ING. VLADIMÍR STRATIL

KOUČ PROFESIONAL

Praha, Brandýs nad Labem

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH:

V dětství jsem snil o tom, být astronautem a zvěrolékařem. Hodně jsem četl, chodil do kroužků a snažil se tomu dát co nejvíce. Jak už to občas v životě bývá, rodiče a okolnosti rozhodly, že jsem se vydal úplně jinou cestou, než jaká by mě zcela naplňovala. Ale i tak jsem tomu podřídil všechno. Během studií na „vysoké“ mne potkala životní zkušenost v podobě těžké nemoci. Musel jsem změnit kariéru, životní postoje, životosprávu. Nebylo to lehké, ale zvládl jsem to a začal žít zase naplno. Budovat kariéru, dále se vzdělávat. Podřídil jsem tomu všechno, ale chybělo mi vnitřní naplnění. Na prahu čtyřicítky vyvstaly otázky: Co dál? Co vlastně chci? Splnil jsem si alespoň některý ze svých dětských snů? Rozhodl jsem se prověřit své síly a psychickou odolnost zdoláním sedmitisícovky v Andách.

V čase, kdy jsem byl jen sám se sebou, krok za krokem zdolával jeden výškový metr za druhým, jsem přemýšlel a „hora mi napověděla“. Toužím po rodině, harmonickém partnerském vztahu, teple domácího krbu. Vrhl jsem se do toho po hlavě a tomuto rozhodnutí opět podřídil všechno. Postavil jsem dům, zabezpečil rodinu, dělal „mámu-tátu“, tak jak se na muže 21. století slušelo. Dělal jsem, co jsem mohl, a stejně to nikam nevedlo, partnerka nebyla nikdy s ničím spokojená. Místo očekávané láskyplné podpory jsem zažíval pohrdání, ponižování, manipulaci. Můj sen o dokonalé rodině se ne a ne naplnit, až se nakonec bolestně rozplynul. Zažíval jsem neskutečné vnitřní strachy, že přijdu o děti, o lásku, o střechu nad hlavou. Byl jsem vyčerpaný, frustrovaný, přestal jsem se smát.

Ptal jsem se sám sebe, co dělám v životě špatně. Vždyť jsem vždy všem a všemu podřídil všechno. V kariéře jsem dosáhl úspěchů na mezinárodní úrovni, ale v rovině svého osobního života se mi vše stále bortilo.

Dostavila se další zdravotní komplikace, málem jsem přišel o zrak. A to byl ten moment, kdy jsem se rozhodl pro životní restart. Nešlo to hned, musel jsem k tomu dozrát. Vyzkoušel jsem několik způsobů a metod, a nakonec mne nejvíce posunula spolupráce s Lucií a její styl koučinku.

V rámci koučinku jsem si uvědomil, že jsem sice vždy všechno podřídil VŠEM a VŠEMU, ale nikdy jsem neřešil sebe, co je pro mne dobré, co mě naplňuje a že jsem nikdy nic nepodřídil SOBĚ.

Zjistil jsem vzorce svého chování v rodině; maminka venku úspěšná ředitelka a doma malinkatá osůbka pod despotickým vlivem otce. Pochopil jsem, proč jsem se i já takto podvědomě a automaticky choval, proč jsem se nedokázal nikdy vymezit a nechal se v partnerském vztahu „zadupávat“.

Díky koučinku jsem zpomalil, začal se „napojovat sám na sebe“. Poznal jsem, co vlastně chci, v čem se realizuji, co mne naplňuje.

Dnes je mi líp, plním si své sny, učím se hrát na klavír, vnímám sám sebe. Zdravotní stav se konsoliduje, „staří“ přátelé se začínají ozývat, moje děti ke mně přicházejí s láskou a důvěrou. Jak jsem se začal „uzdravovat“ já, začalo se „uzdravovat“ i mé okolí. Už se zase směju a žiji, tentokrát v souladu sám se sebou.

A o toto všechno se s vámi mohu podělit. Pomohu vám v sobě opět najít sílu, sebedůvěru, zbavit se strachů, naučit se říkat ne, vymezovat si hranice, nepodléhat manipulaci. Pomohu vám vrátit se k životu plnému lásky a radosti a znovu si vážit sebe sama.

Nezvládl bych to takhle lehce sám, mám svůj „realizační tým“, který mi hodně pomohl. A i já jsem připraven být součástí vašeho realizačního týmu a doprovázet vás na této úžasné cestě.

Vladimír

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Zbavení se vnitřních strachů a nejistot

 • Probuzení a „restart“ životní energie

 • Překonání osobní krize

 • Zvládání zdravotních komplikací

 • Nalezení vnitřní síly, sebejistoty a odvahy

PRÁCE A PENÍZE


 • Rozhodování na životní/profesní křižovatce

 • Zdravé vymezení se v kolektivu

 • Nalezení vlastní profesní hodnoty

 • Jak si říct o zvýšení platu a kariérní postup

 • Zvládání pracovního přetížení, prevence „vyhoření“

 • Zvládání profesní změny

PARTNERSTVÍ


 • Vymanit se z vlivu manipulátora

 • Zdravé vymezení se ve vztahu

 • Zvládnout životní změny

 • Zvládání období rozchodu/rozvodu

 • Najít a budovat láskyplné partnerství

RODIČOVSTVÍ


 • Rozhodování na životní/profesní křižovatce dítěte

 • Jak na (ne)samostatnost a odpovědnost dítěte

 • Jak zajistit motivaci a „zdravý vnitřní rozvoj a růst“ dítěte

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 20 let zkušeností v oblasti profesního růstu, vedení a motivace týmů

 • 15 let působení v TOP manažerských pozicích

 • 10 let zkušeností v oblasti změnového, růstového a krizového managementu

 • 15 let praxe v mezinárodních technologických sférách

 • „Mezigenerační“ rodičovská praxe (děti 32, 13 a 10 let)

 • 5 let soukromého podnikání

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

ING. VLADIMÍR STRATIL

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Brandýs nad Labem

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Děkuji pane Stratile, jste člověk, který ví, o čem mluví. Děkuji za Váš čas. Jirka
Jirka
Cítila jsem z vás klid a otevřenost. Žádný nátlak ani postupné směrování a jakmile ucítím, že potřebuji opět lehce navést, budu Vás kontaktovat.
Petra
Dobrý den, děkuji ještě jednou za váš čas. Váš klid a nadhled mě uklidnil. Cítím se po našem hovoru lépe.
Hana
Bylo pro mě naprosto vyhovující, že jste mi dal dost prostoru, abych si na své otázky přicházela sama. Vnímala jsem Vás opravdu pouze jako průvodce, ne jako rádce :) Není to pro každého, pro mě ano.
Olina
Veškeré pocity z našeho povídání mám již pevně usazené, a tak mohu poskytnout zpětnou vazbu :-) Rozhovor s Vámi pro mě byl velmi obohacující, a ještě jednou Vám za tuto možnost děkuji. Musím potvrdit, že opravdu funguje Vaše rada, hned po rozhovoru si pěkně všechno zapsat, protože dnes bych to ze svého zdroje už ven nedostala. Moje ruka, dá se říct psala sama a cítila jsem energii, ve které jsem nacházela potřebné informace.
Jana
Děkuji za uvědomění, teprve po našem povídání, zhruba za hodinku po tom, co jsme se rozloučili, mi to docvaklo... Nemohla jsem si při rozhovoru vzpomenout, ale teď už to vím! Milovala jsem jako malá poslouchat dospělé, všechny jejich rozhovory, příběhy, starosti, mezilidské vztahy. Fascinovalo mě to. Děkuji za toto uvědomění, docela mi to do mého příběhu zapadá.
Lenka