MGR. MARKÉTA MASARČÍKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Praha

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

Dobrý den 🙂

Možná jsme se již viděli na semináři, možná Vás oslovily naše stránky, kterými právě procházíte, možná jste zjistili, že je na čase myslet na sebe a hledáte svoji hodnotu, chcete zapracovat na sebevědomí, rádi byste se vymezili, měli radost ze života a dělali co chcete. Tak to pro Vás mám dobrou zprávu. Právě s těmito oblastmi osobního růstu, hledáním a čištěním vzorců, které nás do nepříjemných situací dostávají, Vám mohu pomoci.

Na světě je mnoho krásného a jedno z toho je krásná i vnitřní svoboda, kterou jsem po dlouhých letech našla i já. Je to veliká úleva a tu přeji i Vám všem.

MŮJ PŘÍBĚH

V dětství jsem byla „živé“ dítě – běhala, skákala, tancovala, byla jsem všude vidět i slyšet. Aby mě maminka zvládla, tak mě usměrňovala a vychovávala jak nejlépe uměla, až mě „vycepovala“. Pubertu jsem neměla žádnou. Byla jsem bezproblémový „puberťák“, ale… sama jsem cítila, že mi není úplně dobře, byla jsem smutná, ustrašená, neprůbojná, bez nápadů, vše jsem každému odkývala, s každým souhlasila, všechno udělala… musela jsem přeci být hodná. A hodná jsem byla dlouhá léta. Vzhledem k potlačené sebejistotě mi ani menší vzdory nevyšly a já poslouchala dál

Na potřebnou změnu v životě mi svým chováním poukázala 14ti letá dcera, která se začala zdravě vymezovat. Při Cestě zpátky k sobě jsem poznala několik průvodců – životních učitelů a koučů, díky kterým jsem poznala, že radost je v nás, a tak jsem se i já začala vymezovat, hledat destruktivní vzorce, odstraňovat je a zpátky nacházet to veselé děvčátko. Přestala jsem s každým souhlasit, všechno za každého dělat a začala jsem se učit mít čas i pro sebe, jen tak sama se sebou, s knížkou a na místech kde mi je dobře.

Pracovat na sobě se dá v každém věku a jestli jste našli odvahu dát si lásku, radost a svobodu, najít sami sebe, svoji sebehodnotu, tak se pochvalte, už teď jste udělali velký krok. Zastavte se, pohlaďte se a v případě, že na této cestě budete potřebovat pomoci, jsem tady pro Vás.

Markéta

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Být sám/a sebou v přítomném okamžiku

 • Vymezení se

 • Ctít své pocity

 • Udělat si čas pro vlastní radost, relax, klid, pohodu

 • V lásce můžu, co chci

 • Sebehodnota, sebevědomí

 • Psychosomatika

PRÁCE A PENÍZE


PARTNERSTVÍ


 • Vzájemné porozumění

 • Vymezení se

 • Jak obstát vedle manipulátora

 • Sebehodnota

RODIČOVSTVÍ


 • Vzájemná komunikace

 • Vymezení se

 • Já jako zrcadlo

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Vystudovaná dětská sestra a andragog

 • 2,5 roku ve zdravotnictví s dětmi a 2,5 roku s dospělými

 • 21 let praxe práce a spolupráce s dospělými

 • 8 let vedení týmu v nadnárodní firmě a korporaci

 • 16 let praxe v roli rodiče

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MGR. MARKÉTA MASARČÍKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Krásný den, paní Masarčíková, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný koučink. Byla to moje první zkušenost s koučováním. Hodně mě to posunulo, pomohlo a povzbudilo. I když jsem optimistka, tak jsem cítila, že mi není dobře. Že přestávám věřit a nedokážu se sama dostat do nadhledu, optimismu a sebedůvěry. Byla jste úžasná. Pomohla jste mi se znovu nasměrovat k sobě, sebelásce. Uvědomit si své nastavení v mysli, kterými jsem si způsobovala své pochyby o sobě a svém životě. Uvědomila jsem si momenty, kdy jsem o sobě začala pochybovat. Pomohla jste mi si uvědomit, po čem opravdu toužím a co chci. Pomohla jste mi se zastavit, zamyslet se, procítit to. Vy jste mi pomohla se na sebe dívat jinak. Ocenit se a uvědomit si, co jsem dokázala, jaká jsem... Moc Vám děkuji za to, jaká jste. Za Váš koučink. Jste úžasná. Přeji krásný a úspěšný den.
Míša, Praha
Když jsem si přečetla Markéty příběh bylo mi jasné, že je to ona, protože si prošla tím, co nyní řeším já. Sdílení bylo velmi příjemné. Nezaujatý člověk z venčí vidí věci, které já už v té zabředlosti nejsem schopna vidět. Upozornila mě na oblasti a bloky, které by bylo dobré dále řešit, abych se mohla posunout dál ve svém životě. Společně jsem se dohodly na úkolech, které udělám, abych si uvědomila to, co v životě chci. Důležité pro mě bylo ujištění, že již nyní jdu tím správným směrem, jen je potřeba jít víc do hloubky a odstranit bloky, které mi brání žít život podle sebe.
Jitka
Děkuji za náš rozhovor. Na úkolech pracuji a snažím se změnit zejména nefunkční programy na funkční, a uvědomovat si sebe. Hodně si píšu, co ve mně probíhá a na sobě dál pracuji.
Tereza
Za konzultaci jsem byla velice ráda, za profesionální přístup, že jste zůstala klidná a laskavá i při výlevu emocí, které nešly zastavit.
Petra
Děkuji za Vaše laskavé vedení a za Váš pohled na situaci, o které jsem mluvila. Cítila jsem se s Vámi velice dobře, ač prostě mi obecně není moc přijemné mluvit o tom, co se děje a co je bolestné.
Lenka
Jsem ráda, že jsem si mohla s Vámi popovídat. Ráda bych tedy vyjádřila vděk za to, že mi byla dána možnost si s Vámi promluvit.
Anna
Moc děkuji za Vaše povzbuzení. Hodně mi to dodalo odvahu a chuť vše změnit. Určitě bych chtěla pokračovat v konzultacích a pracovat dál na sobě jako člověku a osobnosti. Ještě jednou děkuji.
Eva