Ing. Klára Paulová

KOUČ PROFESSIONAL – MASTER

Praha, Kutná Hora, Chrudim

Online: Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin: 3000+

VZKAZ PRO VÁS

Je báječné, že jste tady! Zřejmě si právě uvědomujete, že potřebujete ve Vašem životě něco změnit, vyřešit, chcete být šťastní, anebo jste jen zvědaví, co vlastně koučink je. Ve skutečnosti je úplně jedno, jak jste se sem k nám dostali, ale je jisté, že to má nějaký důvod. Nic se nám v životě neděje jen tak. Všechno, co v životě prožíváme, nás totiž buď posouvá, nebo brzdí. Pokud máte i Vy pocit, že teď právě „brzdíte“, ale chcete se konečně posunout, jsem tu pro Vás. Nebojte se říct si o pomoc, nemusíte v tom být sami. Nebudu vás hodnotit, soudit, říkat vám, co máte dělat, ale budu s vámi a pomohu vám se posunout. Společně najdeme vaši šťastnou cestu. Nemusíte se ničeho bát, zvládnete to!

MŮJ PŘÍBĚH

Zdá se vám, že ať děláte všechno, co se dá, necítíte se šťastní? Stále vám něco chybí? Snažíte se, pracujete na sobě, pomáháte druhým, a pořád máte pocit, že to nikdo nevidí? Vaše děti mají problémy, přestože pro ně děláte všechno? Všude vidíte jen samé starosti a problémy, nic se vám nedaří, jak si přejete? Trpíte psychosomatickými poruchami? Ztrácíte chuť do života?

Právě vám dokážu pomoci najít vaše štěstí. Věřte, že stačí na sobě pracovat pár minut denně a celý svět se kolem vás může změnit a vy budete konečně šťastní. Všechny změny se ve vašem životě začnou dít tak rychle, že budete až překvapeni. A pokud si přejete, aby se svět kolem změnil, musíte začít u sebe.

A proč vím, že to opravdu funguje?

I já jsem musela začít nejprve u sebe. Ani moje životní cesta nebyla vůbec jednoduchá a ztrácela jsem naději, že i já budu jednou šťastná.

Byla jsem úspěšná v pracovní oblasti, které se věnuji 17 let, ale přesto jsem se necítila šťastná. Dlouholeté partnerství procházelo krizí, trpěla jsem psychosomatickými problémy, rodiče, partner i okolí na mě hledali jen chyby. Sebe jako ženy jsem si nevážila. Nic nebylo dobře. Snažila jsem se ze všech sil zavděčit všem kolem sebe, být pro ně důležitá, abych si zasloužila alespoň trochu pozornosti a lásky. Žila jsem stále ve strachu, že zůstanu sama a nikdo mě nebude mít rád. Vůbec jsem nechápala, co dělám špatně a proč já musím prožívat tolik bolesti, když druzí nemusí.

Cítila jsem, že se stále víc a víc propadám ke dnu. Jediné, co jsem v té době dokázala vnímat, byla láska k mým dvěma dětem. Můj život neměl pro mě smysl, žila jsem jen pro ně. Mé děti mi však před očima chřadly, byly smutné, ukřičené, nervózní, hádaly se. Až to mi otevřelo oči.

Začala jsem hledat cestu z toho všeho ven a přála jsem si ze svých dětí udělat šťastné děti. Narazila jsem tehdy na knihu Negramotný rodič a najednou jsem pochopila. Začít musím u sebe. Okamžitě jsem na sobě s pomocí kouče začala pracovat. A světe div se, již po měsíci jsem cítila úlevu. Začala jsem se smát a se mnou i partner a děti. Bylo to neuvěřitelné. Pracovala jsem na sobě dál a našla jsem skutečnou radost ze života a se mnou i moji blízcí.

Uvědomila jsem si, že to, co jsem prožila já, prožívá i spousta dalších lidí kolem. Zjistila jsem, jak je důležité mít vedle sebe někoho, kdo vám pomůže najít sebe sama, pochopí vás a naučí vás, jak to můžete sami změnit. Proto jsem se rozhodla být koučem a pomoci druhým najít jejich štěstí.

Nyní díky svým klientům prožívám úplně pohádkové příběhy. Klienti často přicházejí smutní, vyčerpaní životem, a po několika měsících se mění ve šťastné, sebevědomé lidi, plni energie.

Děkuji všem svým klientům, že s nimi toto hledání štěstí mohu sdílet. A těším se na další z vás, kteří se rozhodnete najít své štěstí s mou pomocí.

Nemusíte mít z ničeho strach, to zvládnete a brzy najdete vše, co vám nyní chybí. Budu s vámi a na nic už nebudete sami. Pomohu vám to zvládnout. Budu vám naslouchat a věnovat se vám. Budu vaším parťákem na cestě k vašemu vysněnému životu.

Neztrácejte naději, umím vám s tím pomoci.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ - SPECIALIZACE

VZTAH K SOBĚ


 • Posílení sebevědomí a nalezení vlastní hodnoty

 • Naučit se být šťastný se sebou i s druhými

 • Jak se zbavit úzkostí a depresí

 • Životní restart – nastartovat životní změny a radost ze života

 • Jak se stát úspěšným ve svém životě

 • Koučink osobního rozvoje

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak být úspěšný ve svém povolání

 • Workholismus a syndrom vyhoření

 • Balance v pracovním a osobním životě

 • Jak zvládat stresy a úzkosti z práce

 • Jak úspěšně vést firmu 

 • Business kouč

ZDRAVÍ


 • Psychosomatické problémy

 • Jak se zbavit úzkostí a depresí

 • Co dělat, když nás nemoci zastavují

 • Jak nastavit zdravý vztah k tělu

 • Jak pracovat se závislostmi – emoční, kouření, alkohol

 • Vztahy mají vliv na zdraví

PARTNERSTVÍ


 • Řešení partnerských a vztahových krizí, nevěr, žárlivosti

 • Bolestivý rozchod, životní křižovatky

 • Manipulace od nejbližších

 • Jak nebýt ve vztahu závislý

 • Přenést se přes minulost a odpustit křivdy

 • Vztahový a partnerský kouč

RODIČOVSTVÍ


 • Nastavení zdravých vztahů s dětmi

 • Šťastný rodič = šťastné dítě, začněte u sebe

 • Posilování sebevědomí dětí a předávání zodpovědnosti

 • Jak skloubit rodinu a práci

 • Jak zvládnout vztahy s rodiči v dospělosti

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 15 let zkušeností v oblasti osobního a profesního rozvoje, vedení a motivace týmů

 • 17 let zkušeností s užitím psychologie v oblasti reklamy a marketingu

 • 8 let zkušeností v oblasti soukromého podnikání

 • 20 let v partnerském vztahu, překonání partnerské krize

 • 12 let rodičovské praxe (dcera 12 let a syn 9 let)

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Ing. Klára Paulová

KOUČ PROFESSIONAL – MASTER

Konzultační cena: 2500 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Kutná Hora, Chrudim

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 2500 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat! U nás doma je vše teď tak krásné, pohodové, radostné, vše je tak, já jsem si přála a chtěla! To je neuvěřitelné 🙂   rodina partnera tu byla i jeho syn, on spěchá domů, jsme šťastní ... je to zázrak, kouzlo ... 🙂   Je úplně jak vyměněný a je to nádherné a kouzelné. Díky moooc.
Veronika, Brno
Moc děkuji za ukázaní nové či jiné cesty sama k sobě. Změnila jsem sebe a konečně jsem pak díky tomu našla toho správného muže. Mám pocit, že ke mně pasuje dokonale a moc si to oba užíváme...😊 je to úžasný pocit. Když jsi vzpomenu, co jsem loni touto dobou prožívala, a jak se cítila, na úplném dně…tak si to ani nechci připustit. Jsem to pořád já, a přesto úplně jiná. Maximálně si teď užívám ty pocity, které mi život právě přináší a cítím, že opravdu žiju.
Hana, Kutná Hora
Děkuji Kláro, zase mi to dnes moc pomohlo. Pochopila jsem, co vlastně chci a jak se zase ve svém životě posunout dál.
Katka, Praha
Dobrý den Klárko, náš malý se rozhodl přijít na svět o 20 dní dříve, ale naštěstí je vše v pořádku. Je to zázrak a posíláme moc pozdravů. Moc si to všechno s manželem užíváme. Životy druhých už beru, tak jak jsou a netrápím se s tím. Beru to tak jak to je, hlavně díky Vám. Dokázala jsem to překonat a nechat být, netrpět tím. Věřím že, bez lásky nemůže vzniknout láska, tak se snažím to s láskou přijmout tak jak to je… Děkuji.
Adéla, Praha
Klárko, děkuji, že jsem Vás mohla poznat, a že právě vy jste byla mým životním průvodcem. Otevřela jste mi oči i v tom, co jsem neviděla a naučila jste mě, jak být v životě zplna a upřímně šťastná. Zároveň děkuji i za business koučink, který mi velmi pomohl v pracovním životě. Ještě jednou děkuji za vše, díky Vám žiji lepší život. Klárku doporučuji každému, kdo by chtěl mít alespoň o střípek lepší život, je výborným životním průvodcem, díky své empatii a životním zkušenostem.
Kristýna, Praha
Pokud chcete obejmout, pohladit nebo politovat, jděte jinam! Téhle péče se Vám nedostane. Stávající role je Vám těsná, cítíte, že něco není v pořádku a chcete se posunout dál? Pak jste tady správně. Slova jako sobectví, oběť, sebeúcta nebo mužsko-ženské principy dostanou jasnější obrysy. Bývá to nezřídka nepříjemná konfrontace s nastaveným zrcadlem mého bytí. Klára je mi přísnou ale spravedlivou průvodkyní.
Kamil, Chrudim
Pokiaľ hľadáte skvelého kouča, tak výberom Kláry Paulovej nešliapnete vedľa. Mám veľké šťastie, že som natrafila práve na ňu. Dokáže vás presne mierenými otázkami donútiť  zamyslieť sa nad sebou a vecami v živote, nad ktorými človek bežne nepremýšľa a navedie vás hľadať odpovede vo vašom vnútri. Rôznymi technikami vám pomôže odblokovať veci z minulosti, ktoré pre mňa osobne boli nesmierne oslobodzujúce. Pomôže vám rásť, rozvíjať sebalásku, ktorá je tak veľmi dôležitá, pomôže vám spracovať a zmeniť staré zažité vzorce, ktoré majú negatívny vplyv na váš život. V neposlednom rade sa vám zlepšia  vzťahy k sebe samému a s okolím. Som veľmi vďačná, že vďaka Kláre Paulovej som oveľa spokojnejšia po všetkých stránkach, výrazne sa nám zlepšil vzťah s partnerom,  ktorý pri našich malých  'skorodvojčatách' je dosť skúšaný, zažívam každý deň veľa malých zázrakov a krásnych chvíľ, ktoré som pred rokom kvôli svojmu nastaveniu a naladeniu vôbec nemala šancu vidieť..  Kláru Paulovú ozaj veľmi odporúčam a verím, že keď si ju vyberiete, budete tak spokojní ako ja.. Čas strávený s ňou je jeden z najlepších darov, ktorý sebe môžete dať na ceste k spokojnejšiemu a radostnejšiemu životu..
Andrea, Praha
Koučink mi změnil život! Prvním důvodem byl zdravotní stav a přijmout za něj zodpovědnost. A jak se říká, že vše se vším souvisí, tak jsem se dostávala na všechna témata života. Nebylo jednoduché si "do sebe sáhnout". Klára mi vždy kladla trefné otázky. Věděla, na co se zaměřit. Koučink mě dostal natolik, že jsem začala chodit na pravidelné setkání a poznávat sama sebe. A v ten moment se začalo vše měnit. Začínala jsem, jako stále něco řešící (zdraví, stravu, práci, vztahy,..), strach, že na vše budu sama a po pravidelné práci na sobě u Kláry jsem rozkvetla, rozzářila jsem se. A nebyl to jen můj pocit. Na mé okolí to působilo ještě víc. A pak to přišlo: žádost o ruku, svatba a miminko na cestě. Nesmím opomenout i to, že jsem si začala vážit sama sebe, mít se ráda, srovnat si priority a lépe komunikovat (v lásce). Štěstí máme každý v sobě, jen si k němu najít cestu a nezavírat dveře. Děkuji, že byla mít průvodcem na mé cestě.
Radka, Kutná Hora
Dobrý večer, Kláro, chci moc poděkovat za dnešní povídání, podporu... Působí to na mě vždy jako milující, uklidňují a chápající náruč... Ulevilo se mi, děkuji.
Olga, Praha
Po skončení spolupráce s Klárou Paulovou si uvědomuji, že mi koučink změnil stará přesvědčení (vzorce) za nová, naučil mě dívat se na život a jeho události z více úhlů pohledu, uklidnil moji povahu a pocuchané nervy, pomohl mi uklidit si v životě, ukázal mi, čemu/komu je dobré v životě věnovat svůj čas a energii, posílil mé sebevědomí a nechal vyrůst moji vlastní hodnotu, dokázal, že jsem vlastně bezva ženská. 🙂 Naučila jsem se spoléhat sama na sebe. Mít se ráda přesně taková, jaká jsem. Každopádně koučink byl správná volba a skvělá investice! Děkuji. A tím, Klárko, srdečně děkuji i Vám!!
Danuše, Praha
Klárku jsem poznala na semináři před zhruba 1,5 rokem a od té doby máme pravidelné schůzky. Zaujala mě na první pohled svým přímým přístupem k věci a tím, jak krásně a výstižně ihned dokáže pojmenovat daný problém a odhalit uložení negativních vzorců, které si člověk nese z minulosti. Přes naše pravidelné konzultace si postupně tyto chybné vzorce zpracovávám a snažím odstranit, což se mi díky Klárce i daří. A když nedaří, hned to probereme. 🙂 Vyzkoušela jsem různé formy sebevývoje, a až spolupráce s Klárkou mi přinesla pozitivní změny v životě. A jako bonus je to horlivá čtenářka, což mi maximálně vyhovuje, protože mi dává různá doporučení na knihy a i jiné cesty na další růst. 🙂 Pro mě je Klárka láskyplný člověk na svém místě, a kdyby takových, jako je ona, bylo více, všem by se nám žilo mnohem lépe.
Lenka, Praha
Kláru jsem navštívila prvně ze zvědavosti, protože když jsem viděla posun své kamarádky a to, jak neuvěřitelně vyrostla a změnila se před očima po roce koučinku v jejím křesle, chtěla jsem vidět, co vlastně v praxi koučink je. Celý rok, co docházím já, byl pro mne velice transformační. Našla jsem ve třiceti své já, vyřešila spousty problémů, které jsem si myslela, že předtím řeším správně (a stále vznikaly další problémy), naučila se sebelásce a od toho už se vlastně odvíjí pak vše. Doporučuji všem najít si svého kouče, kterému budete důvěřovat a budete v životě šťastni.
Markéta, Kutná Hora
„Hned jsem k vám našla důvěru, protože jsem cítila,že jsem v těch správných rukou. Na koučink s vámi jsem se těšila. Dokázala jste mne i na zdánlivě nevýznamných životních situací dovést do mého způsobu myšlení, svými trefnými otázkami mi ho pomoci stále více odhalovat.“
Marie, Kutná Hora
Děkuji vám, že jste mne dokázala vyvést z hloubky mých velkých negací,velmi jste mne podpořila a shrnutě řečeno jste mi pomohla (nebo spíš dovedla k přesvědčení) dovolit si být sama v sobě šťastná. A myslím, že vy sama víte, když svoji práci děláte s chutí a láskou, tak ji děláte moc dobře.
Maruška, Kutná Hora
„Moje životní situace byla na začátku „neřešitelná“ a dosti bolestivá. Řešil jsem osobní problémy a v návaznosti na ně, přišly i profesní problémy a nešlo to zastavit. Nyní pro pravidelných návštěvách a vlastní práci se všem věcem, které jsem prožil a stále prožívám už jen směji. Jsem neskutečně vděčný za tuto osobu, lektorku a úžasnou ženu (ing. Paulovou), která stojí po mém boku. Otevřela mi očí a sundala z nich klapky. Zjistil jsem, že život je moc krásný na to abychom se utápěli v něčem, co bylo a je jen životní zkouškou. Mockrát děkuji za obrovský posun!!!
Lukáš, Chrudim
Dobrý den Kláro, takže se nám narodila Lucinka. A je moc hodná! Je to sice fičák, ale i tak se cítím mnohem líp, než když jsem k Vám přišla! S partnerem se to pořád tak nějak vyvíjí, ale rozhodně tím správným směrem, včera mi dokonce řekl, že se asi znovu zamiloval! A velký pokrok vidím i ve vztahu s mamkou. Teď dokonce můžu říct, že ji mám ráda!! Cítím to tak… Kláro, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat, je to z velký části Vaše zásluha..
Katka, Chrudim
„Klára je učitelem. Mnohému vás naučí, rozdává úkoly, kontroluje jejich splnění. Je to už rok, co jako žák docházím ke své učitelce 😊 a bylo to rok nesmírně obohacující, který ze mě postupnými krůčky dělá jiného člověka….někoho, kdo se začíná mít rád, kdo se dokáže na životní karamboly dívat s odstupem, kdo nachází svou cenu….to všechno jsi mě Kláro naučila, a za to ti patří mé veliké DÍKY…..“
Tereza, Praha
„Kdyby se mě někdo zeptal, jak jsem byl s koučinkem paní Kláry spokojený, tak říkám ANO! a dávám šest hvězdiček z pěti možných ;-)!“
Petr, Praha
Za všechno si vlastně můžu sama!!! Ale všechno také můžu napravit!!! Nemusí se měnit lidi okolo mě, stačí jen změnit úhel pohledu, úhel pohledu na svět, na sebe. Nevěřila jsem, že je to až tak jednoduché. Děkujuuu!
Klára, Poděbrady
Klárka mě provází mou cestou. Stále je co zlepšovat. Probíráme spolu nejenom manželskou krizi, vztah k sobě a k dětem, ale i business, osobní rozvoj a osobní růst a to mě baví snad ze všeho nejvíc. Od té doby, co znám Klárku je můj život o 1000% lepší a častokrát se i mé sny stanou skutečností. Ale musíte CHTÍT!!! Lidé okolo mě vidí tu změnu a Klárku mohu z celého srdce doporučit. Chodí k ní i pár mých kamarádek a všechny jsou nadšené stejně jako já. Takže Klárko DĚKUJEME!!!!
Kateřina, Libice nad Cidlinou
Na jedné konferenci jsem slyšela, že správný kouč se pozná podle toho, že dává správné otázky. A to Klára rozhodně dává! Přímé, s jemným smyslem pro humorem, podávané tak, aby se nad sebou člověk opravdu zamyslel 😊 Takže Klárko, ještě jednou moc děkuji, že vás mám, jsem vám vděčná… opravdu!
Hana, Praha
Kláru jsem si vybrala jako koučku podle popisu na webu a podle intuice, a byla to správná volba. Klára je velmi příjemná a během krátkého času se díky ní dostanete k příčinám vašich problémů. Pracovala jsem s Klárou 3/4 roku a bude-li potřeba, ráda se na ni zase obrátím.
Karolína, Plzeň
Klára mi pomohla pochopit, kde je vůbec moje místo na světě. Během našich setkávání jsem rozluštila spoustu svých nevědomých reakcí, a hlavně jsem se naučila brát situace do vlastních rukou.
Lucie, Praha
Bude to pomalu rok od našeho prvního setkání, takže je na čase zrekapitulovat, co se v mém životě změnilo – znovu zažívám radost ze života, umím se těšit a radovat i z maličkosti, cítím se mnohem sebejistěji a sebevědoměji a můj partnerský vztah je vyrovnanější a harmoničtější. Z vyčerpané psychické trosky jsem se změnila v pohodovou a usměvavou partnerku. To zní možná úplně banálně, ale já jsem tyto pocity snad dva roky vůbec nezažila. Díky Kláře za tuhle fantasticky přínosnou práci. Já tedy rozhodně nekončím a těším se na svoje další kroky a pokroky.
Ivona, Praha
Můj strach jsme společně s Klárou začali odstraňovat. Komunikovat. Společně hledat odpovědi na otázky, před kterými už neutíkám. Čas a nalezené odpovědi všechny mé „životní jizvy“ hojí a dnes, po více jak roce, se mi vrací mnohem větší chuť do života a umění radovat se z něj.
Jirka, Kutná Hora
Klára velmi mile a trpělivě provádí řešením daných problémů. Jde vytrvale k věci a je fajn, že i když si na něco přijdete sami, tak ve Vás posílí pocit, že jste opravdu na správné cestě. Je z ní cítit podporující energie, umí jít k podstatě přiblížením obecných lidských motivací jednání, což je hodně cenné. Děkuji!
Lucie, Svitavy
Prosinec 2023. Na první sezení ke Kláře jsem přišel v březnu 2023. Devět měsíců po velmi bolestivém rozchodu, úplně rozbitý, zoufalý, potácející se v depresích a úzkostech, frustrován z toho, že nemám stabilní partnerský vztah, že nemiluji a nejsem milován, s myšlenkami na ukončení svého života. Klára mi doslova vlila krev do žil. Naučila mě vcítit se lépe do pocitů druhých, opět si vážit sama sebe, pochopit kořeny mých životních vzorců a korigovat je, pustit to, co se mě netýká, a být vděčný za to, co mám. Pomohla mi opět se radovat ze života. Přitáhnout si do života to, co chci. Mám skvělou partnerku. 🙂 Funguje to! Díky moc, Kláro!
Jan, Chrudim
Když jsem poprvé přišel ke Klárce, tak jsem vlastně vůbec nevěděl, co se životem. Měl jsem pocit, že vše kolem mě se hroutí, a nevěděl jsem, kudy dál. Několik prvních sezení pro mě bylo velmi těžkých a spousta uvědomění, ke kterým jsem díky Klárce došel, byla opravdu velmi bolestivá. Nicméně mě Klárka absolutně nadchla a díky jejímu vedení jsem postupně vyřešil spoustu věcí, které mě celý život trápily. Naučila mě dívat se na svět kolem sebe úplně jinýma očima. Postupně jsem si uvědomoval stále více a více věcí a na každé další sezení jsem se těšil. Těšil jsem se na to, co o sobě zjistím a co jsem od posledního sezení dokázal a změnil. Spolupráce s Klárkou mi absolutně změnila život a nasměrovala můj život tím správným směrem. Troufám si říct, že vyhledat Klárku a navázat s ní spolupráci bylo asi nejlepší rozhodnutí v mém životě. Moc Vám děkuji.
Jakub, Kutná Hora
Kláro, oceňuji, jak mi pomáháš stanovit jednoduché cíle pro mé osobní a pracovní zdokonalení. Díky tvé podpoře začínám vidět větší obrázek toho, jak by můj život mohl vypadat. Tvá laskavost a schopnost poslouchat mi umožňují bezpečně zkoumat, jak se cítím a jak se mohu zlepšit. S tebou se cítím podporovaná a vážená. Díky tobě jsem získala větší sebedůvěru a vím, jak překonávat překážky a dosahovat svých cílů. Tvá pozitivní energie mě inspiruje a tvoje povzbuzení mi pomáhá najít rovnováhu mezi prací, osobním životem a zdravím. Díky tobě žiji harmoničtější a šťastnější život. Děkuji za tvou neocenitelnou podporu a vedení!
Jana, Čelákovice
Jste naprosto úžasná, zkušená koučka, která odhalí problém ihned na počátku koučinku, skvěle vede a nebojí se jít do hloubky. Vše mi dávalo ohromný smysl a dostaly jsme se i do hloubek, ke kořenům problému, což je přesně to, co potřebuji, a cítím, jak moc mi to pomáhá. Vidíte ihned, kde je problém, a vyzrcadlíte mé nefunkční chování. Díky Vám jsem se neuvěřitelně posunula ve svém vnímání sama sebe i ve svých schopnostech. Děkuji, že děláte tuhle práci!
Milena, Praha
Kláro, velmi si vážím naší spolupráce a Vašich velmi profesionálních vhledů. Jsem člověk, co se zabývá osobním rozvojem už spoustu let, ale díky spolupráci s Vámi jsem zvládla objevit, zpracovat a změnit svá nejhlubší přesvědčení o sobě samé, ukryté velmi hluboko. Díky Vám jsem přestala být věčnou čekatelkou v roli chudinky a oběti. Konečně jsem se zaktivovala a mohu tvořit, bez pocitu viny, ve svém životě přesně to, co mi dělá radost, dává mi smysl, včetně vlastního přijetí a pochopení. Děkuju za vše!
Pavla, Praha
Ke Kláře jsem začala chodit před rokem. Měla jsem zdravotní problémy, se kterými si lékaři nevěděli rady. S Klárou jsme začaly pracovat. Každý den jsem si psala deník a určovala pocitové číslo. Během několika měsíců „práce na sobě“ jsem se z pocitových čísel okolo 3 dopracovala na desítkové hodnoty. Klára mě naučila porozumět svému nitru i svým blízkým.  S dcerou jsem začala mít krásný vztah. Přestala jsem pracovat pod tlakem a věnovala se více svým pocitům. Naučila jsem se více odpočívat, přerozdělit úkoly na rodinu. Uznala jsem, že i druhý dokáže udělat věci lépe než já. Naučila jsem se druhým dovolit žít podle jejich představ. Také jsem se začala rozhodovat sama za sebe. Po nějaké době jsem cítila, že mé problémy ustupují a jsem spokojenější jak ve vztahu sama k sobě, tak ve vztazích v rodině. Začala jsem více cestovat, a tak získávat ztracenou sebedůvěru. Klára je člověk, kterého jeho práce baví a dokáže odhalit příčinu problému, která nás ani nenapadne. Je velmi inspirativní člověk, který dokáže vnímat život ve všech jeho barvách. I v negativních věcech dokáže najít něco poučného a veselého. Proto je potřeba brát svůj život jako hru. Zda bude veselá, nebo smutná, už záleží jenom na nás…
Dita, Kutná Hora