Ing. PETRA HORÁKOVÁ

KOUČ PROFESSIONAL 1

Praha

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin:

VZKAZ PRO VÁS

,,Když se zavřou jedny dveře ke štěstí, otevřou se další.

Občas se na ty zavřené díváme tak dlouho, že si otevřených vůbec nevšimneme.“

Helen Kellerová

MŮJ PŘÍBĚH

,,Hodná a poslušná holka.“ Ve škole jsem měla dobré známky, byla jsem ke všem milá a usměvavá a ve všech činnostech zodpovědná a samostatná.

Po gymnáziu jsem nastoupila na vysokou školu, během které jsem získávala zajímavé pracovní zkušenosti v zahraničí.

Po výšce jsem si našla super práci jako náborářka v IT firmě. V zaměstnání jsem brzo povýšila na manažerskou pozici a moje práce mě vždycky bavila a dávala mi smysl. V práci jsem byla úspěšná, naučila jsem se s klidem řešit různé situace, být oporou pro ostatní, zároveň jim dávat důvěru, delegovat práci a také brát to celé tak nějak s lehkostí a nadhledem.

Současně jsem měla po celou tu dobu hezký, dlouholetý vztah. S přítelem jsme hodně cestovali a trávili společný čas s přáteli.

No, jenže.

Celkem brzo po svatbě přišel rozvod. S mamkou jsme se kvůli tomu rozhádaly. A můj nový vztah byla jedna veliká emoční horská dráha.

Ze začátku jsem se v tom pěkně plácala. Vlastně mě ani moc nenapadlo říct si o pomoct, vždyť to přece všechno zvládnu sama. Vždycky jsem všechno zvládala sama. Pořád jsem si myslela, že to vlastně není zas tak špatné. Jenže jsem žila v iluzi a neuměla jsem se vůbec podívat sama do sebe. Bylo mi smutno, ale vůbec jsem se sama sebe nezeptala, proč je mi smutno? Kde má kořeny to, co se mi v životě děje? Co by mi pomohlo?

Až zpětně vidím, že jsem si to, jak se mám, tak trošku přestříkávala na růžovo. Moc jsem nezkoumala svoje pocity a asi se je snažila nějak potlačit. Vlastě ani nevím, byla jsem v proudu událostí, ale aktivně jsem se sebou nepracovala.

Celou tu dobu byla pro mě v mém životě kotvou má práce. Tam jsem si byla jistá, věděla jsem, co chci, a pracovala jsem ráda.

Po nějaké době, kdy se situace moc neměnila, jsem začala chodit na koučink, kde to všechno začalo dávat hlubší smysl. Začala jsem otevírat pro mě zcela překvapivé komnaty, o kterých jsem ani nevěděla nebo si myslela, že jsou vyřešené. 

Začala jsem chápat:

 • Jaký vliv má mé dětství na to, co se mi aktuálně děje.
 • Jaký vliv na mě má fakt, že jsem z rozvedené rodiny, kde jsme se ségrou vyrůstaly s mamkou samy a kde jsme neviděly mužský vzor.
 • Proč mám v sobě pocity nedůležitosti, ohromné nejistoty, samoty, nepochopení atd.
 • Proč mám pocit, že všechno musím zvládnout sama (a jsem na to dokonce pyšná, že všechno zvládám sama).

Ve chvíli, kdy jsem toto uviděla, jsem s tím mohla začít něco dělat. A tak jsem na sobě začala makat. 

Je to krásná cesta, občas bolavá, ale krásná. Nádherné je, že tady jsou lidi, kteří vás tím mohou provést a ukázat, že je z toho cesta ven. Práce na sobě mi dává ohromný smysl. Díky této práci posiluji svou spontánnost, otevřenost, akčnost, veselost, vnímavost, cílevědomost, přátelskost a zároveň se učím pracovat se svými stíny, které když přijímám, tak dávám prostor zářit mým pozitivním vlastnostem, čímž můžu inspirovat ostatní.

Pokud jste připraveni vykročit a začít dělat kroky, které vás postupně povedou ke šťastnějšímu a spokojenějšímu životu, jsem tady pro vás a ráda vám s tím pomohu.

Péťa

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Získání sebehodnoty, sebejistoty, sebevědomí

 • Jak mít rád/a sám/a sebe?

 • Jak si užívat čas sám/a se sebou?

 • Umění dopřát si pro sebe to nejlepší

 • Osobní kouč

PRÁCE A PENÍZE


 • Jaká je moje vysněná práce a je pro mě má práce ta pravá?

 • Využívám v práci svůj talent a jsem za to dobře ohodnocen/a?

 • V čem jsem dobrý/á?

 • Jak si vyjednat vyšší plat?

 • Budování pasivního příjmu

ZDRAVÍ


 • Jak pečovat o své tělo?

 • Jak mít rád/a své tělo?

 • Pravidelný pohyb

PARTNERSTVÍ


 • Proč se cítím ve vztahu na všechno sám/a?

 • Kdo je můj desítkový partner?

 • Jaký vztah bych chtěl/a žít?

RODIČOVSTVÍ


 • Vztah matka–dcera

 • Sourozenecké vztahy

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Zkušenost s objevováním vlastních talentů a pomoc při objevení a rozvoji talentů druhých 

 • 6 let manažerských zkušeností s vedením a motivováním lidí, rozvoj jejich přirozeného potenciálu

 • 6 let zkušeností s komunikací s velkými korporátními firmami a péče o různé typy klientů

 • 13 let jsem chodila do skautu, kde jsem se naučila, jak být týmovým hráčem, ale i tím, kdo vede a motivuje ostatní

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Ing. Petra Horáková

KOUČ PROFESSIONAL 1

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1000 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Svou empatií, laskavostí a nasloucháním mě dokáže krásně dostat zpátky sama k sobě. K uvědomění, jak to vlastně chci, jak to potřebuji a v čem je mi dobře.
Kačka, Mělník
Skvělé vedení během koučinku, oceňuji empatii koučky a trpělivost, s jakou ke mně přistupovala.
Martina, Praha
Mili je úžasná a velmi citlivá koučka, která se nebojí jít do hloubky. Vedla mě jemnou, ale zároveň silnou – stabilní energií maminky, kterou jsem v některých momentech opravdu potřebovala, abych se cítila v bezpečí. Nebojí se jít k příčině problému. Dopřává dostatek času a klidu, což bylo skvělé, kdykoli jsem si situaci potřebovala nacítit a prožít si ji.
Eva, Třebíč
Mili je citlivá, empatická, klidná a pevná žena. Její otázky se dostávají hluboko pod kůži. Zároveň umí povzbudit, dát podporu a je velmi laskavá.
Libuše, Horšovský Týn
Mili je žena s velkým Ž a hlavně s obrovským a vřelým srdcem, kterým vás celou obejme! Cítíte lásku, zájem a chuť pomoci všemu, co vás trápí. Říká se, že každý kouč má svého klienta a každý klient svého kouče. Jsem si víc než jistá, že u ní jste ve správných rukou. Je ztělesněním přítele, parťáka a kouče v jednom.
Katka, Velké Popovice
Díky Mili jsem se velice rychle dostala ke svému vnitřnímu nastavení. Její neskutečný talent prohlédnout a s láskou doprovodit, kam je třeba, mi ohromně pomohl. Společně jsme našly, co mě dlouhá léta brzdilo, hezky jsem si to prožila a poté cítila velikou úlevu a uvolnění.
Bety, Praha
Koučink s Mili mi dává ohromný smysl. Mile a klidně se doptává a my se postupně dostáváme hlouběji a hlouběji ke kořenům problému, což je přesně to, co potřebuji. Moc mi to pomáhá ve všech sférách života. Mili mohu doporučit všem, kdo hledají průvodce ke svému vnitřnímu dítěti a získání sebehodnoty.
Peťa, Praha