MARKÉTA HRDINOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Opava

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

Nakopeme společně životu zadek a ještě se u toho zasmějeme.

Neztrácet naději v lepší život, i když momentální situace vypadá, jako že se topíte v problémech a starostech. Doslova se topíte v bahně a hledáte pomocnou ruku.

Stále vás ovládá někdo jiný, nežijete svůj vlastní život, přizpůsobujete se partnerovi, dětem a okolí? Neumíte říct ne a chcete se všem zalíbit? Je to klec, ze které chcete ven, a nevíte jak? Podám vám ten správný klíč, uvolním vaši osobu z vlivu všech a konečně se nadechnete sama za sebe.

MŮJ PŘÍBĚH

Všechny problémy mají svá řešení, vše, co se vám v životě odehrálo, jde využít ve váš prospěch. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. 

V cca 11 letech jsem byla fyzicky napadena se sexuálním podtextem, což mi komplikovalo život až do té doby, než jsem byla schopna toto vše pochopit, odpustit, správně zařadit do životních zkušeností a jít dál. Uvědomila jsem si, že kvůli tomu se mi všechny vztahy hroutily, protože jsem se bála říct partnerovi ne. A hlavně jsem nežila svůj život, ale život partnera. Všechny mé vztahy se hroutily a já vždy zůstala sama – a pak i sama s dítětem. Další vztahy byly jako přes kopírák a já si říkala, proč se mi to stále děje? Hledala jsem odpověď a našla alespoň trochu naděje v knize (NE)Gramotný rodič od Lucie. Chvíli to pomohlo, já jsem se uklidnila, ale postupem času se vše vrátilo do starých kolejí.

V březnu 2021 jsem se ocitla v nejtěžší etapě svého života. Během 4 měsíců se mi zhroutil svět, umřela mi máma a zůstala jsem bez rodičů. Musela jsem odejít z práce, kde se mi nedařilo a nešlo pokračovat dál, a měsíc nato mě opustil i partner a já skončila zoufalá a sama se třemi dětmi. V nejistotě, co bude dál, mě partner držel finančně v hrsti, a tak jsem musela poslouchat jeho urážky a příkazy, které pak vyústily v domácí násilí. Tentokráte jsem se mu ale postavila čelem a vím, že ubližovat ženám není správné. Řešit vše v klidu a pomocí policie je ten správný krok a nenechat se zastrašit a jít cestou spravedlnosti a pravdy.

Díky sebekoučování a následně Školy koučinku opět žiji bez každodenního pláče, funguji jako žena sama pro sebe, což jsem si nedovedla vůbec představit. Postavila jsem se do role matky, která vede své děti k tomu, aby uměly žít své životy tak, jak chtějí ony, a ne jak jim diktuje autorita. Umět se zdravě vymezit, vyřešit konflikty se sourozencem v klidu. Umět říct ne. Nastavila jsem nová pravidla a rodinný život se uklidnil a zharmonizoval.

Díky koučinku jsem našla to, co jsem celý život hledala a kam jsem směřovala, a to k pomoci druhým lidem. Společně tak můžeme najít i vaši cestu. Ať už bude jakkoliv trnitá, na konci této cesty rozkvetou růže a na tváři vám místo slz bude zářit úsměv stejně jako mně.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Posílení sebevědomí

 • Vyrovnat se s násilím se sexuálním podtextem

 • Najít rovnováhu mezi životními rolemi (matka, partnerka atd.)

 • Naučit se řešit problémy

 • Skloubení víry v Boha s moderním životem

PRÁCE A PENÍZE


 • Vytvoření systému v příjmech a výdajích

 • Jak dosáhnout finanční nezávislosti

PARTNERSTVÍ


 • Umět se zdravě vymezit ve vztahu

 • Sexuální zneužití - jak najít cestu zpět k plnohodnotnemu milování

RODIČOVSTVÍ


 • Vztahy s puberťáky, jak s nimi komunikovat a žít

 • Jak postupně zapojit malé děti do fungování domácnosti

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 5 let praxe v záchranářství

 • 8 let praxe v soukromém podnikání

 • 17 let rodičovské praxe (dcera 17 let, 2 kluci 6 let a 5 let)

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MARKÉTA HRDINOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Opava

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1000 Kč/hod