PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESSIONAL – SENIOR 4

Pouze online

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin: 800+

MŮJ PŘÍBĚH:

„Jsi hrozná! Neschopná! Dělej! Podívej se, jak vypadáš! Jsi tlustá! Odporná! Kdo by tě chtěl? Taková nula jako ty si lásku nezaslouží! Jsi k ničemu! Nikdy to nikam nedotáhneš!“

Tak tahle nějak jsem k sobě promlouvala většinu svého života. Když si na to vzpomenu, bolí mě u srdce, jak moc zlá jsem na sebe byla. Vůbec jsem si nevěřila a neviděla svou hodnotu. Připadala jsem si jako nic, nedůležitá. A tak jsem hledala cesty, kde bych mohla aspoň na chvíli pocítit, že za něco stojím. To jsem ale ještě nevěděla, že jdu velice destruktivní cestou a že jsem byla ZÁVISLÁ.

Byla jsem závislá na lásce a na partnerech, od kterých jsem neustále potřebovala dokazovat, že jsem dost. Pro kousek lásky jsem se snadno nechala zmanipulovat a využívat. Vlastně jsem ale využívala i já je, abych na chvilinku získala pocit, že za něco stojím.

Když nebyl chlap, bylo jídlo. Nikdy mě vědomě nenapadlo, že jsem byla závislá na jídle, ale pravdou bylo, že jsem k němu tíhla vždy, když jsem potřebovala cítit lásku a naplnění. Neměla jsem k jídlu dobrý vztah. Milovala jsem ho, a zároveň nenáviděla. Motala jsem se v kruhu diet už od 12 let. Tehdy jsem o sobě asi poprvé prohlásila, že se nenávidím… a tak to zůstalo až do mých 31 let.

Nenáviděla jsem sebe, svůj osobní život i ten profesní. Práce mě nenaplňovala a co dva roky jsem ji měnila s vědomím, že jinde to bude lepší. Až zpětně jsem pochopila, proč mě práce vždy tak nesmírně vyčerpávala a taky proč jsem vždy narážela se šéfy. Nikdy mě nenapadlo, že mě naplňovat ani nemohla, neboť jsem byla mimo své přirozené profesní talenty. Nevěřila jsem si, a tudíž jsem ani nedoufala, že bych pro sebe mohla chtít víc.

„Když nejsem dokonalá já, musí být dokonalé alespoň všechno, co dělám!“ Trpěla jsem přehnaným perfekcionismem, vše muselo být v pravém úhlu, dokonalé. Tenhle můj bič mě často dostával do úplného vyhoření mého těla. Zastavila mě vždy nemoc. Šla jsem z extrému do extrému. Buď bylo vše dokonalé, nebo kolem mě vládl chaos a bordel. Bordel, který jsem měla i uvnitř sebe a nevěděla, jak ho uklidit. A tak mi všechny tyhle moje závislosti pomáhaly doslova přežít. 

Byla jsem v pasti, do které jsem se sama zavřela, a nevěděla, jak z ní ven. Přitom ten klíč jsem celou tu dobu držela v ruce. Ale bylo pro mě vlastně „jednodušší“ být závislá, i když mě to ničilo a nebylo mi v tom dobře. 

Bylo „jednodušší“ dát si skleničku vína a cígo nebo se přežrat. V poslední fázi mojí životní krize – posnídat skleničku vína – bylo to jediné, co mi přineslo klid. Flaška vína, stejně jako jídlo, se stala mou nejlepší kamarádkou. Vždy tu pro mě byla a chápala mě.

Ale nakonec to nejjednodušší (a zároveň nejtěžší) bylo přiznat si, že jsem úplně v pr**li a můj život je v troskách, vzít ten klíč a odemknout svoje 13. komnaty.

Věděla jsem, že ten „bordel“, který v sobě mám, sama uklidit nezvládnu a potřebuju pomoct. A nejenom s úklidem, ale taky se od někoho naučit, jak si pořádek a čisto ve svém životě trvale udržovat a jak nepadat do pastí svých nefunkčních nastavení. Jak se mít ráda, věřit si a stát se nezávislou, dospělou ženou, kterou jsem fyzicky sice již byla několik let, ale uvnitř jsem stále byla ta malá, zraněná holčička, která jen toužila po přijetí, a nevěděla jak.

V Life Academy mi ukázali JAK a terapeutický koučink mi ukázal cestu. Tu moji pravou cestu, která mě dovedla zpátky k sobě. Našla jsem samu sebe a lásku k sobě i k životu. S láskou jsem opustila všechny své závislosti, odpustila sobě a pochopila, proč jsem na sebe byla tak zlá, a nakonec jsem našla své poslání a práci, která mě naplňuje a dává mi smysl. 

A teď jsem tu pro vás. 

Pokud cítíte, že je čas udělat ve svém životě pořádný generální úklid a restart, ráda se stanu vaším průvodcem na vaší cestě. Pomohu vám nejen s úklidem uvnitř vás, ale naučím vás, jak si v životě trvale udržovat pořádek, čistotu a především lásku. 

Těším se na vás.

S láskou Petra

VZKAZ PRO TEBE:

Všechno, po čem toužíš, na tebe čeká… Věř si a vykroč. Já v tebe věřím!

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Sebeláska aneb proč se nemám ráda?

 • Moje nastavení z dětství - vnitřní dítě, vnitřní kritik

 • Uznání sebe sama a víra v sebe/sebehodnota

 • Toxické vztahy/nastavení hranic a vymezení

 • Čas pro sebe a rovnováha mezi životními rolemi 

 • Transformační kouč

PRÁCE A PENÍZE


 • profesní restart/vize

 • profesní směr a talenty

 • rovnováha mezi profesním a osobním životem

 • finanční hojnost a stabilita

TĚLO A ZDRAVÍ


 • Zdravý vztah k tělu a jeho přijetí 

 • Zdravý vztah k jídlu a pohybu

 • Nadváha, emoční jezení, přejídání 

 • Psychosomatika - nemoc jako signál ke změně

 • Emoční závislosti (jídlo, cigarety, alkohol)

PARTNERSTVÍ


 • komunikace v partnerství/vzájemné pochopení a porozumění

 • toxické partnerství/žárlivost, manipulace a závislost na partnerovi

 • těžký rozchod/pocit viny, bezmoc, strach

 • partnerská krize/nevěra 

 • v roli partnerky se cítím spíše jako matka nebo služka

 • vztahový a partnerský kouč

RODIČOVSTVÍ


 • nevím, zda je stát se matkou „to moje“
 • bojím se, že roli rodiče nezvládnu
 • vztah mezi dcerou a matkou
 • nezdravé pouto mezi rodičem a dětmi

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • toxické vztahy a závislosti na partnerech, lásce a přijetí

 • od 12 let nezdravý vztah k jídlu, nadváha, točení se v kruhu, nepřijetí vlastního těla

 • závislost na alkoholu a cigaretách

 • cesta ze zaměstnání k úspěšnému podnikání

 • klientská praxe v celostní terapii a koučinku/kouč senior

 • certifikát a akreditace MŠMT – kouč profesional

 • další seberozvojové aktivity

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESSIONAL – SENIOR 4

Konzultační cena: 1750 Kč/hodina

Místo konzultace: Pouze online

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.
 • Konzultační cena: 1750 Kč/hod

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Byla jste jako anděl. Nevím, jak to popsat, jako byste snad věděla, co jsem potřebovala. Neumím to vysvětlit. Připadá mi to jako zázrak. Moc se mi ulevilo a uvědomila jsem si, že i já dělám chybu a jak se můj partner musí cítit. Děkuji, že jste mi otevřela oči. Pochopila jsem, že abych se pohnula v životě dál, musím se mít víc ráda.
Erika
Cítil jsem se dobře. Překvapila mě síla vizualizace a moje emoce. Pomohlo mi to uvědomit si spoustu věcí. Ačkoliv jsem muž, nevěřil jsem, že nás může minulost tolik ovlivňovat v přítomnosti. Díky, že jsem se mohl otevřít v bezpečném prostředí.
Jaroslav
Pocítila jsem úlevu, že jsem mohla své problémy a stavy říct někomu nahlas a popsat je a cítit, že mě druhý chápe. Cítím konečně naději, že se mi povede se všemi strašáky porvat, a těším se, až se naučím zvládat svá slabší místa a že se mohu svěřit někomu, kdo umí naslouchat. Děkuji.
Radka
Cítím se skvěle! Díky Vašim otázkám jsem se dostala i k těm nejbolestivějším místům, které jsem v sobě zamkla, a upustila slzy. Moc se mi ulevilo. Děkuji, že jste mě navedla na novou cestu, a za pocit, že mi někdo rozumí.
Martina
Děkuji za Vás. Díky práci s Vámi jsem si uvědomila spoustu věcí a cítím se příjemně, uvolněně a se-bevědomě. Přestávám se stydět za své emoce, pocity a vlastní názory! Umím si říct o pomoc, nebojím se projevit svůj názor a říct, co opravdu cítím.
Andrea
Cítím se jak znovuzrozená. Uvědomila jsem si, že já jsem strůjce svého štěstí a že mám právo – do-konce výsostné právo – vyslovit své pocity a emoce nahlas a že jsou naprosto v pořádku, ať jsou ja-kékoliv! Uvědomila jsem si sebe a to, že ten, s kým především žiju, jsem já sama a ten, s kým už vždy budu. Najednou vidím, jak je pro mě důležité mít se v sobě dobře a pečovat o sebe.
Marcela
Po koučinku jsem se cítila unaveně, bylo náročné popsat svoje pocity, myšlenkové pochody. Kolikrát mě samotnou překvapilo, jak jsem na dané otázky reagovala. U několika věcí mi pomohlo pocity nebo chování vyslovit nahlas, v tom momentě jsem si více uvědomila své chování, jednání nebo reakce. Určitě mi to přivedlo k zamyšlení se samotné nad sebou. Vlastně mi trochu i vyděsilo, když jste mi shrnula mé myšlenkové pochody nebo jaká jsem na závěr našeho hovoru, slyšet tyto věci od druhé osoby bylo pro mne docela zásadní.
Zdeňka
Po prvním koučinku jsem cítila určitou úlevu ohledně mého přiznání, zda se chci věnovat on-line podnikání. Zároveň se mi honilo v hlavě spousta myšlenek, že bych měla víc poslouchat své já a jak to cítím. Byla jsem z toho celkem na měkko.
Milá Péťo, v dnešní době je vzácné když člověk ví, že ho druhý poslouchá a chápe, navíc ho nesoudí a ještě mu řekne jiný úhel pohledu. Moc se mi po konzultaci s Tebou ulevilo a vše se mi v hlavě přepočítalo zase tak jak to má smysl. Moc děkuji za Tvůj profesionální přístup. Děkuji za Tvůj čas , že jsi pro mě byla.
Lenka
Diky za tvojí práci! Lide casto v necem ziji a mysli si, ze to tak je “normalni”. Diky tobe jsem si spoustu veci uvedomila.
Jana
Péťo, děkuji Ti za tvou práci! úplně jsi mě rozhodila, ale ne ve špatném slova smyslu, naopak. Mám strašnou chuť se sebou něco dělat... Došlo mi, jak je život krátký. Že vlastně až teď s malým vidím, jak stárnu a že jsem si už kolikrát řekla, jak hloupá jsem byla, když jsem na své přredporodni tělo furt nadávala. Co bych teď za nej dala. Vím, že musím změnit svoje myšlení. V tomhle těle jsem tu jen jednou a mladá taky nebudu věčně, tak musím odhodit ten stud za sebe a přijmout se taková, jaká jsem. A za to Ti patří velké díky, ze jsi mě k tomu “dokopala” pouhým sdílením!
Monika