KOUČ PROFESIONAL

Praha

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH

Mé sebevědomí bylo dříve úplně dole. Byla jsem nespokojená, ukřivděná, neúspěšná, zakomplexovaná, ošklivá, tlustá a doslova vzduch pro ostatní. Trpěla jsem od malička lupénkou a děti se mi ve škole smály. Trpěla jsem koktavostí a děti se mi smály. A trpěla psychika. Tak jsem řešila jen negativní věci, a čím více jsem na ně myslela, tím více je přitahovala. Mojí minulost a vlastně dnes už mojí novou budoucnost charakterizovala a charakterizuje věta od Lucie Konigové: „ Na co myslíš, tam se řítíš“. Jenže teď už se řítím úplně jiným směrem než dřív.

Dělala jsem i práce, které mne vůbec nebavily. Vůbec jsem netušila, co by mě bavilo, co bych chtěla dělat, abych se do práce těšila. Ráno jsem měla stažený žaludek. Co tam zase bude? Už v neděli jsem přemýšlela dopředu, co mne tam zase hrozného čeká a vůbec jsem si volno neužila. To nebyl život. Jen stres. Také jsem po letech shořela jako papír. A syndrom vyhoření je stav, kdy v ničem nevidíte smysl. Nikomu bych ho nepřála, je to stav beznaděje. Nefungujete fyzicky, psychicky a ani emocionálně. A záhy se objeví psychosomatické problémy, se kterými si mnoho lékařů neví rady, a tudíž léčí příznaky a ne příčinu.

Roky plynuly, přišla rodina, děti, nové role. Dříve jsem říkala, že mám uřvané děti, ale až později jsem si uvědomila, že je to má vizitka! Děti zrcadlí své rodiče! Doslova to byl šok! Navíc doma chaos, nepořádek. Křičela jsem na děti a měla špatné svědomí. Byla jsem ztahaná, hodně jsem přibrala. Cítila jsem se jako nadýchaná kynutá buchta. Nikam jsem nechtěla chodit. Vše jsem dělala stále dokola, jako robot. Prostě frustrovaná superžena. Pokládala jsem si otázky, jestli jsem dobrá máma, srovnávala se s ostatními, hlavně s těmi, kteří mne utvrzovali, že dělám vše špatně, když chci spojit kariéru s péčí o děti. Slýchávala jsem věty typu: „Ty nejsi doma s dětmi?“, „ Ty na rodičovské studuješ vejšku?“ „To už takhle krátce po porodu pracuješ?“ A já měla pocity viny, velké! A ty se bohužel vždy někde kompenzují…jídlem, alkoholem, psychosomatickými problémy.

Ale dobrou zprávou je, že vše může být podle představ každého člověka! Stačí jen maličkost. Činy! Tohle jsem pochopila ve čtyřiceti letech díky koučinku. Není tedy na co čekat a začít se dá v jakémkoli věku.

Nechtějte měnit partnera, děti, kolegy. To nejde. Stačí jen změnit sebe!

Lidé mi teď často říkají: „Ty záříš“, „Jak to děláš?“, „Ty jsi taková spokojená“, „Ty jsi omládla“.  „Ty jsi úplně jiný člověk“.

Velmi ráda Vám s Vašimi pochybnostmi, starostmi, myšlenkami, životem pomohu a provedu Vás, vyslechnu a nebudu Vás hodnotit a soudit. Můžete se mi svěřit s čímkoliv a společně můžeme najít řešení.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Nízké sebevědomí

 • Zdravotní problémy a psychosomatika

 • Restart života

 • Zklidnění se a radost ze života

 • Jak nehledat výmluvy, a konat činy

PRÁCE A PENÍZE


 • Nalezení práce snů

 • Jak vycházet s kolegy

 • Syndrom vyhoření

PARTNERSTVÍ


 • Spokojenost v partnerství

 • Komunikace ve vztahu

RODIČOVSTVÍ


 • Pohodová rodina

 • Pořádek a systém doma

 • Náročné, ukřičené, neposlouchající děti

 • Výchova dětí

 • Jak skloubit práci s péčí o děti

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 10 let praxe ve zdravotnictví

 • 1 rok v oblasti lidských zdrojů jako HR konzultant

 • 4 roky působení v sociálních službách, dobrovolnictví

 • 4 roky praxe a stáží v paliativní péči

 • 8 let jako lektorka ve zdravotně-sociální oblasti

 • 9 let rodičovských zkušeností s dcerami (5 a 9 let)

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MGR. KRISTÝNA BREDLEROVÁ, DIS.

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Konzultace mi přinesla to, že jsem probrala své problémy, řekla vše nahlas a také, že jsem od Kristýny dostala impuls zamyslet se nad věcmi, nad kterými jsem dřív nepřemýšlela nebo si je vůbec neuvědomovala, že by mohly být mým problémem. Mám dobrý pocit, že jsem začala cestu hledání mých skutečných problémů s tím, že je tím pádem budu moct začít řešit.
Kristýna
Vizualizace mě oslovila, bylo to až nečekaně působivé. Vyzkouším ráda cokoli, každá technika mě myslím obohatí, aspoň o zkušenost... Hezký večer.
Iva
Hodně jste mi pomohla/posunula J. Těším se na další schůzky. :-)
Drahomíra
Koučovací technika vizualizace mne neskutečně překvapila! Je to neuvěřitelné, ale vyřešila jsem si svoji minulost s tatínkem a odpustila! Chci pokračovat!
Lenka
DEN PO KOUČINKU aktuální pocity: - Opouštím definitivně roli záchranářky - Pocit, že zahazuji minulost/balvan minulosti - Jsem unavená, ale příjemně. Uvolnění, cit, klid, pohodu, úlevu - Návrat sama k sobě/procítění, přes únavu návrat do své vnitřní síly/odhodlanosti ke změnám, chuť do života, klidu, harmonie, sebelásky, péče o sebe. Děkuji!
Martina
Rozhodně chci s Vámi, Kristýno, pokračovat! Již jste mi moc pomohla řešit mé partnerství a rodiče. Neskutečné, konečně technika, která funguje. Zkoušela jsem tolik metod, stálo mne to hodně financí... ale koučink mne oslovil a je neskutečné, jak rychle funguje!
Anita
Jsem připravená žít a pokračovat v životě svých snů a přání a nenechám se odradit. Life is life. Life is good. :) Kristý, neskutečné díky!
Ema