On-line program:
(Ne)Gramotný rodič
Cesta k úspěšnému rodičovství a
k harmonii v rodině

Co jako rodiče zaséváme, to děti sklidí

Poznáváte se v některé z následujicích situací?

 • Křičím na svoje děti a pak z toho mám špatný pocit ...
 • S partnerem se na výchově dětí neshodnu ...
 • Děti mě neposlouchají a vztekají se ...
 • Na sebe nemám vůbec čas...
 • Jsem často podrážděná a nevím co s tím...
 • Partnerský vztah skoro nefunguje…
 • Doma je chaos a rodina nemá žádný funkční režim...

Tyto pocity jsem zažívala každý den po dobu několika let. Žila jsem svou roli matky bez ohledu na svoje zájmy, pocity. I roli ženy a partnerky jsem odsunula stranou.

Moje děti mi daly v životě dost zabrat. A já jim také. Křičela jsem na ně a peskovala je. Kontrolovala je a poučovala. Byla to síla. Jednou jsem se zahlédla na rodinném záběru z kamery, jak se ke svým dětem chovám a vyděsila se.

Tohle jsem já?! Ta vystresovaná a uhoněná máma?

V tu chvíli jsem si řekla DOST, tohle nechci. Začala jsem na sobě pracovat, rozvíjet se a tím vnášet i do naší rodiny více klidu a harmonie.

Napsala jsem knihu (Ne)gramotný rodič, kterou přečetlo již více než 10.000 lidí. V roce 2016 jsem následně vyrobila i tento program. Již za 5 týdnům s tímto programem a vlastní chutí ke změně a touze cítit se dobře, získaly jeho účastníci šťastný a pohodový domov. A to vše, můžete mít i VY.

Lucie Königová

Autorka s dcerou Belindou (23 let) a se synem Oliverem (20 let)

Tento kurz je absolutním souhrnem všeho, čím jsem musela za poslední 23 let jako rodič sama projít, a co zkoušet, abych dnes měla nejen skvělý vztah s mými dětmi, ale pomáhala tak tisícům dospělým a jejich rodinám z mého koučinkového křesla i prostřednictvím mých produktů,  k láskyplným vztahům a harmonickému domovu.

Věřím, že i vy v něm najdete řešení a další posun ve svém životě.
Přeji vám hodně štěstí a těším se na vás v online kurzu a na naši společnou a úspěšnou cestu!

S láskou Lucie 🙂

Řekli o tomto programu

"Mnoho technik o výchově dětí se zaměřuje na to, co dělají špatně děti a jak to můžou rodiče řešit. Lucčin kurz Jak uspět jako rodič jde ještě mnohem dál – k samé podstatě všech problémů, které s našimi dětmi můžeme mít a zažívat. Děti jsou totiž naše zrcadlo a odrážejí nám pouze to, co se odehrává v nás samých, co v sobě máme nastaveno za podvědomé vzorce, ať už o tom víme nebo nevíme. A je to právě cesta práce na nás samých, která jediná nám může efektivně pomoci zlepšit vztahy s našimi dětmi i globálně s naším okolím. Kurz Jak uspět jako rodič je jedinečnou a praktickou pomůckou, jak se na tuto cestu vydat a skutečně změnit svůj život i svoje vztahy."
Dana-Sofie ŠlancarováZakladatelka projektu Cyklická žena®
„Konečně způsob výchovy, který je potřeba. Doporučuji ho všem stávajícím i budoucím rodičům.“
Aleš KalinaAleš Kalina, kouč a autor metody „Emoční rovnice“
Lucka je opravdu nezmar :):):) Jsem opravdu ráda, za to, že studuji online kurz, protože jste mi mluvila úplně z duše a konečně jsem si uvědomila spoustu věcí, že musím změnit nejen své chování vůči dětem, partnerovi, ale hlavně sama k sobě. Je to dlouhá cesta, ale věřím, že bude úspěšná. Díky moc Lucko
KačkaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Proč vznikl tento program?

Tehdy před lety bych si sama moc přála, kdyby mi někdo pomohl. Podal mi pomocnou ruku a ukázal, jak to jde s dětmi doma i jinak. Bez pokřikování a honění všech pořád dokola. Byla jsem ztracená, vystresovaná a nevěděla jsem, jak z toho kolotoče ven. Měla jsem pocit, že všechno musím zvládnout sama.

Šla jsem tudíž cestou pokusů a omylů. Nyní zpětně vnímám, že to vše bylo zbytečně zdlouhavé. Kdybych se otevřela nějaké pomoci a nechala se inspirovat u druhých, kterým to s dětmi již dobře funguje, ušetřila bych si mnoho nervů a děti bych ochránila od mnoha zbytečných měsíců, možná i let, vedle vystresované mámy. Kdybych si nechala poradit, nemusel by ten chaos v naší rodině nemusel trvat tak dlouho.

Chci vám tudíž usnadnit cestu, abyste se nemuseli točit v kruhu několik let, jak já. Všechny mé poznatky z osobní, 20leté rodičovské praxe i z koučinkového křesla jsem se rozhodla předat vám. Je škoda trávit zbytečně měsíce a roky s dětmi ve stresu a spěchu. Sama teď vidím, jak děti rychle rostou, a je škoda každého dne, který si s rodinou vzájemně neužijeme v lásce a v pohodě.

Ukážeme si společně kudy vede cesta k tomu, jak být láskyplná máma, mít skvělý vztah s dětmi a přitom se necítit provinile, když chci klid i pro sebe.

V tomto online programu Vás jednoduše, PŘÍMOPRAKTICKY povedu hezky pěkně KROK ZA KROKEM na cestě, JAK USPĚT JAKO RODIČ.  Získáte vše zásadní, co potřebujete, abyste se stali tím nejlepším průvodcem do života vašich dětí.

Děti jen ZRCADLÍ své rodiče, začít je potřeba U SEBE.

Vím, jaké to je být rodič. Škola, kroužky, svačiny, nákupy, volný čas s dětmi a v tom všem stojím já a říkám si, kdy budu mít také čas na sebe? Jak to všechno zvládnu? Jde to opravdu skloubit? Kde vzít čas navíc?

Proto jsem vytvořila tento online program s doživotním přístupem a přizpůsobila ho právě vám.

Mým cílem je vám cestu co nejvíce ulehčit. Proto jsem se rozhodla, dát vám možnost rozvíjet se vždy odkudkoliv a kdykoliv. Čas a místo je tedy jenom na vás. Nemusíte se stresovat, jestli stihnete malého nakojit nebo vyzvednout děti ze školy. Navíc veškeré materiály budete mít jako členové kurzu k dispozici i ze záznamu - o nic v kurzu tedy nepřijdete. Je to přece hlavně vaše cesta, tak ať si ji užijete opravdu pohodlně.

 • 1
  Zjistíte, proč je pro vaše děti důležité mít sebe na prvním místě
 • 2
  Odhalíte, jak jste na tom se svým partnerem a jak vašemu vztahu pracovat
 • 3
  Dostanete návod, jak se zbavit myšlenek, které vám škodí
 • 4
  Dám vám náměty a tipy, jak doma vytvořit pohodovou atmosféru
 • 5
  Poznáte, co negativně ovlivňuje vaše děti a jak najít vzájemný soulad
 • 6
  Naučíte se, jak co nejvíce vytěžit ze spolupráce s celou rodinou
 • 7
  Ukážu vám 10 nejhorších způsobů přístupu a omylů, jak jako rodič selhat
 • 8
  Předám vám techniky, jak stíhat osobní život, rodinu i kariéru
 • 9
  Užijete si s vaší rodinou jednotlivé kroky a úspěchy na vaší cestě
 • 10
  Naučíte děti samostatnosti a převzít zodpovědnost za své povinnosti

Co řekli absolventi

Online rodičovské univerzity?

 

Co všechno získáte v online kurzu

 

5 nabitých týdnů

Pět týdnů plných námětů, motivace, inspirace. Již po pěti týdnech budete na všech frontách úspěšnějším rodičem než kdykoliv předtím. Každou neděli se vám otevře nová lekce a pracovní sešity. Vše zásadní pro vás, abyste byli pro své děti co nejdřív tím nejlepším, co je v životě potkalo.

190 minut videolekcí

Mnoho videí nabitých praktickými radami a principy, jak být šťastným rodičem, partnerem a hlavně člověkem. Poslech, videoobraz a následně pracovní sešity a jejich zpracování, je nejlepší kombinace, jak si vše v sobě utužit a následně zapracovat do své rodičovské praxe.

Všechny lekce také v MP3

Jednotlivé lekce můžete opakovaně poslouchat také na cestách v MP3 přehrávači. Nemusíte čas trávit u počítače, ale vše si stáhnout do mobilu a poslouchat kdekoliv. Jako rodič sama vím, jak je čas drahý, a proto jsem myslela na to, jak nejlépe ušetřit váš čas a vyrobila jsem vám materiály, se kterými můžete pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

22 pracovních sešitů

Dvacet dva pracovních sešitů, kde ihned všechno vyzkoušíte a získáte okamžité výsledky. Každá lekce obsahuje materiály, které si můžete stáhnout do počítače nebo vytisknout, a posouvat se tak dál. Je důležité se se sebou zastavit a uspořádat si svůj život. Čím dříve si ve svém životě poklidíte, tím lépe se bude dařit nejen vám, ale celé vaší rodině. Pracovní sešity jsou vaším praktickým pomocníkem.

5ti týdenní podpora

Celých 35 dní budete mít možnost sdílet ve FB skupině a na vaší cestě kontaktovat kouče, který s vámi probere váš problém - 30 minut konzultace s vybraným koučem po telefonu nebo po Skypu máte v ceně tohoto programu.

Online rodičovská univerzita

Facebooková skupina - pro členy tohoto kurzu a další příznivce vzdělávání dospělých. Můžete zde sdílet, radit se, ptát se na to, co vás trápí a inspirovat se příběhy ostatních.

Doživotní přístup

Pokud si zakoupíte online program, máte doživotní přístup do členské sekce ke všem získaným videím a materiálům. Budete je mít už navždy. Opakování je matka moudrosti, tudíž jsem se rozhodla dát vám možnost se k materiálům kdykoliv vrátit a zopakovat si je i po čase. Děti odrůstají a vy můžete mít postupně i nové otázky, na které vám dá online program za čas potřebné odpovědi.

30 minut koučinku zdarma

Po dobu pěti týdnů si můžete na 30 minutovou telefonickou nebo Skype konzultaci vybrat některého kouče z týmu Lucie Königové. Do objednávky, u profilu kouče, napište poznámku: 30 minut k Online programu.

Diplom gramotného rodiče

Po absolvování 5týdenního programu získáte speciální diplom. Vaše děti na vás budou pyšné! Studiem Online rodičovské univerzity půjdete vašim dětem výborným příkladem. Uvidí, že i rodič se učí, studuje a má své vlastní domácí úkoly, které budou vycházet z jednotlivých kroků v onlne programu. Tudíž zahájení školního roku a školní povinnosti půjdou vašim dětem lehčeji. Nejlepší výchova je vlastní příklad rodiče.

A teď to nejlepší ...

Rozhodla jsem se ke kurzu přidat ještě BONUSY. A nejsou to obyčejné bonusy, běžně se prodávají za 1.780 Kč:

4-HODINOVÝ ZÁZNAM ŽIVÉHO SEMINÁŘE

4 hodiny intenzivního tréninku v rámci živého semináře v hodnotě 1.290 Kč získáte zcela ZDARMA.

5 x V.I.P. WEBINÁŘ

Celkem 5 hodin neveřejných webinářů v hodnotě 490 Kč. Tyto webináře budou otevřeny pouze pro vás jako členy tohoto kurzu.
 • 1
  5týdennní online kurz je možné začít studovat hned a opakovaně se k němu vracet
 • 2
  vše v pohodlí vašeho domova nebo odkudkoliv z počítače, přesný čas si můžete zvolit podle sebe
 • 3
  kurz mohou sledovat nejen rodiče, prarodiče, ale celá rodina
 • 4
  získáte doživotní přístup k celému programu, kdykoliv si ho můžete připomenout

 

CENA 3 990 ,-

100% garance vrácení peněz

Jsem si jistá, že online kurz vám přinese přesně to, co potřebujete. Jsem si dokonce tak jistá, že vám nabízím garanci 14 dnů vrácení peněz. Pokud tedy kurz začnete a po týdnu zjistíte, že vám to nic nedává, dostatene peníze zpět v plné výši. Tudíž získání kurzu není vůbec žádné riziko. Je to jenom velká příležitost, jak být co nejdřív tím nejlepším rodičem pro své dítě.

Co o kurzu říkají ostatní?

Ahoj Luci…no ak to mam takto psychologicky rozobrat, tak teda uznavam, otec nas s bratom sice nezhadzoval, ale velmi pri kazdej prilezitosti kontroloval, uzkostlivo napominal, vo vsetkom moznom opravoval a v podstate nechvalil. Inak nechcem aby tu moj otec vyzeral ako nejaky odlud, mame spolu velmi pekny vztah, len komunikacia nie je jeho silna stranka. Dakujem za tipy, urcite porozmyslam, ako si to prisposobit na nasu situaciu a pouzijem co najskor pri najblizsej pohodovej prilezitosti
ReginaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Lucko děkuji za inspiraci a pomoc při startu nové etapy mého života! Jsem velmi šťastná, že jsem se vydala cestou osobního rozvoje, postupně získávám klid, který jsem tolik potřebovala. Klid, že spousta věcí, které jsem doposud dělala, byla správně a věci, které se mi úplně nepovedly mohu napravit a že v životě nejvíc záleží na tom, mít dobré vztahy, dělat to, co mě nejvíc baví a umožnit totéž svým dětem. Je to celoživotní práce, ale stojí za to! S láskou <3
MartinaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Pre mna bolo najvacsim prinosom, ked som v kurze nasla potvrdenie, ze moja vnutorna tuzba aj po cisto partnerskom stasti je aj v roli teraz uz za chvilu dvojnasobnych rodicov naozaj v poriadku, a ze je to dokonca klucove pre stastie deti. V rodine nemam takyto vzor, ani u partnera. Moji rodicia sa napriek obetiam citili spolu vzdy dobre a su spolu stastni dodnes, hoci podla mna sa ochudobnili o mnohe, rodicia mojho muza su rozvedeni od jeho dospelosti, ale odcudzili sa uz omnoho skor. V praci na takzvanej partnerskej zahradke vidim velky potencial, ktory som sa rozhodla naplno vyuzit, takze Lucie Königová, dakujem Ti tymto velmi za tento kurz!!! A este jeden bod by som znovu spomenula, o dolezitosti travit cas s kazdym z deti zvlast som tiez nechyrovala, a pritom to je prave akoby partnerska zahradka s detmi...je to pre mna informacia, ktora ma v mojich ociach nezaplatitelnu hodnotu.
LadaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Je to nádherný a hřejivý pocit, když roky negramotně zakazujete synovi mobil, hry, pc a nutíte ho do všech různých sportů a čtení knih....a najednou během pár týdnů se vám mění před očima....najednou se zcela dobrovolně vzdává pc a zažívá spoustu nových obohacujících zážitků- poznání nových lidí, mluvení na kameru s cizími lidmi, parkour, setkání se svými idoly, založení fcb....s Oliverem se neznali a naprosto spontánně si povykládali..nevytáhli mobil ani na vteřinu...jindy by seděl u stolu a hrál hry...a přitom stačilo tak málo....správně a gramotně nastavit nová pravidla, najít cestu...povolit uzdu, nechat ho dýchat a podporovat ho....ne ho jen komandovat a říkat..dělám to pro tvé dobro, kdy už to konečně pochopíš? Strašná věta!!!! Jsem za to moc ráda a budu vám Lucie Königová vděčná navždy, že jste nám pomohla najít si cestičku..ani jsem netušila, jak moc jsme ji potřebovali...a doufám, že neselžu jako rodič a budeme náš vztah rozvíjet tím správným směrem 🙂 DĚKUJI !!!
MarcelkaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Tolik aha momentů, tolik energie, tolik motivace pracovat na své rodičovské gramotnosti... Doporučujeme. Rozhodně
KateřinaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Lucie jste úžasná, děkuji Vám za to že jste a že jste uskutečnila svoji myšlenku tuto univerzitu zrealizovat.
IvaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Dobrý deň, veľmi ma zaujal váš kurz Negramotný rodič a jeho myšlienka, že len vnútorne dospelí a spokojní ľudia dokážu vychovať spokojné deti. Popis kurzu, náplň jednotlivých lekcií - všetko mi to dáva zmyse.
IvanaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče
Milá Lucie, děkuji vám za webináře a cenné informace, které nám předáváte.Nasáváme s manželem informace a snažíme se měnit k lepšímu. Nepostupuji zrovna nejrychleji, ale každý krok kupředu je úspěch:)
Petra Absolventka (Ne)Gramotného rodiče

Potřebujete pomoc?

Napište na zakaznicke@lucie-konigova.cz nebo

volejte na zákaznickou linku:

+420 602 607 248 (Po-Pá 14:00 – 17:00)

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.