Večerní semináře od pondělí 5. 10. 2020 jsou zrušeny z důvodu NOUZOVÉHO STAVU.

Nahrádní termíny budou publikovány jakmile to situace dovolí. Jako alternativu můžete využít například záznam ze semínáře v bezpečí a klidu vašeho domova. Více informací zde.

Andrea Červená

KOUČ PROFESIONAL

Praha, Plzeň

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH

Cítíte, že stále děláte jen to, co chtějí ostatní? Jste celý život v rukou manipulátorů? Neumíte říct  NE, a to ani v případě, kdy sami potřebujete horký čaj? Děláte vše pro druhé a můžete se přetrhnout, jen aby byli ostatní spokojení a vy jste slyšeli aspoň jedno slůvko pochvaly? Dáváte sami sebe až na poslední kolej? Bojíte se říct nahlas své potřeby a projevit emoce? Máte psychosomatické potíže, trpíte úzkostnými stavy, depresemi a máte pocit, že tu pro vás není místo?

Tak tohle byl přesně můj život.

Byla jsem nesebevědomá, ustrašená žena, která se vždy chtěla schovat do kouta. Žena bez známky sebehodnoty a sebevědomí,  utiskovaná celý život manipulátory  ať už v rodinných, kamarádských nebo partnerských vztazích.  Žila jsem v domnění, že právě já si tohle zasloužím. Přesvědčená, že štěstí není pro mě.

Pro přežití jsem si ale vytvořila dokonalou masku pro okolí, jen aby nepřišlo další zranění.

Ze všeho jsem vinila ostatní. Utíkala sama před sebou formou adrenalinových sportů, různých aktivit, zajídáním, kouřením a dalšími způsoby, jen abych zdánlivě zvýšila svou sebehodnotu. Po nějaké době jsem zjistila, že ať dělám, co dělám, můj život se vůbec nemění.  A protože naše duše k nám promlouvá prostřednictvím těla a ta moje neustále křičela a já ji neposlouchala, dostala  jsem se až na hranici mezi životem a smrtí a onemocněla rakovinou. V tu chvíli jsem věděla, že jestli chci přežít a ne pouze přežívat jako dosud,  jestli chci začít opravdu naplno žít, musím vše změnit.

V té době jsem začala potkávat úplně jiné lidi. Pak mi přišla do cesty kniha (NE)Gramotný rodič. Tam jsem pochopila, že každý musí začít u sebe a nevidět vinu v druhých.

Najednou jsem v té temnotě uviděla světlo.  S pomocí kouče jsem na sobě začala pracovat a  můj život nabral radikální obrátky. I když cesta není jednoduchá, důležité je se nevzdat, stojí to za to!  Jinak nemůže přijít žádná životní změna, vše se jen cyklí, pouze v jiných formách  s jinými postavami.

Dále jsem na sobě pracovala a pomalými krůčky si zvyšovala sebevědomí, sebehodnotu a začala si plnit své životní touhy a sny. Najednou jsem měla pocit, jako bych se znovu narodila, osvobodila se od všeho, co mě svazovalo. Konečně jsem začala opravdu žít!

Uvědomila jsem si, že spousta lidí se cítí podobně, a rozhodla jsem se stát se koučem. Moc ráda vám pomohu. Zvládla jsem to já, zvládnete to i vy, nemusíte se ničeho obávat. Budu vám naslouchat a ráda budu vaším průvodcem na cestě ke šťastnému životu. Už na to nebudete sami.

Těším se na vás!

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Jak se vymanit z vlivu manipulátora

 • Zvýšení sebevědomí a sebehodnoty

 • Jak se zbavit úzkostí a depresí

 • Jak překonat zákeřnou nemoc (rakovinu)

 • Jak se vymezit a zbavit se role hodné holčičky/chlapečka

PRÁCE A PENÍZE


 • Jak najít práci snů a profesní talent

 • Jak obstát při manipulaci v práci s kolegou/šéfem

PARTNERSTVÍ


 • Jak rozpoznat a vymezit se manipulacím od partnera

 • Jak komunikovat s partnerem

 • Jak v sobě probudit ženu/muže

 • Jak vytvořit harmonické partnerství

RODIČOVSTVÍ


 • Uzdravení vztahu rodiče s dcerou/synem

 • Jak se vymezit ze závislosti ve vztahu manipulativních rodičů

 • Uzdravení vztahu s rodiči/sourozenci

 • Jak porozumět dceři/synovi

 • Jak se zbavit bolesti z dětství (nechtěné dítě)

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 10 let praxe v oblasti zvládání manipulace

 • 5 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje

 • Úspěšné uzdravení ze zákeřné nemoci – rakoviny

 • Trvalé uzdravení psychosomatických problémů (bolesti hlavy, žaludeční potíže, gynekolog. potíže)

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Andrea Červená

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Plzeň

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Milá Andreo, cítím, že je to opravdu dobrá věc, děkuji za konzultaci, bylo to fajn.
Monika
Byla jsem ráda, že jsem se vypovídala. 🙂 mě došlo, že je to asi poprvé kdy jsem to takhle přiznala nahlas, že sice já to vím, ale asi jsem to nikdy nikomu takhle nepřiznala a docela se mi i ulevilo, přiznat si tenhle fakt. Jinak ze schůzky jako takové, jsem měla dobré pocity.
Ladka
Když jsem vyprávěla své životní střípky a odbočky, tak jsem byla ráda, že mi někdo rozumí a i když občas řeknu něco „zlýho“, že na mě není koukání skrz prsty.
Dagmar
Já Vás miluju!! Díky, že jsem měla tu možnost na sobě makat a posouvat se dál. Dnes v noci jsem nemohla spát, hodně jsem zřejmě zpracovávala určité téma a ….tak jsem šla ve tři ráno běhat,..jo, vážně…:)))))) bez výkonů, jen tak 🙂 A mamce jsem ještě ten večer poslala SMS s tím, že jí děkuju za pomoc v životě…No a tak se prostě dějou věci…Prosím, pokračujte s Lucií rozhodně ještě dlouho, Vaše práce má smysl a pomůže nepřebernému množství lidí, kteří na sobě chtějí pracovat..Díky za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eva
První pocity z kaučinku byly pro mě hlavně úlevou a zodpovězení otázek (věci co se dějí) které jsem nechápal.
Petr
Váš styl koučování a přicházení na jednotlivé vzorce mi oslovil a moc bych si na něj chtěla najít soustředěný čas a věnovat se DIAMANTu a celému procesu.
Markéta
Koucinku jsem se z počátku bála, obavy z toho aby kouč me bloky pochopil a nepřišli mu hloupé/nedůležité. Velmi se mi ulevilo, když jsem zjistila, ze koučka Andrejka prožívala podobne situace,vztahy,..jako já a proto mi rozumí. Dodala mi tím odvahu,ze se lze určitých vzorců strachu zbavit a naučit se mít rada sama sebe a nebýt závislá.
Monika
Obrovská úleva. Dobrý pocit, že jsem se povznesla na předsudky, že si vše máme srovnat a vyřešit sami, že ne vše je má vina.
Michaela