PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR 2

Pouze online

Odkudkoliv

Odkudkoliv

MŮJ PŘÍBĚH:

„Jsi hrozná! Jsi neschopná! Podívej se na sebe, jsi tlustá, odporná, kdo by tě chtěl? Taková nula jako ty si lásku nezaslouží! Jsi k ničemu! Nikdy to nikam nedotáhneš!“

Tak tahle nějak jsem k sobě často promlouvala. Taky podle toho můj život vypadal. Vůbec jsem si nevěřila a neviděla svou hodnotu. Mohla bych vám tady vyprávět svůj dlouhý osobní životní příběh, který by jistě zaujal řadu z vás. Dost možná byste se v něm i mnozí poznali. Ale dostala jsem se do fáze, kdy cítím, že méně je více, tak to shrnu.

Mým životním tématem byla ZÁVISLOST. Byla jsem závislá na přijetí, na lásce, na partnerech, na jídle, ke kterému jsem neměla dobrý vztah, a v poslední fázi své životní krize na alkoholu, jenž hrál v mém životě svoji samostatnou roli. Ta zpočátku vypadala nenápadně, ale přerostla pod tíhou nahromaděných neřešených potíží v závislost a nebyl problém posnídat skleničku vína.

Nenáviděla jsem sebe, svůj osobní život i ten profesní. Práce mě nenaplňovala a co dva roky jsem ji měnila s vědomím, že jinde to bude lepší. Nikdy mě nenapadlo, že mě ani naplňovat nemůže, neboť jsem zcela mimo své přirozené profesní talenty. Až zpětně jsem pochopila, proč mě práce vždy tak nesmírně vyčerpávala. No jo, jenže sama pro sebe jsem byla nula a věřila, že jí jsem i pro ostatní – což mi i mnozí lidé na mé životní cestě potvrzovali. Ať už to byli toxičtí partneři, nebo autority v podobě šéfů.

„Když nejsem dokonalá já, musí být dokonalé alespoň všechno, co dělám!“ Trpěla jsem přehnaným perfekcionismem, vše muselo být v pravém úhlu, dokonalé. Tenhle můj bič mě často dostával do úplného vyhoření mého těla. Zastavila mě vždy nemoc. Šla jsem z extrému do extrému. Buď bylo vše dokonalé, nebo kolem mě vládl chaos a bordel. Bordel, který jsem měla uvnitř sebe a nevěděla, jak ho uklidit. A tak mi všechny tyhle moje závislosti pomáhaly doslova přežít. Tenkrát jsem nevěděla, jak jinak, anebo že vůbec, se to dá řešit. Dát si skleničku vína a cígo nebo se přežrat bylo „jednodušší“.

Dokud jsem nezjistila, že daleko SNADNĚJŠÍ než žít dál život, ve kterém mi už nebylo dobře, je – i když to stojí nutnou dávku odvahy a není to příjemné – přiznat si, že jsem úplně v pr**li a můj život je v troskách. To byl krok číslo jedna. A ten další byl: ŘÍCT SI O POMOC. Věděla jsem, že ten „bordel“, který v sobě mám, potřebuju pomoct uklidit a naučit se od někoho, jak si pořádek a čisto ve svém životě udržovat.

Celostní koučink mi ukázal cestu. Uzdravila svůj vztah k sobě a díky tomu i své toxické manželství, které směřovalo k rozvodu. Dnes tvoříme harmonický a láskyplný vztah, o kterém jsem si myslela, že existuje jen v pohádkách, a ve kterém se cítím jako skutečná královna, jež kráčí po boku krále.

S láskou jsem opustila všechny své závislosti a nakonec našla své poslání a práci, která mě naplňuje a dává mi smysl.

Našla jsem zpět samu sebe a lásku k sobě i k životu.

Pokud cítíš, že je čas udělat ve svém životě pořádný generální úklid a restart, ráda se stanu tvým průvodcem na tvé cestě. Pomohu ti nejen s úklidem uvnitř tebe, ale naučím tě, jak si v životě trvale udržovat pořádek, čistotu a především lásku. 

Těším se na tebe.

S láskou Petra

VZKAZ PRO TEBE:

Všechno, po čem toužíš, na tebe čeká… Věř si a vykroč. Já v tebe věřím!

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • uznání sebe sama a víra v sebe/sebehodnota

 • vztah k jídlu a tělu/PPP – nadváha, emoční jedení

 • závislosti a únik k nim (cigarety, alkohol)

 • toxické vztahy/nastavení hranic a vymezení se

PRÁCE A PENÍZE


 • profesní restart/vize

 • profesní směr a talenty

 • rovnováha mezi profesním a osobním životem

 • finanční hojnost a stabilita

PARTNERSTVÍ


 • komunikace v partnerství/vzájemné pochopení a porozumění

 • toxické partnerství/žárlivost, manipulace a závislost na partnerovi

 • těžký rozchod/pocit viny, bezmoc, strach

 • partnerská krize/nevěra 

 • v roli partnerky se cítím spíše jako matka nebo služka

RODIČOVSTVÍ


 • nevím, zda je stát se matkou „to moje“
 • bojím se, že roli rodiče nezvládnu
 • vztah mezi dcerou a matkou
 • nezdravé pouto mezi rodičem a dětmi

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • toxické vztahy a závislosti na partnerech, lásce a přijetí

 • od 12 let nezdravý vztah k jídlu, nadváha, točení se v kruhu, nepřijetí vlastního těla

 • závislost na alkoholu a cigaretách

 • cesta ze zaměstnání k úspěšnému podnikání

 • klientská praxe v celostní terapii a koučinku/kouč senior

 • certifikát a akreditace MŠMT – kouč profesional

 • další seberozvojové aktivity

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL – SENIOR 1

Konzultační cena: 1500 Kč/hodina

Místo konzultace: Pouze online

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1500 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Byla jste jako anděl. Nevím, jak to popsat, jako byste snad věděla, co jsem potřebovala. Neumím to vysvětlit. Připadá mi to jako zázrak. Moc se mi ulevilo a uvědomila jsem si, že i já dělám chybu a jak se můj partner musí cítit. Děkuji, že jste mi otevřela oči. Pochopila jsem, že abych se pohnula v životě dál, musím se mít víc ráda.
Erika
Cítil jsem se dobře. Překvapila mě síla vizualizace a moje emoce. Pomohlo mi to uvědomit si spoustu věcí. Ačkoliv jsem muž, nevěřil jsem, že nás může minulost tolik ovlivňovat v přítomnosti. Díky, že jsem se mohl otevřít v bezpečném prostředí.
Jaroslav
Pocítila jsem úlevu, že jsem mohla své problémy a stavy říct někomu nahlas a popsat je a cítit, že mě druhý chápe. Cítím konečně naději, že se mi povede se všemi strašáky porvat, a těším se, až se naučím zvládat svá slabší místa a že se mohu svěřit někomu, kdo umí naslouchat. Děkuji.
Radka
Cítím se skvěle! Díky Vašim otázkám jsem se dostala i k těm nejbolestivějším místům, které jsem v sobě zamkla, a upustila slzy. Moc se mi ulevilo. Děkuji, že jste mě navedla na novou cestu, a za pocit, že mi někdo rozumí.
Martina
Děkuji za Vás. Díky práci s Vámi jsem si uvědomila spoustu věcí a cítím se příjemně, uvolněně a se-bevědomě. Přestávám se stydět za své emoce, pocity a vlastní názory! Umím si říct o pomoc, nebojím se projevit svůj názor a říct, co opravdu cítím.
Andrea
Cítím se jak znovuzrozená. Uvědomila jsem si, že já jsem strůjce svého štěstí a že mám právo – do-konce výsostné právo – vyslovit své pocity a emoce nahlas a že jsou naprosto v pořádku, ať jsou ja-kékoliv! Uvědomila jsem si sebe a to, že ten, s kým především žiju, jsem já sama a ten, s kým už vždy budu. Najednou vidím, jak je pro mě důležité mít se v sobě dobře a pečovat o sebe.
Marcela
Po koučinku jsem se cítila unaveně, bylo náročné popsat svoje pocity, myšlenkové pochody. Kolikrát mě samotnou překvapilo, jak jsem na dané otázky reagovala. U několika věcí mi pomohlo pocity nebo chování vyslovit nahlas, v tom momentě jsem si více uvědomila své chování, jednání nebo reakce. Určitě mi to přivedlo k zamyšlení se samotné nad sebou. Vlastně mi trochu i vyděsilo, když jste mi shrnula mé myšlenkové pochody nebo jaká jsem na závěr našeho hovoru, slyšet tyto věci od druhé osoby bylo pro mne docela zásadní.
Zdeňka
Po prvním koučinku jsem cítila určitou úlevu ohledně mého přiznání, zda se chci věnovat on-line podnikání. Zároveň se mi honilo v hlavě spousta myšlenek, že bych měla víc poslouchat své já a jak to cítím. Byla jsem z toho celkem na měkko.
Milá Péťo, v dnešní době je vzácné když člověk ví, že ho druhý poslouchá a chápe, navíc ho nesoudí a ještě mu řekne jiný úhel pohledu. Moc se mi po konzultaci s Tebou ulevilo a vše se mi v hlavě přepočítalo zase tak jak to má smysl. Moc děkuji za Tvůj profesionální přístup. Děkuji za Tvůj čas , že jsi pro mě byla.
Lenka
Diky za tvojí práci! Lide casto v necem ziji a mysli si, ze to tak je “normalni”. Diky tobe jsem si spoustu veci uvedomila.
Jana
Péťo, děkuji Ti za tvou práci! úplně jsi mě rozhodila, ale ne ve špatném slova smyslu, naopak. Mám strašnou chuť se sebou něco dělat... Došlo mi, jak je život krátký. Že vlastně až teď s malým vidím, jak stárnu a že jsem si už kolikrát řekla, jak hloupá jsem byla, když jsem na své přredporodni tělo furt nadávala. Co bych teď za nej dala. Vím, že musím změnit svoje myšlení. V tomhle těle jsem tu jen jednou a mladá taky nebudu věčně, tak musím odhodit ten stud za sebe a přijmout se taková, jaká jsem. A za to Ti patří velké díky, ze jsi mě k tomu “dokopala” pouhým sdílením!
Monika