MUDr. Andrea Burdeláková 

KOUČ PROFESIONAL 1

Praha

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin: 50+

VZKAZ PRO VÁS

Chtěli byste se radovat, žít naplno tady a teď, zažívat krásné okamžiky každý den, vzít svůj život do vlastních rukou a řídit ho bez ohledu na okolnosti, najít rovnováhu v životě a při tom být sami sebou? 

Ale máte pocit, že se stále točíte na místě, ztrácíte se ve víru povinností a požadavků ze všech stran, začínáte mít zdravotní problémy, nevíte, jak dál, a ani kdo vlastně jste a kam směřujete? Toužíte po změně a možná se taky bojíte?

Ale změna je opravdu možná! A já sama jsem toho ukázkou! Prošla jsem si hodně náročným obdobím, ale i díky koučinku jsem opět našla radost ze života, krásu toho být „tady a teď“, našla jsem sebe sama a začala jsem si užívat jízdu životem se vším, co nabízí. 🙂  

To všechno můžete mít i vy! Vykročte na cestu ke změně, ráda vás povedu na vaší cestě za krásným a naplněným životem. 🙂

MŮJ PŘÍBĚH

Možná si říkáte, co tady dělá lékařka? 

Koučink si mě našel v čase, kdy mi mé znalosti medicíny nijak nepomáhaly se zvládnutím náročných věcí v mém životě. Věděla jsem, že něco už musím dělat a změnit. Bylo to v čase, kdy jsem po roce věčného kolotoče nevyspání, péče o dvě děti, věkově téměř dvojčata, do toho covid a izolace, neshody s partnerem, začala „ztrácet“ sebe sama.

Nevěděla jsem, jak dál. Naštěstí jsem tehdy našla skvělou koučku, která mě začala vést, a začala se mi vracet radost do života. Vůbec jsem tehdy netušila, že to všechno byla jen příprava na skutečně velikánskou zkoušku, která mě teprve čekala. Ale všechno přichází v pravou dobu a když jsme na věci připraveni, i když se to tak často zpočátku a v průběhu „zkoušky“ vůbec nejeví.

Byla jsem tehdy totálně vyprahlá, unavená, matka, která věci nezvládala, děti zlobily, každý dával rady, které vůbec nefungovaly, každý věděl všechno líp. Cítila jsem se, jako bych byla nic, a to, že jsem byla taky lékařka, mi nepomáhalo. Do toho byl u staršího syna zjištěn autizmus, který zasadil velkou ránu mému partnerskému a taky rodinnému životu. Všechny plány byly komplet zborceny, nemohla jsem spát a na to se nabalily psychosomatické potíže.

Jednoho dne jsem skončila na neurologii a jedna z možných diagnóz byla možná mrtvice.

Až tohle varování mě probralo a rozhodla jsem se něco se sebou dělat!

Díky koučinku jsem našla sebe samu, objevila svoji sebehodnotu, kterou jsem dosud neznala i přesto, čeho všeho jsem dosáhla, sebeláska byl dřív pro mě úplně cizí pojem.  

Když jsem našla vnitřní klid, zklidnily se taky děti a začaly dělat velké pokroky. Věci v mém životě se začaly dávat do pořádku; naučila jsem se zdravě vymezovat, znovu jsem začala cítit radost ze života, začaly se mi ladit vztahy, zlepšilo se mi zdraví a začala jsem hubnout. Co mi přijde ohledně koučinku fascinující, je, že dává možnost jít do hloubky a vyléčit stará zranění, která nás brzdí a táhnou zpět, když jsme na to připraveni.

Naučila jsem se surfovat životem, i když mě taky ještě občas spláchne vlna, ale pak opět nasednu na „surf“ a surfuji dál a užívám si jízdu se vším všudy, každou buňkou svého těla. Jsem vděčná, že jsem se vydala touto cestou.

Vykročte i vy na cestu ke změně za naplněným životem! Povedu vás krůček po krůčku, vyslechnu vás, nebudu vás soudit, pomůžu vám najít odpovědi ve vás, opravíme nefunkční vzorce, které vám brání v dosažení života, jaký si přejete. 

Změna je opravdu možná a užívat si život můžete i vy! Tak pojďte do toho! Stačí, když vykročíte, a ostatní zvládneme spolu. 🙂 

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Jak se začít mít ráda taková, jaká jsem

 • Jak najít svoji zdravou sebehodnotu

 • Jak být „tady a teď“ a každý den se radovat ze života

 • Jak poznat, pochopit, přijmout, vyčistit svoji minulost

 • Jak je nalezení vnitřního klidu cesta ke spokojenému a naplněnému životu

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak si najít práci, která mi bude přinášet radost

 • Jak plně využít svého potenciálu a schopností v práci na maximum

 • Jak zažívat radost na MD

TĚLO A ZDRAVÍ


 • Jak přijmout svoje tělo a být za něj vděčný

 • Jak nabýt znovu vitální tělo a psychickou pohodu

 • Jak se vymanit z psychosomatických potíží

 • Jak zdravě a trvale zhubnout

PARTNERSTVÍ


 • Jak vnímat roli muže a ženy ve vztahu

 • Jak spolu zvládnout a ustát i náročné situace v životě

 • Jak přijmout druhého takový, jaký je

RODIČOVSTVÍ


 • Jak na MD znovu najít radost a život v sobě

 • Jak mít hezký vztah s dětmi

 • Jak si na MD najít čas pro sebe

 • Jak přijmout autizmus u dítěte

 • Jak ocenit a rozvíjet jedinečnost a talenty dětí

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 4 roky rodičovství – dva kluci – 4 a téměř 3 roky

 • 1 rok zkušenosti a práce s autistickým dítětem

 • 7 let partnerství, které již prošlo hodně náročnými zkouškami

 • 8 let práce jako lékař – ČR, SR, Norsko (interna, pediatrie, všeobecné praktické lékařství)

 • 4 roky práce s lidmi s psychosomatickými potížemi

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

MUDr. Andrea Burdeláková 

KOUČ PROFESIONAL 1

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1000 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Andrea je skvělá koučka a terapeutka v jedné osobě. Sezení jsme spolu zvládly báječně i přesto, že byla online. Během koučinku jsem zažívala AHA momenty a naučila jsem se základy toho, jak pomoci sama sobě v každodenním životě. Důležitá je určitě důslednost a vytrvat, nic nespadne samo z nebe, ale odměnou vám bude posun na vaši cestě životem a úleva.

Naprosto skvěle hodnotím vizualizace, kterými mě Andrea provázela a během kterých vždy šly tolik důležité slzy úlevy a uvědomění, padání kamenů ze srdce a následně příval nové, čisté energie, která ještě dlouho doznívala a provázela mě.

Děkuji moc za společně strávený čas a určitě doporučuji Andreu i vám, pokud vám třeba přijde, že stojíte ve svém životě dlouho na místě a máte pocit, že se neumíte sami pohnout. Zkrátka když potřebujete nasměrovat tím pravým směrem pro svůj další růst.
Simona
Hned na prvním koučinku jsem cítila, neskonalou DŮVĚRU v tuto koučku. Nebála jsem se otevřít a řešit pro mě hodně komplikované témata - zneužívání. S velkou empatíí a citlivostí mě provedla celým koučinkem. Velmi silná pro mě byla i vizualizace.
Zdena