VZKAZ PRO VÁS

Zvládla jsem to já, zvládnete to také. Máte pocit, že jste vyzkoušeli už vše, ale pořád jste se ve svém životě neposunuli tam, kam byste chtěli? Možná ještě přesně nevíte, co byste chtěli, a to je také v pořádku. Ten nejdůležitější krok už jste udělali tím, že jste právě tady a máte chuť ve svém životě něco změnit. Já vám velmi ráda pomohu na vaší cestě ke spokojenému a šťastnému životu, protože můžete mít vše, co chcete.

MŮJ PŘÍBĚH

Za svůj celkem krátký život jsem vyzkoušela hodně metod k tomu, abych byla šťastná. Od psychoterapeutů a kartářek přes regresi a konstelace až po knížky o sebelásce, ale nic mi nepomohlo tak, jako právě koučink a systematická práce na sobě. V dětství jsem slýchávala, že nic v životě nedokážu, a tak jsem pořád měla tendence si svoji hodnotu dokazovat skrz výsledky/výkon.

Byla jsem od sebe tak odpojená, že jsem nedokázala říct, v čem jsem vlastně dobrá, jestli vůbec v něčem. Stala jsem se závislá na vztazích a neřešila nic jiného, žila jsem životy partnerů a neustále měla pocit, že pro ně nejsem dostatečně hezká, hubená, dobrá… Není snad dieta, kterou bych nevyzkoušela. Opravdu celý svůj život jsem se nedokázala přijmout taková, jaká jsem, a honila se za „dokonalým“ tělem. Jenomže co je pojem dokonalé tělo? Pro každého to může mít jiný význam. Několik let jsem se věnovala fitness, začala jsem závodit v kategorii bikiny fitness a z koníčku se najednou stal odpor. Dávala jsem si na sebe hrozné biče, byla pořád nespokojená a tělo doslova ničila drastickými dietami. Ani zlatá medaile a titul mistryně Čech mi nepomohla vážit si sama sebe a začít být ve svém těle spokojená. Naopak, tímto způsobem jsem si rozhodila nejen psychiku, ale i hormony a štítnou žlázu.

Díky těhotenství jsem našla zpátky cestu k tělu a začala mu naslouchat. Právě v tomto období jsem začala číst knížku (NE)Gramotný rodič a rozhodla se, že začnu žít život takový, jaký já chci, a že nechci a nebudu opakovat stejné vzorce jako moje mamka. Protože i to, že jsem si za partnera vybrala kopii mého táty, mi otevřelo oči a já věděla, že pokud nezačnu u sebe a nezměním své nastavení, budu se dál točit v tom samém kruhu a pořád vinit ostatní kolem sebe – rodiče, partnera. To nejdůležitější je nečekat, až se ostatní změní, ale začít sám u sebe a být tou nejlepší verzí sebe sama. Potom se začnou měnit lidi ve vašem okolí a budou vám do života chodit ti správní lidé, partneři, kolegové…

Jsem vděčná, že jsem v sobě díky koučinku rozvinula svůj potenciál, a našla tak práci svých snů, která mi umožňuje pomáhat lidem žít lepší a spokojenější život.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Přijetí sebe sama

 • Umět se zdravě vymezit

 • Uzdravení těla – nalezení zdravé rovnováhy

 • Jak získat a udržet si postavu snů

 • Jak překonat poruchu příjmu potravy (anorexie, bulimie, ortorexie a záchvatové přejídání)

PRÁCE A PENÍZE


 • Nalezení profesního talentu

PARTNERSTVÍ


 • Partnerská krize

 • Jak se zbavit závislosti na vztahu

 • Pochopení mužského a ženského principu

RODIČOVSTVÍ


 • Jak překonat bolestivé dětství

 • Jak být šťastná máma a mít šťastné dítě

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 5 let vzdělávání v osobním rozvoji

 • 6 let vzdělávání a praxe v oblasti fitness a zdravého stravování

 • 14 let práce s lidmi v osobním růstu, motivování, vedení týmu, komunikace

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MICHAELA ŠANDOROVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Pri Michaele som sa cítila dobre, bez tlaku a práve naopak s veľmi vysokou mierou pochopenia. Taktiež som sa mi páčilo, že tam bol fokus. A konkrétny problém, s ktorým sa na ňu obrátila, sa mi do vyriešil a jednu nepríjemnú situáciu som už znova zažila a lepšie som si s ňou vedela poradiť, bez následných zlých pocitov), čo je pre mňa momentálne WAW pocit :). Pri Michaele som mala pocit, že sa nemusím hanbiť. Ďakujem.
Veronika
Konzultace s paní Šandorovou mi pomohla zamyslet se nad mým životem nyní,ale i do budoucna,že neustálé řešení jídla a cvičení není nejdůležitější věc na světě a může mi to dost zkomplikovat život, jak po zdravotní stránce tak po psychické. Proto jí patří veliké díky.
Eva
Po našem sezení jsem se cítila klidná a odhodlaná v sobě něco změnit. Jsem připravená se plně otevřít abychom společně s Michaelou našly původce mých bloků a zábran.
Michaela
Děkuji za doporučení na Míšu, byla jsem spokojena, pomohla mi.
Zuzka