VZKAZ PRO VÁS

Náhody neexistují. Ani to, že právě teď čtete můj profil, není náhoda. Jste na začátku procesu rozhodování, stejně jako já před lety. Bezpočtukrát jsem pročítala profily koučů. Zvažovala, přemítala. Úplně přesně jako vy nyní. Využijte to TEĎ, že jste tady. Dejte svému životu nový směr. Zrovna je ten správný čas. A já se ráda stanu Vašim průvodcem.

MŮJ PŘÍBĚH

Taky máte pocit, že ač se snažíte sebevíc, nikdo vás neocení? Že nikdo nevidí stovky hodin, které věnujete péči o rodinu? K tomu zvládáte náročné zaměstnání a ani v něm se vděku nedočkáte? A to jste schopna trávit v něm desítky hodiny navíc. Dřít do úmoru tam i v domácnosti. Jenže tu pomyslnou „smetáku“, ať ve formě prémií, nebo pozornosti, dostane jiný?

Tak nějak se vyvíjel můj život, než jsem zjistila, že jsem schopná ho změnit. Bylo to silně frustrující. Za každou cenu jsem dělala psí kusy. Jen pro slůvka vděku, pochvaly. Pro pocit, že jsem užitečná a potřebná, jsem trávila hodiny a hodiny přesčasů v práci. Dělala jsem za tři. Ale mé úsilí mělo opačný výsledek.

I v partnerských vztazích jsem měla potřebu být uznávaná. To, mít partnera, zvyšovalo moji hodnotu. Jediná věta mého otce mi formovala život: „Ženská, která nemá chlapa, je nemožná.“

Ale můj partner byl malý, vzteklý kluk dožadující se pozornosti a péče. Jediné, co sám zvládl, bylo přepnout si televizi (když jsem mu podala ovladač). Ostatní full servis byl na mně. Od živení rodiny až po dokonalou milenku. Vzala jsem na sebe roli matky. Oni hřešili na „matčinu slabost“ , že „svým dětem odpustí“, a vraceli se pod má křídla, jen když potřebovali nabrat sílu a ošetřit rány. Nakonec jsem vždy zůstala sama. Mé partnerské eskapády mě přiváděly až ke zhroucení. Největší ránou byl i
odchod syna k otci se slovy: „Mami, mám tu toho dost.“

Odchod syna byl impuls začít se sebou něco dělat. Začala jsem hledat řešení svých problémů. Pomocí koučinku jsem si uvědomila svoji sebehodnotu. I to, že žena může být hodnotná, i když nemá partnera. Se zvýšením svého sebevědomí jsem přestala být závislá na slovech chvály od ostatních. Zlepšily se naše vztahy se synem a opět fungujeme jako rodina. Do mého života přichází dospělí a pozorní muži. A věřte mi, že jsou.

Pomocí koučinku si můžete i vy zlepšit své vztahy, zvýšit svoji sebehodnotu, změnit svůj život k lepšímu. Jediný člověk, který může udělat změnu ve svém životě, jste jen a jen vy. Ráda vám budu nápomocna na cestě k šťastnějším zítřkům.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Nalezení sama sebe, sebepoznání, zvýšení sebehodnoty

 • Vymanění se z role hodné a poslušné holky

 • Nalezení sebedůvěry a sebehodnoty

 • Odbourání fobií a strachů nervové lability

PRÁCE A PENÍZE


 • Řešení dilema mezi zaměstnáním a podnikáním

 • Rozjezd vlastního podnikání

 • Nastavení finanční gramotnosti

PARTNERSTVÍ


 • Zbavení se strachu z mužů a ze vztahů

 • Odbourání citové závislosti na vztazích 

 • Naladění se na sebelásku a konec přitahování nezralých mužů

RODIČOVSTVÍ


 • Pomoc v životní roli samoživitelky

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 3 roky kouč, lektor a průvodce na cestě osobního rozvoje

 • 3 roky vydávání článků na téma partnerských vztahů a osobního rozvoje

 • 20 let mateřství a zvládnutí role samoživitelky

 • 27 let hledání sama sebe přes různé metody a praktiky (automatická kresba, SRT terapie, koučink)

 • 27 let samovzdělávání v oblasti osobního rozvoje a partnerských vztahů a hledání příčin vztahů s nezralými muži

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

ZDEŇKA RUMLOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv (734 899 782)

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Dobrý den, při odchodu od vás jsem se cítila na 10 vím, že mi pomůžete.
Adéla
Dobrý den. První myšlenka.. Že jsem udělala dobře že jsem na sezení s vámi šla… A že není vše ještě úplně v prcicich jak jsem si ještě den předtím myslela. Děkuji moc
Petra
Po několika sezení konečně cítím při jednání s otcem pocit rovnosti, svobody názoru, nestydění se za sebe, že víc nevím, nevyčítání si sobě že jsem prostě "taková".
Vendula
Můj život se dělí na černé období přežívání a život po koučinku. Už nevidím jen tmu a nelad, nyní žiji úpně jiný život. Změnila jsem se a změnilo se i mé okolí.
Jana
Trpěla jsem silnými jsem úzkostmi a strachy, polykala antidepresiva. Díky vašemu profesionálnímu a empatickému přístupu přišla velká úleva. Našla jsem smysl života a naučila se radovat se i z maličkostí.
Lenka
Děkuji moc za vše. Život se mi změnil o 100%.
Michaela
Cítím zklidnění, harmonii v sobě. Urovnala jsem si myšlenky a našla ztracenou cestu sama k sobě. Syn tolik nepláče a nevzteká se.
Dana