Andrea Červená - osobní kouč Plzeň

KOUČ PROFESSIONAL – SENIOR 4

Plzeň

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin: 1500 +

MŮJ PŘÍBĚH

Cítíte, že stále děláte jen to, co chtějí ostatní? Jste celý život v rukou manipulátorů? Neumíte říct  NE, a to ani v případě, kdy sami potřebujete horký čaj? Děláte vše pro druhé a můžete se přetrhnout, jen aby byli ostatní spokojení a vy jste slyšeli aspoň jedno slůvko pochvaly? Dáváte sami sebe až na poslední kolej? Bojíte se říct nahlas své potřeby a projevit emoce? Máte psychosomatické potíže, trpíte úzkostnými stavy, depresemi a máte pocit, že tu pro vás není místo?

Tak tohle byl přesně můj život.

Byla jsem nesebevědomá, ustrašená žena, která se vždy chtěla schovat do kouta. Žena bez známky sebehodnoty a sebevědomí,  utiskovaná celý život manipulátory  ať už v rodinných, kamarádských nebo partnerských vztazích.  Žila jsem v domnění, že právě já si tohle zasloužím. Přesvědčená, že štěstí není pro mě.

Pro přežití jsem si ale vytvořila dokonalou masku pro okolí, jen aby nepřišlo další zranění.

Ze všeho jsem vinila ostatní. Utíkala sama před sebou formou adrenalinových sportů, různých aktivit, zajídáním, kouřením a dalšími způsoby, jen abych zdánlivě zvýšila svou sebehodnotu. Po nějaké době jsem zjistila, že ať dělám, co dělám, můj život se vůbec nemění.  A protože naše duše k nám promlouvá prostřednictvím těla a ta moje neustále křičela a já ji neposlouchala, dostala  jsem se až na hranici mezi životem a smrtí a onemocněla rakovinou. V tu chvíli jsem věděla, že jestli chci přežít a ne pouze přežívat jako dosud,  jestli chci začít opravdu naplno žít, musím vše změnit.

V té době jsem začala potkávat úplně jiné lidi. Pak mi přišla do cesty kniha (NE)Gramotný rodič. Tam jsem pochopila, že každý musí začít u sebe a nevidět vinu v druhých.

Najednou jsem v té temnotě uviděla světlo.  S pomocí kouče jsem na sobě začala pracovat a  můj život nabral radikální obrátky. I když cesta není jednoduchá, důležité je se nevzdat, stojí to za to!  Jinak nemůže přijít žádná životní změna, vše se jen cyklí, pouze v jiných formách  s jinými postavami.

Dále jsem na sobě pracovala a pomalými krůčky si zvyšovala sebevědomí, sebehodnotu a začala si plnit své životní touhy a sny. Najednou jsem měla pocit, jako bych se znovu narodila, osvobodila se od všeho, co mě svazovalo. Konečně jsem začala opravdu žít!

Uvědomila jsem si, že spousta lidí se cítí podobně, a rozhodla jsem se stát se koučem. Moc ráda vám pomohu. Zvládla jsem to já, zvládnete to i vy, nemusíte se ničeho obávat. Budu vám naslouchat a ráda budu vaším průvodcem na cestě ke šťastnému životu. Už na to nebudete sami.

Těším se na vás!

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Jak se vymanit z vlivu manipulátora

 • Zvýšení sebevědomí a sebehodnoty

 • Jak se zbavit úzkostí a depresí

 • Jak překonat zákeřnou nemoc (rakovinu)

 • Jak se vymezit a zbavit se role hodné holčičky/chlapečka

 • Kouč osobního rozvoje

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak najít práci snů a profesní talent

 • Jak obstát při manipulaci v práci s kolegou/šéfem

 • Business kouč

TĚLO A ZDRAVÍ


 • Jak se zbavit závislostí (alkohol, kouření, zajídání stresu, soc.sítě)

 • Jak porozumět a zbavit se úzkosti, depresí, syndromu vyhoření

 • Jak se uzdravit (rakovina, anorexie, bolesti hlavy, gyn.potíže)

 • Jak se zbavit bolesti a pocitu viny z nemoci a odchodu blízké osoby

 • Jak přijmout své tělo, mít se rád i svými nedokonalostmi 

PARTNERSTVÍ


 • Jak rozpoznat a vymezit se manipulacím od partnera

 • Jak komunikovat s partnerem

 • Jak v sobě probudit ženu/muže

 • Jak vytvořit harmonické partnerství

 • Vztahový a partnerský kouč

RODIČOVSTVÍ


 • Uzdravení vztahu rodiče s dcerou/synem

 • Jak se vymezit ze závislosti ve vztahu manipulativních rodičů

 • Uzdravení vztahu s rodiči/sourozenci

 • Jak porozumět dceři/synovi

 • Jak se zbavit bolesti z dětství (nechtěné dítě)

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 10 let praxe v oblasti zvládání manipulace

 • 5 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje

 • Úspěšné uzdravení ze zákeřné nemoci – rakoviny

 • Trvalé uzdravení psychosomatických problémů (bolesti hlavy, žaludeční potíže, gynekolog. potíže)

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Andrea Červená

KOUČ PROFESSIONAL - SENIOR 4

Konzultační cena: 1750 Kč/hodina

Místo konzultace: Plzeň

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Milá Andreo, cítím, že je to opravdu dobrá věc, děkuji za konzultaci, bylo to fajn.
Monika
Byla jsem ráda, že jsem se vypovídala. 🙂 mě došlo, že je to asi poprvé kdy jsem to takhle přiznala nahlas, že sice já to vím, ale asi jsem to nikdy nikomu takhle nepřiznala a docela se mi i ulevilo, přiznat si tenhle fakt. Jinak ze schůzky jako takové, jsem měla dobré pocity.
Ladka
Když jsem vyprávěla své životní střípky a odbočky, tak jsem byla ráda, že mi někdo rozumí a i když občas řeknu něco „zlýho“, že na mě není koukání skrz prsty.
Dagmar
Já Vás miluju!! Díky, že jsem měla tu možnost na sobě makat a posouvat se dál. Dnes v noci jsem nemohla spát, hodně jsem zřejmě zpracovávala určité téma a ….tak jsem šla ve tři ráno běhat,..jo, vážně…:)))))) bez výkonů, jen tak 🙂 A mamce jsem ještě ten večer poslala SMS s tím, že jí děkuju za pomoc v životě…No a tak se prostě dějou věci…Prosím, pokračujte s Lucií rozhodně ještě dlouho, Vaše práce má smysl a pomůže nepřebernému množství lidí, kteří na sobě chtějí pracovat..Díky za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eva
První pocity z kaučinku byly pro mě hlavně úlevou a zodpovězení otázek (věci co se dějí) které jsem nechápal.
Petr
Váš styl koučování a přicházení na jednotlivé vzorce mi oslovil a moc bych si na něj chtěla najít soustředěný čas a věnovat se DIAMANTu a celému procesu.
Markéta
Koucinku jsem se z počátku bála, obavy z toho aby kouč me bloky pochopil a nepřišli mu hloupé/nedůležité. Velmi se mi ulevilo, když jsem zjistila, ze koučka Andrejka prožívala podobne situace,vztahy,..jako já a proto mi rozumí. Dodala mi tím odvahu,ze se lze určitých vzorců strachu zbavit a naučit se mít rada sama sebe a nebýt závislá.
Monika
Obrovská úleva. Dobrý pocit, že jsem se povznesla na předsudky, že si vše máme srovnat a vyřešit sami, že ne vše je má vina.
Michaela
Po rozhovoru s Andrejkou jsem se cítila lehčí, čistší... Jako nová, jako prázdný, nepopsaný list nové kapitoly... Vnitřně v klidu. Každý den se cítím silnější a silnější, vnitřně silnější, vyrovnanější, krůček po krůčku.
Petra
Po konzultaci s Andrejkou jsem se cítila TAK MOC svobodně, tak moc plná energie, tak moc silně, tak moc milovaně... Chvíli jsem měla pocit, jako bych se sama nad sebou vznášela s křídly a dívala se na tu malou Petrušku, která tam stála tak sama, opuštěná, nešťastná, smutná... Bylo mi jí tak líto... Chtěla jsem ji chránit a vzít pod svoje křídla... Aby se už nebála.. Aby věděla, že jsem jí odpustila...Ty brďo... Byl to neskutečný zážitek!! V životě bych neřekla, že něco takového může nastat, být, dít se, existovat... A mám ze sebe hroznou radost, protože bych nikdy nevěřila, že se můžu dostat až sem... Tak blízko k sobě! Je to takový zvláštní, nepopsatelný pocit.
Patrika
Jedním slovem? Veselá. Když se zamyslím nad dnešním dnem, uvědomuji si, po kolika dlouhých dnech jsem dnes byla celý den veselá, usměvavá... Dostavila se jistá dávka svobody, pocitu štěstí, uvědomění.
Eva
Cítila jsem se tak vnitřně v klidu... V práci v klidu, doma v klidu... Nad ničím jsem nijak zvlášť nepřemýšlela, nic neřešila, jen nechala volně plynout emoce, které byly dneska nabité neskutečně dobrou energií!
Věra
Učím se poslouchat své tělo... Jím, když mám hlad – a lepší potraviny, a cítím, ze po „blbých“ dvou dnech se můj žaludek a střeva cítí daleko líp, není mi těžko... A tou jsou ty okamžiky, kdy VÍM, že to za tohle stojí!! Že možná už nejde ani tolik o váhu a dokonalou postavu, ale o to, abych svému tělu ulevila, dobře se o něj starala a naučila se ho mít ráda, aby mi sloužilo co možná nejdéle, abych mohla objevovat krásy světa, žití, lásky a mé duše...
Lenka
Skleničku po obědě cítím jako obrovský rozdíl mezi mými lahvemi utápěnými ve smutku. Je zvláštní najednou vidět nad sklenkou vína zamyšlení... Dodnes to totiž bylo bezmyšlenkovité: jedna byla málo, druhá taky... Pro mě je to dnes úspěch! Měla jsem na výběr: dát si další, anebo ne! Já jsem pyšná na to, že jsem si nedala.
Pavla
Děkuji za konzultaci! Bylo to přesně to, co jsem potřebovala.
Martina
Díky za ukázkovou hodinu koučinku, která mi hodně dala; včera jsem se rozhoupala k něčemu, co jsem měla udělat už dávno.
Jana
Jsem ráda, že jsem se odhodlala a připustila si, že se sebou musím něco dělat. Že mé pocity jsou oprávněné a už takhle dál žít nechci. Jsem ráda, že v podobné situaci má Andrejka podobné zkušenosti a chápe, jak se cítím. Jsem po prvním sezení uvolněnější a dodalo mi více odvahy se za sebe postavit. Pomohlo mi to ze sebe vysypat, a navíc byl pro mě úžasný pocit, že v tom nejsem sama a že mě někdo opravdu chápe. A že jen neslyším, ať neblbnu, že to není pravda. Věřím, že za nějaký čas nebudu mít problém říct opravdu všem kolem sebe, jak to je. Dokonce jsem již tátovi řekla „NE“, a ve finále nebyl ani naštvaný. Čehož já se vždy bojím, a proto říkám téměř vždy „ANO“ a udělám, co po mě chce.
Eva
Jsem tak ráda, že jsem se odhodlala se sebou začít něco dělat. Sama už nevím, co se sebou. Ještě že mám Andrejku. Našly jsme nějaké vzorce.
Alena
Cítím se svobodněji, jistěji. Zasloužím si být šťastná a milovaná.
Martina
Dobrý den, Andrejko, děkuji za Vaše slova! Děkuji Vám za vše: za inspiraci i nastavení zrcadla. Takže určitě se uvidíme, ráda se nechám průvodcovat právě Vámi, rezonuji s Vaším příběhem, Vaším pohledem.
Markéta Rybárová
Andrejka ako kouč naprosto skvelá, milá, nerobilo jej žiadny problém vypočuť si ma aj dlhší čas.
Veronika
Po koučinku jsem se cítila velice dobře, byla jsem nadšená. Nacházení negativních vzorců mi přišel jako skvělý způsob, jak si je uvědomit a postupně se je naučit měnit na pozitivní. Cítila jsem se velmi dobře.
Lucie
Po koučinku jsem měla hrozně dobrý pocit sama ze sebe. V podstatě jsem přišla na svoje slabé stránky a svoje chyby, které neustále ve svém životě opakuji. Dalo mi to odvahu začít se věnovat víc sama sobě a hlavně si sama sebe víc vážit a užívat si každý den. Přiznala jsem si, že jsou věci z dětství, které jsem podvědomě vnímala u svých rodičů a dál je aplikovala ve svém životě. Koučink mi dodal odvahu. Srovnala jsem si myšlenky a emoce. Začala jsem si být víc jistá sama sebou a tím, čím chci být a čeho chci ve svém životě docílit a jaké jsou moje priority. Moje pocitové číslo z koučinku je 10.
Adéla
Jsem vnitřně přesvědčená o tom, že jsem tady správně. Andrea je vnímavá, cítím to. Těším se na příště. Jsem vděčná za setkání a přijetí v pravdě.
Libuška
Andrejko, dnes po rozhovoru s Vámi jsem byla taaak šťastná. Jsem ráda, že jste se mnou na mojí životní cestě. Dnes jsem si znovu hodně silně uvědomila, že dokud se nezačnu plně respektovat a nemyslím to přísně, ale s láskou... dokud nezačnu víc cítit a uvědomovat si stále svůj vnitřní kompas, není možná změna... Je mi se sebou tak dobře a moc si přeju víc se se sebou propojit. Milovat svou duši i svoje tělo, svoje prostředí, jak nejvíc to jde. Dnes jsem lítala v oblacích jako drak a udržela si ten skvělý nadhled.
Květa
Dnes ráno jsem vstávala s radostí. Otáčení vzorců mě moc baví, připadá mi, že život je lehčí a pohodovější. Ptala se mě kamarádka, co dělám, že tak dobře vypadám.
Marie
Cítím se skvěle. Terapií jsem zažila mnoho a všechny byly „na jedno brdo“, počínaje mým dětstvím, depresivním vyprávěním o počátcích anorexie, nervózním pohupováním pravé nohy přehozené přes levou a neúnavné hledění na hodinky, abych mohla vypadnout a ze stresu si venku zapálit. Tohle Andreou, byl přesný opak. Ihned mi to připomnělo moje nedávné vystoupení z komfortní zóny, kdy jsem se skutečně sebrala a šla na kurzy tance pro ženy, které se chtějí cítit ženami a sžít se se svým tělem. Děkuji!
Bára
Z koučinku jsem měla dobrý pocit, cítila jsem naději na zlepšení své situace.
Ilona
Nikdo mi nikdy nedal to co ty dnes, Andrej. Nikdy mě nikdo nenavedl k té mé malé holčičce ve mně. A nikdy bych se bez tebe neodvážila se k ní ani přiblížit a obejmout ji, ukonejšit a prostě a hlavně uvidět ji. Pořád si ten pocit užívám – a hlavně ji. Ještě jednou děkuji.
Radka
Jsem vděčná a z celého srdce (srdíčko), že patřím do Vaší zahrádky. Z malého semínka vyrůstá díky Vaší péči překrásná květina.
Jarka
Naše popovídání ale bylo, alespoň pro mě velmi neobyčejné a hluboké a proto si ho v hlavě stále nosím! 1. krok -čas pro sebe jsem si zajistila přesně tak, jak jsem si skrze vás slíbila.Celý víkend jen pro sebe!Tělo i hlava si potřebovala odpočinout a tak jsem naslouchala.V momentě, kdy se rodina hrnula v neděli v podvečer zpět domu začaly chodit první myšlenky,nápady,dokonce ten vytoužený NÁZEV mého budoucího podnikání.Vše jsem si zapsala a od té doby poctivě zapisuju. Postupně se energie uvolňuje a otevírají se nové pomyslné dveře. Tenhle dar už nenechám spát ani vyčkávat. Děkuji Vám,že jsme mohly laskavě společně dojít k mým potřebám,pocitům,odpovědím. Věřím,že naše cesty se ještě někdy propojí a ráda se přijdu poradit, až budu zase stát na křižovatce svého života. Děkuji za Vás, těšilo mě moc a přeji hodně energie do dalších dní
Olina