PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL 2

Praha

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH:

Jsem hrozná! Jsem tlustá, odporná, neschopná! Nikdy nic nedokážu! Opravdovou lásku si nezasloužím! Nejsem dost dobrá!

Takhle nějak jsem o sobě smýšlela. Mohla bych vám tady vyprávět svůj dlouhý osobní životní příběh, který by jistě zaujal řadu z vás a poznávali by jste se v tom, ale dostala jsem se do fáze, kdy cítím, že méně je více, tak to shrnu.

Moje životní téma byla ZÁVISLOST. Byla jsem závislá na přijetí, na lásce, na partnerech, na jídle a v poslední fázi své životní krize na alkoholu, který hrál v mém životě svojí samostatnou roli, která zpočátku vypadala nenápadně, ale přerostla pod tíhou nahromaděných neřešených problémů v závislost a nebyl problém posnídat skleničku vína.

Nenáviděla jsem sebe, svou práci, svůj život a všechny tyhle moje závislosti mi pomáhaly přežít.

Nevěděla jsem tenkrát, jak jinak anebo že vůbec, se to dá řešit jinak.

A co mi tedy pomohlo se z těchto mých závislostí vymanit? Přiznat si, že jsem v pr**li, můj život je v troskách a že je v pořádku říct si o pomoc!

Celostní koučink mi ukázal cestu, na které jsem uzdravila svůj vztah k sobě a díky tomu i své toxické manželství, které se proměnilo v harmonický a láskyplný vztah, opustila jsem s láskou všechny své závislosti a našla své poslání a práci, která mě naplňuje a dává mi smysl. Zkrátka jsem našla zpět samu sebe, konečně si dovolila žít sebe, bez masek a obalu a naučila se milovat život.

Díky své vlastní odžité zkušenosti s tím nyní můžu pomoct i Tobě.

Těším se na Tebe,
s láskou Petra

VZKAZ PRO TEBE:

Všechno, po čem toužíš na tebe čeká! Věř si a vykroč. Já v Tebe věřím!

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • sebeláska - jak se přijmout, mít se rád

 • sebehodnota - jak si věřit a přestat řešit ostatní

 • vztah k jídlu a tělu - přejídání a problémy s nadváhou

 • závislosti - alkohol, cigarety

 • toxické vztahy - vymezení/jak říct ne

PRÁCE A PENÍZE


 • proč mě práce nebaví

 • myslím si, že práce snů je jen pro vyvolené

 • pořád řeším peníze

 • neumím šetřit / šetřím až moc

 • žiji od výplaty k výplatě

PARTNERSTVÍ


 • komunikace v partnerství - jak se vzájemně pochopit a porozumět si

 • toxické partnerství – žárlivost, manipulace a závislost na partnerovi

 • těžký rozchod - strach, bezmoc, pocit viny

 •  nevěra - vím jak nevěra bolí, ale i jak chutná

 • v roli partnerky se cítím spíše jako matka nebo služka

RODIČOVSTVÍ


PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 15 let odžité praxe se závislostí na partnerech, lásce a přijetí

 • 15 let odžité praxe v oblasti přejídání, nadváhy, točení se v kruhu, nezdravý vztah k jídlu a nepřijetí vlastního těla

 • závislost na alkoholu a cigaretách

 • zkušenosti v intenzivní práci s koučem v roli klienta

 • seberozvojové aktivity, semináře, kurzy a škola koučinku

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1200 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1200 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Byla jste jako anděl. Nevím, jak to popsat, jako byste snad věděla, co jsem potřebovala. Neumím to vysvětlit. Připadá mi to jako zázrak. Moc se mi ulevilo a uvědomila jsem si, že i já dělám chybu a jak se můj partner musí cítit. Děkuji, že jste mi otevřela oči. Pochopila jsem, že abych se pohnula v životě dál, musím se mít víc ráda.
Erika
Cítil jsem se dobře. Překvapila mě síla vizualizace a moje emoce. Pomohlo mi to uvědomit si spoustu věcí. Ačkoliv jsem muž, nevěřil jsem, že nás může minulost tolik ovlivňovat v přítomnosti. Díky, že jsem se mohl otevřít v bezpečném prostředí.
Jaroslav
Pocítila jsem úlevu, že jsem mohla své problémy a stavy říct někomu nahlas a popsat je a cítit, že mě druhý chápe. Cítím konečně naději, že se mi povede se všemi strašáky porvat, a těším se, až se naučím zvládat svá slabší místa a že se mohu svěřit někomu, kdo umí naslouchat. Děkuji.
Radka
Cítím se skvěle! Díky Vašim otázkám jsem se dostala i k těm nejbolestivějším místům, které jsem v sobě zamkla, a upustila slzy. Moc se mi ulevilo. Děkuji, že jste mě navedla na novou cestu, a za pocit, že mi někdo rozumí.
Martina
Děkuji za Vás. Díky práci s Vámi jsem si uvědomila spoustu věcí a cítím se příjemně, uvolněně a se-bevědomě. Přestávám se stydět za své emoce, pocity a vlastní názory! Umím si říct o pomoc, nebojím se projevit svůj názor a říct, co opravdu cítím.
Andrea
Cítím se jak znovuzrozená. Uvědomila jsem si, že já jsem strůjce svého štěstí a že mám právo – do-konce výsostné právo – vyslovit své pocity a emoce nahlas a že jsou naprosto v pořádku, ať jsou ja-kékoliv! Uvědomila jsem si sebe a to, že ten, s kým především žiju, jsem já sama a ten, s kým už vždy budu. Najednou vidím, jak je pro mě důležité mít se v sobě dobře a pečovat o sebe.
Marcela
Po koučinku jsem se cítila unaveně, bylo náročné popsat svoje pocity, myšlenkové pochody. Kolikrát mě samotnou překvapilo, jak jsem na dané otázky reagovala. U několika věcí mi pomohlo pocity nebo chování vyslovit nahlas, v tom momentě jsem si více uvědomila své chování, jednání nebo reakce. Určitě mi to přivedlo k zamyšlení se samotné nad sebou. Vlastně mi trochu i vyděsilo, když jste mi shrnula mé myšlenkové pochody nebo jaká jsem na závěr našeho hovoru, slyšet tyto věci od druhé osoby bylo pro mne docela zásadní.
Zdeňka
Po prvním koučinku jsem cítila určitou úlevu ohledně mého přiznání, zda se chci věnovat on-line podnikání. Zároveň se mi honilo v hlavě spousta myšlenek, že bych měla víc poslouchat své já a jak to cítím. Byla jsem z toho celkem na měkko.
Milá Péťo, v dnešní době je vzácné když člověk ví, že ho druhý poslouchá a chápe, navíc ho nesoudí a ještě mu řekne jiný úhel pohledu. Moc se mi po konzultaci s Tebou ulevilo a vše se mi v hlavě přepočítalo zase tak jak to má smysl. Moc děkuji za Tvůj profesionální přístup. Děkuji za Tvůj čas , že jsi pro mě byla.
Lenka
Diky za tvojí práci! Lide casto v necem ziji a mysli si, ze to tak je “normalni”. Diky tobe jsem si spoustu veci uvedomila.
Jana
Péťo, děkuji Ti za tvou práci! úplně jsi mě rozhodila, ale ne ve špatném slova smyslu, naopak. Mám strašnou chuť se sebou něco dělat... Došlo mi, jak je život krátký. Že vlastně až teď s malým vidím, jak stárnu a že jsem si už kolikrát řekla, jak hloupá jsem byla, když jsem na své přredporodni tělo furt nadávala. Co bych teď za nej dala. Vím, že musím změnit svoje myšlení. V tomhle těle jsem tu jen jednou a mladá taky nebudu věčně, tak musím odhodit ten stud za sebe a přijmout se taková, jaká jsem. A za to Ti patří velké díky, ze jsi mě k tomu “dokopala” pouhým sdílením!
Monika