PAVLA HORÁČKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Praha, Srbsko

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

Žít lehce, jednoduše, s pokorou a zdravou láskou k životu. 
Plánovat tak akorát dopředu, neřešit ostatní, nebrat si nic osobně....

Být v pohodě a občas to i povýšit tak, že zažíváte opravdový význam slova štěstí a cítíte přítomný okamžik.

Jak v dnešní uspěchané době  tak žít  a ne až…..

Je jedno jaká je doba, jaký je režim, jestli je jaro nebo zima.... 
Spokojený život nám nezařídí  rodiče, počasí, vláda, manžel ani naše děti, to jsou jen součástky, které nám mohou dělat radost a můžou být v našem životě bonusem, nebo tam být nemusí pokud nás dusí a my sami to nezměníme.

Nebýt líný a žít svůj život, začíná vyřešením minulosti.
Staré křivdy, nepochopení a bolest z minulosti srdce obalí pavučinami, až má člověk pocit, že nemůže dýchat, bolest zad, hlavy, bolavá. kolena a zlámané kotníky a  pořád dokola.

Hodně lidí se bojí má strach, dotknout  se starých jizev,  pošťourat  se v ranách z dětství,  vyplakat se , pochopit a odpustit, ostatním i sobě. Ano kdo to má rád, kdo má na to koule vyprávět ty hnusy někomu druhému !?  

Pro mě je tohle uzdravování sama sebe přirovnatelné  a návykové jako orgasmus. To když člověk pochopí, proč pořád opakoval tu stejnou chybu, je prostě boží pocit.

Nikdy už neopustím větu, že objednat se na koučink a dát se na cestu kouče, bylo moje nejlepší rozhodnutí a investice v životě.

Dneska vím, že být s láskou a pokorou k životu, nejde bez vysmejčení všech pavučin okolo srdce, jinak se nehnete z místa a děláte ty stejné chyby pořád dokola. 

Koučinkem přichází pochopení, odpuštění, úleva a opravdový vnitřní klid, až v takové fázi, můžete začít cítit sami sebe, svoje srdce, to co už dávno chtělo a to kam doopravdy patří a v této fázi si život začnete opravdu užívat. 

Koučink není to, že vám někdo řekne co máte dělat, ale že vás někdo navede zpátky k vašemu srdci.

Milovat svůj život a přestat si stěžovat, tak tak mě to baví mnohem víc..

Koučink mi povznesl i moji radost pomáhat ostatním, ale už tak, jak to má pro všechny smysl.

Moc ráda vám budu nápomocná i k vašemu spokojenému životu, po kterém tam někde v hloubi srdce toužíte. 

S láskou a pokorou, že máte právě vy chuť něco změnit.

Těším se na vás
Pavla Horáčková

MŮJ PŘÍBĚH

Mých lehce přes čtyřicet let života se nedá stručně popsat v pár větách, byli to emoce, bolest z chyb opakovaných pořád dokola, strach a starost o ostatní. Když jsem přišla poprvé na koučink, byla jsem naštvaná na celý svět, starala jsem se o všechny a nebyla schopná na deset sekund zavřít oči a popsat jak se cítím, cítila jsem se jak z jiného světa, pozorujíc životy ostatních se svým  nepochopením, že mi nikdo nerozumí co cítím. Nemohl nikdo vědět co cítím, protože jsem to necítila ani já sama.

Totálně zazděné srdce výkonem a snahou, aby mě měl někdo doopravdy rád, rád takovou jaká jsem.  

Bolest z toho že se nemůžu dostat ke svému srdci. 

Jako kouč  už nemám tolik potřebu, popisovat můj životní příběh, i když by jste se určitě v mnoha fázích mého příběhu viděli.

Nestydím se za něj, nemám problém o něm mluvit a  jsem k němu s vděkem a pokorou, že mě  dovedl až sem, kde jsem spokojená a mohu pomoci vám všem, kdo toužíte po klidném pohodovém životě, který vám bude dávat  smysl.

Každý se vidí  ve spoustě příběhů, ale pro mě už je důležitější přestat se někde vidět,  cítím se nejlépe v žití svého  života se svými sny a to bych si přála pro všechny, kdo se ve svém životě necítí dobře.

Přestat se litovat, stěžovat si,  hledat v příbězích jiných lidí a rozhodnout se žít jen ten svůj život, jen tak můžete zářit a být příkladem pro ostatní, jen tak se dá svět  kolem nás měnit k lepšímu.

Pokud je vám moje osoba na fotografii příjemná,  ráda vyslechnu já váš příběh a nabídnu akční kroky na cestě  k vašemu srdci.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Sebeláska, sebehodnota

 • Zdraví jako hodnota

 • Vědomé jídlo

 • Život bez závislosti

 • Vliv našich rodičů na náš život

PRÁCE A PENÍZE


 • Práce, která mi dává smysl

 • Zdravá láska k penězům

 • Vize podnikání

 • Profesní talent

PARTNERSTVÍ


 • Mužská a ženská energie

 • Problémy a krize ve vztahu

 • Partnerství v podnikání

 • Ideální partner – vztah

 • Sexuální život v partnerství

RODIČOVSTVÍ


 • Vliv rodiče na život dítěte

 • Uzdravení vztahů v rodině

 • Psychická nemoc v rodině

 • Dítě a rozpad vztahu jejich rodičů

 • Smrt blízkého

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Akreditovaná škola koučů s nástavbovým programem

 • Pravidelně u kouče klientem

 • V roli matky 23 let

 • Rozchod a role samoživitelky

 • Manželství a podnikání

 • Přes 20 let práce s lidmi

 • Podnikání - práce co mi dává smysl

 • Život s psychicky nemocnou matkou

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

PAVLA HORÁČKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Srbsko

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1000 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Dobrý den paní Pavlo, už po první konzultaci s vámi přišla úleva a vrátily se pocity, že život má zase smysl. Ta bolest ze ztráty matky mi vzala všechnu radost ze života, vůbec jsem nevěděla jak z toho ven, už to trvalo moc dlouho. Děkuji, že jste mě vyslechla, pochopila a pomohla roztáhnout ten černý závěs smutku a připomněla, že radost ze života je tu ještě i pro mě. A měla jste pravdu, má nezdravá závislost na matce, je- byla příčinou mého nekončícího smutku. Pavlo máte pravdu, je čas abych začala žít jako dospělá! Děkuji, děkuji. Mám pocit, že jsme se neviděly naposledy.
Martina
Ahoj Pavli Chci ti poděkovat, za to, ze sis na mě udělala čas a za tvůj zájem. Musím přiznat, že spoustu věcí teprve zpracovávám. Je dost těžké některé věci znovu otevřít a podívat se do nich znovu. Nejde to naráz, protože mi začíná docházet, že to co jsem si myslela, že mám vyřešené, jsem pouze někde uzamkla. 9 let mě vlastně všichni kolem mě poplácavali po ramenech jak jsem silná a jak jsem všechno úžasně zvládla. A ja nikdy nedokázala nikomu říct, že mě to uvnitř trhá na kusy. Cítím, že tohle mi bude ještě chvíli trvat. Dnes jsem byla s mamou v té nemocnici. Poprvé v životě jsem přemýšlela nad tím proč tam jsem. Ještě před týdnem bych si řekla...musím s mamkou. Dnes jsem tam seděla a věděla jsem, že tam jsem, protože tam chci být. Chci tam být s ní a být jí oporou, jako ona byla v životě mně. Protože jí prostě mám ráda. A i když vím, že by to zvládla i beze mě, prostě jsem měla radost, že tam s ní jsem. A měla jsem radost, že i z ní jsem cítila, že je ráda, že jsem tam s ní já. Hezký zbytek večera a děkuji.
Dáša
Ahoj Pájo! Chtěla jsem ti moc poděkovat za včerejšek <2764.png> A říct ti, že jsme to tam včera snad nějak vyslali a ráno se mi ozvali z toho pohovoru a tu práci jsem přijala A dal se proste uvidí .. Je to cesta! Udeřila si mi včera na hřebíček. Chvíli jsem měla potřebu se bránit a obhajovat, ale pak mi doteklo tolik věcí, a hlavně to, že jsem se tam zasekla v jedné velké oběti svého urputného chtění ... DÍÍÍKY!!
Petra
Dobrý den Pavlo, po včerejším kručinku jsem byla unavená, ale šťastná, že jsem se mohla někomu svěřit, že mě někdo opravdu poslouchal, pochopil a nesoudil mě. Spoustu věcí na které jste se mě ptala, jsem si dlouhou dobu nechtěla přiznat. Dnes se mi hodně ulevilo a mám chuť dát konečně tu péči sobě a ne rozdávat všem okolo. Děkuji s jakou lehkostí jste mi pomohla pochopit, že osobní růst je o práci na sobě a že cesta existuje. Děkuji za včerejší konzultaci.
Lenka
Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat p. Pavle za konzultaci při řešení mého problému. Obrátila jsem se na stránky p. Königové, koučky, z důvodu pomoci při hledání nové práce. Ozvala se mi p. Pavla, které jsem byla přidělena. Na úvod jsme probraly můj aktuální stav a sdělila jsem p. Pavle co mě trápí. Velmi mi pomohlo si o mém problému (že se mi nedaří sehnat již přes rok nové zaměstnání a strach ze změny) s někým nezaujatým pohovořit, cítila jsem, že nejsem odsuzována, ani zesměšňována za to, jak věci vnímám, dělám a nebo nedělám, ale naopak, cítila jsem porozumění, soucit, neodsuzování a podanou pomocnou ruku, abych se nebála jít svou cestou dál. Paní Pavla byla v hovoru velmi milá a příjemná. Rozebraly jsme možné příčiny a důvody mého jednání, stagnace při hledání a výběru mé nové práce. Podívaly jsme se spolu na mé dětství, co jsem ráda dělala, co jsem jako malá měla ráda. Naučila jsem se používat techniku, že když si myslím, že na něco nemám a jsem zacyklená v kruhu negací, tak si mohu říci opak této verze, vyjmenovat, rozpomenout se tedy, na co mám.. Tím se mohu dostat do pozitivních emocí a vidět cestu jak z toho kruhu ven.Nastínila mi i jak dál pracovat s vnímáním věcí, že je třeba se zaměřit na vnímání dobrých věcí, dávat jim přednost. Zaměřovat na ně svou pozornost. A zkoušet si tzv. pocitové hodnocení mého vnímání věcí, situací, událostí. Taky jsem si ujasnila a sepsala které věci již v novém zaměstnání nechci opakovat, aby se znovu děly. Po skončení našeho hovoru jsem si ještě vzpomínala na mé aktivity v dětství a napadlo mě spousta věcí, co jsem ráda dělala, co všechno zvládám, ale na co jsem v současné situaci, pod vlivem negativních okolností už zapomněla. Citát, "Když není vize, tak je krize", mi také pomáhá v tom, začít si věci víc plánovat a přemýšlet nad nimi, jak by mohly do budoucna vypadat.. Děkuji za pomoc a za Váš čas. Krásný den
Lenka