Petra Vašíčková

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR

Praha,
Nové m.n. Metují

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH

Nebojte si říct o pomoc. Není to selhání, je to naopak projev velké vnitřní síly a odhodlání.

Sama z vlastní zkušenosti vím, že mít vedle sebe zodpovědného člověka, kterému se mohu s čímkoliv svěřit, cítit důvěru a pochopení, je nepopsatelně uvolňující. Pokud se necítíte ve Vašem životě příjemně a chcete to změnit, velmi ráda Vám pomůžu. Věřte mi, že nic se neděje náhodou a všechno má jistý důvod. I to, že Vás to dovedlo až sem, není náhoda. Miluji, když věci fungují a dávají mi smysl.

Bohužel, naše naprogramování ovlivňuje to, jak se cítíme dnes. Naučím Vás velmi efektivně pracovat  se vzorci, které jste do sebe postupně nahráli. Jedině vy sami můžete změnit svůj život, nikdo jiný to za Vás neudělá. Mějte na paměti, že samotná životní cesta nám přináší štěstí, ne její cíl. Ráda se stanu Vašim průvodcem na Vaší cestě.

Cítíte se ve svém životě sami, i když máte vedle sebe lidi, kteří Vás mají rádi? Odešel Vám ze života velmi blízký člověk a neumíte se s tím vyrovnat?

Máte pocit, že máte v životě všechno, a přitom nejste šťastní? Že jste splnili očekávání svých nejbližších a přitom cítíte, že umíráte zaživaBojíte se udělat krok do strany, protože je to danými pravidly společnosti nepřijatelné? Obáváte se, že Vás druzí odsoudí, když nebudete žít podle nich? Nevíte kudy kam? Pro druhé byste se rozkrájeli, abyste získali lásku, obdiv a přijetí? Vnímáte, že se Vám situace ve Vašem životě neustále opakují? Chování dětí Vám všechny Vaše pocity jen potvrzuje?

Vaše srdce Vám sděluje něco, s čím rozum nesouhlasí?

Hledáte cestu, jak být ve svém životě konečně šťastný?

Nebojte, mám pro Vás dobrou zprávu! Ať se cítíte ve svém životě jakkoliv, vše se dá změnit.

I já jsem prožívala těžká období…

Úmrtím velmi blízké osoby jsem na sebe navlékla velice těžké břemeno. Převzala jsem zodpovědnost za to, aby se mí blízcí cítili šťastní. Mé vnitřní probuzení přišlo po narození mých dvou dcer. Uvědomila jsem si, že nežiju život podle sebe, podle svých pocitů. Snažila jsem se zapadnout do role hodné holky a sebe dát až na poslední místo, měla jsem potřebu se všem zavděčit, vyjít vstříc a pomoci, hlavně, ať jsou oni šťastní a díky tomu budu šťastná i já. To, že jsem se cítila sama, vyprahlá, bez smyslu života, to už nikdo neviděl, jen já sama. Samozřejmě se mi vše projevovalo na zdraví i v tom, že jsem postrádala vnitřní sílu.

Měla jsem pocit, že umírám zaživa. Uvědomila jsem si, že takto se nedá žít. Lásku, která mi po smrti blízkého člověka velmi chyběla, jsem hledala u partnera. Nedařilo se mi však najít harmonii v partnerském životě a i výchova dětí byla pro mě velmi náročná. Neznala jsem recept na výchovu dětí. Cítila jsem se jako nedokonalá matka, která ale zároveň chtěla mít vše perfektní, s touhou vychovat silné děti.

Můj vnitřní hlas se neustále ptal, proč se mi to děje. Proč to tak ve svém životě mám?

Cítila jsem, že nic se neděje náhodou. Jsem člověk, který potřebuje znát souvislosti. Vydala jsem se tedy najít odpovědi na svoje vnitřní otázky.

Uvědomila jsem si, že druhé nezměním, že nejdůležitější je začít u sebe a život okolo mě se začne měnit sám a přirozeně mojí vnitřní proměnou.

Mým velkým motivem byly mé dvě dcery. Nechtěla jsem, aby prožívaly to, co já dřív. Cítila jsem povinnost začít u sebe, aby i ony se cítily se mnou skvěle, nepřebíraly moje vzorce a byly ve svém vlastním životě šťastné.

Moje cesta k sobě byla mnohdy trnitá, bolavá a nepříjemná. Připadala jsem si často jak na horské dráze, ale i tak stálo za to z ní nesejít, naopak být věrná sama sobě.

VZKAZ PRO VÁS:

JEDINÉ, co můžete změnit, jste Vy sami. Právě tím, ale změníte úplně VŠECHNO. Stačí se jen pro ZMĚNU rozhodnout. To ostatní už zvládneme spolu. Jsem tu pro vás, Petra

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

SPECIALIZACE

VZTAH K SOBĚ


 • Nalezení sebehodnoty, vnitřní síly

 • Jak najít úctu k sobě a nebát se říct NE

 • Objevit vlastní originalitu – být sám sebou

 • Zbavit se pocitu samoty a strachů

 • Úmrtí/ztráta blízké osoby

PRÁCE A PENÍZE


 • Životní restart

 • Jak najít práci snů a profesní talent

 • Nastavení vztahu k penězům

 • Jak si tvořit zdravé vztahy s klienty/kolegy

PARTNERSTVÍ


 • Jak najít životního partnera

 • Partnerská krize/rozvod

 • Jak říct, co cítím, co potřebuji, a umět, co chci, správně pojmenovat

 • Jak se vymanit z manipulace v partnerství

RODIČOVSTVÍ


 • Jak uzdravit vztah ke svým rodičům

 • Co nám sděluje chování dětí 

 • Jak vést děti ke zdravé sebehodnotě

 • Jak najít rovnováhu se svými dětmi

 • Pomoc s výchovou dětí

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 20 let zkušeností s osobním růstem díky své vlastní životní cestě

 • 14 let v oblasti osobního rozvoje, psychosomatika, zkušenosti a poznání jiných terapeutických metod

 • 20 let zkušeností v partnerském vztahu 

 • 15 let praxe v profesní oblasti zaměřené na vztahy ke klientům

 • 14 let rodičovské praxe (dcery 14 a 11 let)

 • 5 let praxe společné výchovy dětí z předchozího vztahu partnera (kluci 15 a 10 let) 

 • On-line univerzita (Ne)Gramotný rodič

 • 4 roky zkušeností v roli samoživitelky

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Petra Vašíčková

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1500 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Nové město nad Metují

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv (608 608 227)

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Koučink mi otevřel oči. Paní koučka mi pomohla, dost se mi postupně ulevovalo, ale teď je to na mě, krůček po krůčku. A cítím vděčnost, že mi někdo pomohl, že můžu říct někomu, jak se cítím a on to pochopí. A dohromady cítím, že to je OPRAVDOVÁ pomoc
Kristýna
Po konzultacii som sa citila skvele, podporena, oddychnuta.
Nataša
Po sezení s Petrou jsem se cítila opravdu neskutečně dobře. Udělala jsem věci co bych normálně neudělala a cítila jsem opravdu pocit štěstí a radosti, že jsem to dokázala.
Kateřina
Po koučinku jsem se cítila fajn, sice trochu vyčerpaně, ale měla jsem pocit, že to je to to ono, co mě může navést správným směrem a zbavit mě bloků, které mi brání žít svůj život naplno.
Zuzka
Díky koučinku jsem se snažil dát více na svá práva a na to mít sebe na prvním místě. Je to náročné, protože je to nezvyklé, ale zdá se, že to funguje dobře, jak pro moji vlastní vnitřní vyrovnanost, tak i pro děti, odezva byla pozitivní.
Martin
Když jsem odcházela ze svého 1. koučinku s Péťou, cítila jsem absolutně svobodně. Vím, že všechno zvládnu v klidu vyřešit. V práci mi chodí věci které s přehledem zvládám a ,,nezmatkuji,, :-). Celkově se cítím v klidu, což je pro mě TOP 🙂
Monika
Co mi dal koučink? uvědomění si spousty věcí, především mít ráda samu sebe, otevření očí, nová cesta 🙂
Petra
Dozvedela som sa vela informácíi o sebe, s ceho pramenia moje bloky, nizke sebavedomie bolo to velmi obohacujúce,oslobodzujúce , ale aj velka úlava, pocit podpori citim sa slobodnejsia
Lucia
Jak jsem se cítila po koučinku? - vnitřní klid, než mi do toho začala kecat hlava; příjemné napojení se na sebe; hezký obraz mě a malé holčičky jak se držíme za ruce a jsme stejně oblečené
Marcela
Obrovská únava...Zároveň pocit, že vidím světlo na konci tunelu. Že se z toho zmatku a zoufalství zvládnu s pomocí kouče vyhrabat.
Monika
Děkuji moc za příjemný čas s vámi,pěkně jste mě včera nastřelila energeticy, byla jsem králiček duracel:-D celý den.
Lenka
Jsem v úžasu, kolik "hnusu" ze mě lezlo, kolik ublížení, bolesti. Jako by mě to další ráno "nakoplo" do odvahy být dnes "normálně sama sebou"....A bylo to příjemný.
Pavla
Včera po koučinku, jsem šla nakoupit... měla jsem pocit, že se neustále směji, vnitřní klid, rozkoš....
Pavlína
Po koučinku jsem se cítila energická, pochopená, podpořená.. Ale jinak to bylo krásné a hlavně příjetí Péti a její krásná pečující energie, její prostor, který pro koučink vytvořila.
Mirka
Po koučinku jsem se cítila o trochu lehčí. Jako kdyby ze mě spadnul jeden ze 100 kamenů:-). Měla jsem pocit že Péta je člověk který může pomoc.
Míša
Po naší schůzce jsem se cítila lehčí a silnější čelit dalším nepříjemným situacím.
Petra
Jsem nadšená, že jsem našla způsob, cestu, jak se vybabrat z toho "utrpení žití Mám zato, že to je prostě opravdu tohle - ty zatracené silné špatné vzorce z původní rodiny, které kazí celý život! Jsem tak moc ráda, že jsem se na tuhle cestu vydala!
Pavla
Mé pocity při koučinku byla hlavně důvěra a velké odhodlání se sebou něco začít dělat
Jana
Po koučinku jsem se cítila báječně, uvolněně a plna naděje na krásný zítřek a 10-kovou budoucnost.
Iva
Koučink s Petrou je naprosto famózní!!!! Po každé návštěvě se cítím tak lehce a sebejistě. Otvírá se mi nový pohled na věci a hlavně spousta věcí se mi krásně propojuje 🙂 Moc se těším na další.
Monika
Po koučinku jsem cítila úlevu. Několik let jsem se k němu odhodlávala. Mám pocit, že jsem udělala velký krok dopředu. Také chuť a motivaci změnit nahlížení na sebe, na svět, na své možnosti, celkově na život... Zároveň lítost nebo i smutek. Nad tim jak se k sobě chovám a co si o sobě myslím. Mrzelo mě, jak málo pozitivních věcí vidím na tom, že mám dceru. Vzpomněla jsem si, že příchod malé naši rodinu stmelit (do té doby jsme se vídali tak 3krát do roka). Děkuji moc za mnoho uvědomění a převládají pozitivní pocity 🙂
Lucie