Kniha (Ne)Gramotný rodič

Rodičovství vás vyčerpává? Chybí vám čas na sebe? Máte pocit, že jako rodič selháváte? S dětmi vám nejde tvořit hezký vztah?

Úplně vám rozumím. V rodičovství jsem se plácala a na děti byla nepříjemná. Začala jsem dělat změny. S dětmi se nám díky tomu podařilo vytvořit báječný vztah.

23leté poznání a zkušenosti jsem pro vás uceleně sepsala. Kniha je skvělý průvodce na vaší rodičovskou cestu po které jdete, nebo se na ni teprve chystáte.

Děti jen zrcadlí své rodiče. Začít musíme nejdřív u sebe.

365 Kč365 Kč bez DPH
Skladem
 • Co vám kniha přinese?

  • Úlevu. Pochopíte souvislosti událostí ve vašem životě

  • Řešení. Získáte praktické pomůcky, jak tvořit harmonický domov a jak změnit své vzorce chování

  • Vnitřní klid. Zlepší se váš vztah k sobě sama, k partnerovi i k dětem

  • Návody. Získáte osvědčené postupy, které můžete hned uplatnit

  • Svobodu. Naučíte se předat dětem zodpovědnost a mít čas na sebe

  • Probuzení. 10 hlavních rodičovských omylů a cestu, jak se jich zbavit

  • Tajemství. Získáte 10 důležitých principů, které rozvinou potenciál vašich dětí

  • Poznání. Ze skutečných příběhů z koučinkového křesla poznáte vliv dětství na náš život

  • Rodinnou pohodu. Z vyčerpaných rodičů se stane šťastná máma a pohodový táta 

  Kniha plná

  „AHA-MOMENTŮ“,

  které vás povedou na cestě ke spokojené rodině.

  Lucie Königová

  Autorka bestselleru (Ne)Gramotný rodič, nové knihy Cesta zpátky k sobě je zakladatelka Life Academy a Školy celostního koučinku. Je také milující mámou 24leté dcery Belindy a 21letého syna Olivera, šťastnou manželkou a ženou, jejíž životní vášní je  osobní rozvoj. Ve svých knihách předává koncentrovaně ty nejdůležitější poznatky ze své osobní praxe, rodičovské role, ale především bohaté zkušenosti ze své mnohaleté profesní praxe a práce s dospělými, s rodiči i s celými rodinami na cestě ke zdravým, harmonickým vztahům a pohodě v rodině.   

  Bonusy ke knize

  Denní dávka duševní hygieny

  Jak pěstovat s dětmi kvalitní vztah

  Hodnota rodiče na rodičovské dovolené - výpočet uspořených nákladů

  Naše rodinné hnízdo - revize

  Moje cesta

  „I když jsem toužila být láskyplnou a inspirativní maminkou, jít svým dětem dobrým příkladem, vůbec se mi to nedařilo.

  V mých dvaceti letech začala má intenzivní cesta poznávání svého nastavení a chování v roli partnerky, následně manželky i matky. Lucii jsem v sobě potlačila. Uvědomila jsem si, jak nevědomě a automaticky kopíruji model ze své původní rodiny. Žena = matka, jejíž realizace je péče o děti a rodinu. Muž = hlava rodiny. Vydělává, profesně se realizuje a má větší právo odpočívat.

  V tomto nastavení jsem se necítila šťastně. Často jsem byla podrážděná a nepříjemná na děti.  Z toho mi nebylo dobře. Dělala jsem plno chyb a omylů, a vytrvale hledala funkční principy zdravého přístupu sama k sobě i k dětem. Hledala jsem cesty, jak změnit svůj život.

  Jsem šťastná, že se mi vše podařilo změnit. Díky tomu máme s dětmi nejen báječný vztah, ale vím, že si do svého života převzaly zdravé nastavení, díky kterému si tvoří kvalitní a harmonické vztahy."

  Co o knize řekli její čtenáři?

  Děkuji za knihu NEgramotný rodič, kterou čtu jedním dechem a je pro mě velice naučná a vidím v tom spousty chyb a věcí, které jsem bohužel aplikoval sám na sobě i vůči druhým hlavně na své ženě. Díky
  Petrjeden z 9000 nadšených čtenářů
  Jsem moc ráda, že se mi dostala do ruky Vaše kniha (Ne)gramotný rodič. Přečetla jsem ji jedním dechem. Uvědomila jsem si spoustu věcí a snažim se na sobě pracovat a posunout se dál. Není to pro mě zatím vůbec jednoduché. I přednáška pro mě byla velmi přínosná. S pozdravem
  Martinajedna z 9000 vědomých čtenářek
  Mnoho knih o výchově dětí se zaměřuje na to, co dělají špatně děti a jak to můžou rodiče řešit. (Ne)Gramotný rodič jde ještě mnohem dál – k samé podstatě všech problémů, které s našimi dětmi můžeme mít a zažívat. Děti jsou totiž naše zrcadlo a odrážejí nám pouze to, co se odehrává v nás samých, co v sobě máme nastaveno za podvědomé vzorce, ať už o tom víme nebo nevíme. A je to právě cesta práce na nás samých, která jediná nám může efektivně pomoci zlepšit vztahy s našimi dětmi i globálně s naším okolím. (Ne)Gramotný rodič je jedinečnou a praktickou pomůckou, jak se na tuto cestu vydat a skutečně změnit svůj život i svoje vztahy.
  Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektu Cyklická žena®, spisovatelka a lektorka
  Skvělá a velmi potřebná kniha, díky za ni! Získáte s ní zdravý a otevřený náhled na svět, na sebe sama i na své děti. Dojde vám, že vaši rodiče zdaleka neměli (a nemají) vždy ve všem pravdu. Zjistíte, jaké hloupé a nesmyslné naučené vzorce chování si s sebou vlečete z původní rodiny a jaký vám v životě způsobují zmatek. Pochopíte, že vy sami jste pro sebe tím nejdůležitějším člověkem na světě a že sebeláska je základem radosti, spokojenosti, pohody, vyrovnaných vztahů i úspěšné výchovy dětí. Že děti nemáte? Já taky ne, a přesto mi tato kniha přijde zcela nepostradatelná. Pomůže vám totiž prolomit i nejrůznější rébusy v partnerských vztazích. Neváhejte, opravdu stojí za to.
  Lucie Koubekjazykový konzultant
  Konečně kniha, která je potřeba. Doporučuji všem stávajícím i budoucím rodičům.
  Aleš kalinakouč a autor metody „Emoční rovnice“
  Mila Lucie, Vasa knizka obsahuje tak skvele myslienky! Myslim, ze by mala byt prelozena do vsetkych jazykov! Ked bude cim viac ludi vychovavat deti po opraveni svojich vlastnych nastaveni, svet bude hned krajsi <3 Krasny pozdrav Vam zasiela
  Regina Lada
  Moc Vám děkuji za práci, kterou děláte. Sama jsem si Vaši knihu koupila, přečetla ji jedním dechem a tipy v ní uvedené aplikovala ve svojí rodině. Něco ještě musíme doladit, ale to, co píšete, nám doma dává smysl a určitě to po prvním neúspěchu nevzdáme :-) Děkuji. S pozdravem
  Martina

  Kniha je klíčem ke šťastnému dětství vašich dětí. Přinese harmonii do vaší rodiny.