MGR. MARKÉTA MASARČÍKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR

Praha

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

Dobrý den 🙂

Možná jsme se již viděli na semináři, možná Vás oslovily naše stránky, kterými právě procházíte, možná jste zjistili, že je na čase myslet na sebe a hledáte svoji hodnotu, chcete zapracovat na sebevědomí, rádi byste se vymezili, měli radost ze života a dělali co chcete. Tak to pro Vás mám dobrou zprávu. Právě s těmito oblastmi osobního růstu, hledáním a čištěním vzorců, které nás do nepříjemných situací dostávají, Vám mohu pomoci.

Na světě je mnoho krásného a jedno z toho je krásná i vnitřní svoboda, kterou jsem po dlouhých letech našla i já. Je to veliká úleva a tu přeji i Vám všem.

MŮJ PŘÍBĚH

V dětství jsem byla „živé“ dítě – běhala, skákala, tancovala, byla jsem všude vidět i slyšet. Aby mě maminka zvládla, tak mě usměrňovala a vychovávala jak nejlépe uměla, až mě „vycepovala“. Pubertu jsem neměla žádnou. Byla jsem bezproblémový „puberťák“, ale… sama jsem cítila, že mi není úplně dobře, byla jsem smutná, ustrašená, neprůbojná, bez nápadů, vše jsem každému odkývala, s každým souhlasila, všechno udělala… musela jsem přeci být hodná. A hodná jsem byla dlouhá léta. Vzhledem k potlačené sebejistotě mi ani menší vzdory nevyšly a já poslouchala dál

Na potřebnou změnu v životě mi svým chováním poukázala 14ti letá dcera, která se začala zdravě vymezovat. Při Cestě zpátky k sobě jsem poznala několik průvodců – životních učitelů a koučů, díky kterým jsem poznala, že radost je v nás, a tak jsem se i já začala vymezovat, hledat destruktivní vzorce, odstraňovat je a zpátky nacházet to veselé děvčátko. Přestala jsem s každým souhlasit, všechno za každého dělat a začala jsem se učit mít čas i pro sebe, jen tak sama se sebou, s knížkou a na místech kde mi je dobře.

Pracovat na sobě se dá v každém věku a jestli jste našli odvahu dát si lásku, radost a svobodu, najít sami sebe, svoji sebehodnotu, tak se pochvalte, už teď jste udělali velký krok. Zastavte se, pohlaďte se a v případě, že na této cestě budete potřebovat pomoci, jsem tady pro Vás.

Markéta

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Být sám/a sebou v přítomném okamžiku

 • Vymezení se

 • Ctít své pocity

 • Udělat si čas pro vlastní radost, relax, klid, pohodu

 • V lásce můžu, co chci

 • Sebehodnota, sebevědomí

 • Psychosomatika

PRÁCE A PENÍZE


PARTNERSTVÍ


 • Vzájemné porozumění

 • Vymezení se

 • Jak obstát vedle manipulátora

 • Sebehodnota

RODIČOVSTVÍ


 • Vzájemná komunikace

 • Vymezení se

 • Já jako zrcadlo

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Vystudovaná dětská sestra a andragog

 • 2,5 roku ve zdravotnictví s dětmi a 2,5 roku s dospělými

 • 23 let praxe práce a spolupráce s dospělými

 • 8 let vedení týmu v nadnárodní firmě a korporaci

 • 18 let praxe v roli rodiče

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MGR. MARKÉTA MASARČÍKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR 2

Konzultační cena: 1500 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Dobrý den, Markéto, z rozhovoru mám velký dojem, myslím na to denně. Uvědomění a aha momenty mi otevírají oči, ale zatím je pro mě těžké začlenit je do života a vyměnit dlouho nastavené vzorce. Uvědomuji si sebe sama, doma jsme měli s přítelem rozhovor a již mi pomáhá s malým, nemá s tím žádný problém. S rodiči jsem si uvědomila, že nejsem zodpovědná za jejich život, nemusím vyhovět a dělat vše za ně. Těším se na další naše setkání.
Vendula
Dobrý večer, paní Markéto, Váš koučink se mi velice líbil a určitě mám zájem dál pokračovat. Jen to trochu trvalo, než jsem se rozhoupal. Takže bych byl moc rád, když se domluvíme na dalším termínu. Děkuji moc.
Petr
Dobrý den, Markéto, vnímám náš pondělní rozhovor jako velmi úspěšný a podnětný. Co považuju za úplně zásadní, je, že se mi podařilo oddělit od té bolesti, se kterou jsem celý život žila a kvůli které jsem si nedovolila důvěřovat mužům a na velmi hluboké úrovni ani sama sobě a svému tělu. Prvně v životě se mi na ni podařilo nahlédnout jako na něco, co nutně nemusí tvořit moji součást a o čem můžu já sama rozhodnout, jestli to ponesu dál, anebo ne. Změny jsou už teď obrovské. Vnímám, jak se ve mně probouzí síla a důvěra, jakou jsem si nikdy nedovolila mít. Ještě jednou děkuju. Byla jsem překvapená, jak jsme se na malé časové ploše a pouze v telefonickém rozvrhu dokázaly dostat tak hluboko k problému. Byla to pro mě naprosto zásadní hodina. Přeji Vám krásný víkend!
Julie
Dobrý den, paní Masarčíková, po našem setkání jsem byla plná síly, chuti do změny a lásky. Líbilo se mi u Vás. Z těch zatím poznávacích střípků jsem pochopila, že Váš koučink je takový celostní návrat k sobě, do sebe, skrz nábaly strachů a pocitů viny. V těch se člověk může ztratit a pořádně zamotat. Děkuji za Váš čas, chtěla bych se objednat na další sezení.
Alena
Ahoj Markétko, moc děkuji za dnešní koučink, který utekl jako voda! Díky aha momentům jsem si upevnila „sebe“. Ukázala jsi mi návod, jak s tím pracovat, proč si moje hlava nic nepamatuje…, potřebuje si ulevit, myšlenky dát na papír, vyprázdnit si hlavu, aby mohla zase fungovat... Také moc děkuji za vedení k připomenutí, co vše jsem již zvládla. Brala jsem to už jako samozřejmost a hnala se dál a dál a dál... Po koučinku jsem šla běhat a tvořila jsem, v hlavě vizualizovala svoji budoucnost. Díky za Tvůj citlivý, láskyplný přístup. 🙂
Terka
Dobrý den, Markéto, při konzultaci jsem si uvědomila, co chci, a jasně jsem si utřídila, jak povedu přijímací pohovor. Už chci dělat svoji srdcovou práci, která mě bude bavit a naplňovat.
Lenka
Děkuji za aha momenty a nějaká uvědomění, jako třeba: „Jak se budu cítit, je moje ROZHODNUTÍ.“ Svět, který si i tvořím, je můj svět. Moc se mi líbila „moje bublina“, která je jenom moje a ostatní ať se starají o svoji – to se mi s radostí ulevilo. Na zrcadlo a sešit jsem si napsala, že MŮŽU, CO CHCI – s láskou a dobrým motivem. Děkuji.
Dana
Krásný den, paní Masarčíková, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný koučink. Byla to moje první zkušenost s koučováním. Hodně mě to posunulo, pomohlo a povzbudilo. I když jsem optimistka, tak jsem cítila, že mi není dobře. Že přestávám věřit a nedokážu se sama dostat do nadhledu, optimismu a sebedůvěry. Byla jste úžasná. Pomohla jste mi se znovu nasměrovat k sobě, sebelásce. Uvědomit si své nastavení v mysli, kterými jsem si způsobovala své pochyby o sobě a svém životě. Uvědomila jsem si momenty, kdy jsem o sobě začala pochybovat. Pomohla jste mi si uvědomit, po čem opravdu toužím a co chci. Pomohla jste mi se zastavit, zamyslet se, procítit to. Vy jste mi pomohla se na sebe dívat jinak. Ocenit se a uvědomit si, co jsem dokázala, jaká jsem... Moc Vám děkuji za to, jaká jste. Za Váš koučink. Jste úžasná. Přeji krásný a úspěšný den.
Míša, Praha
Když jsem si přečetla Markéty příběh bylo mi jasné, že je to ona, protože si prošla tím, co nyní řeším já. Sdílení bylo velmi příjemné. Nezaujatý člověk z venčí vidí věci, které já už v té zabředlosti nejsem schopna vidět. Upozornila mě na oblasti a bloky, které by bylo dobré dále řešit, abych se mohla posunout dál ve svém životě. Společně jsem se dohodly na úkolech, které udělám, abych si uvědomila to, co v životě chci. Důležité pro mě bylo ujištění, že již nyní jdu tím správným směrem, jen je potřeba jít víc do hloubky a odstranit bloky, které mi brání žít život podle sebe.
Jitka
Děkuji za náš rozhovor. Na úkolech pracuji a snažím se změnit zejména nefunkční programy na funkční, a uvědomovat si sebe. Hodně si píšu, co ve mně probíhá a na sobě dál pracuji.
Tereza
Za konzultaci jsem byla velice ráda, za profesionální přístup, že jste zůstala klidná a laskavá i při výlevu emocí, které nešly zastavit.
Petra
Děkuji za Vaše laskavé vedení a za Váš pohled na situaci, o které jsem mluvila. Cítila jsem se s Vámi velice dobře, ač prostě mi obecně není moc přijemné mluvit o tom, co se děje a co je bolestné.
Lenka
Jsem ráda, že jsem si mohla s Vámi popovídat. Ráda bych tedy vyjádřila vděk za to, že mi byla dána možnost si s Vámi promluvit.
Anna
Moc děkuji za Vaše povzbuzení. Hodně mi to dodalo odvahu a chuť vše změnit. Určitě bych chtěla pokračovat v konzultacích a pracovat dál na sobě jako člověku a osobnosti. Ještě jednou děkuji.
Eva
Milá Markét, pěkně si mě roztřelila 🙂 Přes moji počáteční nervozitu jsme se hezky dostaly do rytmu . Rozkryla si mé slabiny v práci na sobě (sice denně otvírám D.,ale ne moc intenzivně se věnuji práci na sobě, spíš před spaním otočím pár vzorců a napíšu deník), aby se neřeklo Uvědomila jsem si že jsem dlouho neměla ten WOW pocit na duši při sebekoučování. Tvá energie byla skvělá a nakopla mě pohnout se z místa a neplakat na jedné značce. Nepřestříkávat si a netvářit se, že je vše OK. Budu ráda, když mi budeš věnovat 1x týdně svůj čas a energii.
Zdena

MGR. MARKÉTA MASARČÍKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR 2 


Praha

Odkudkoliv

Odkudkoliv


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE, KOUČINK

 • Být sám/a sebou v přítomném okamžiku
 • Vymezení se
 • Čas na sebe
 • Jak být se sebou v lásce
 • Komunikace s dospívajícími dětmi
 • Psychosomatické problémy