VZKAZ PRO VÁS

Můžeš mít v životě všechno, po čem toužíš! Jediný limit, který určuje, zda to máš, je tvůj strach!

MŮJ PŘÍBĚH

„Jsem hrozná! Nejsem dost dobrá! Nikdy nic nedokážu! Jsem tlustá! Jsem neschopná! Opravdovou lásku si nezasloužím!“ Dáte si skleničku vína, abyste na to všechno zapomněli.

Ale sklenička vína se rázem promění v lahev či dvě a vy už ani nevíte, kdo doopravdy jste.

Strach ze selhání je tak velký, že udělat krok vpřed ve vás vyvolává paniku, a tak raději zůstáváte stát na místě, i když vám v tom není dobře! Tak přesně tohle jsem byla kdysi já!

 10 let jsem pracovala jako servírka, kde jsem dřela mnohdy 16 hodin denně.

Ale vždy jsem cítila, že mám navíc! Hledala jsem způsob, kde se prosadit, a tak jsem to „dotáhla“ na managerku obchodu. Ale očekávaný pocit, že „teď už jsem dost dobrá“, se nedostavil. Nakonec jsem skončila ve fabrice, kde jsem ve svých očích klesla úplně na dno.

Nebyla jsem spokojená ani v práci, ani v životě. Své problémy a smutky jsem buď zajídala, nebo zapíjela alkoholem. Má váha se tehdy vyšplhala na téměř 110 kg.

Bloudila jsem životem a končila v náručích manipulativních mužů. Vyrůstala jsem bez otce, což se hluboce podepsalo na mém vztahu k mužům. Jenže toho pravého muže jsem si podvědomě ani pustit do života nemohla. Viděla jsem od malička maminku, jak je na všechno sama, a tak jsem si převzala vzorec „vše musím zvládnout sama“! Zároveň jsem neměla žádné sebevědomí a neviděla svou hodnotu, a tak jsem se nechala muži pro kousek lásky zcela ovládat. Láska. To bylo to, co jsem celý život hledala!

Potom se objevil můj manžel, který byl zase tak hodný, že jsem jím manipulovala já. Vytvořili jsme mezi sebou toxický vztah založený na manipulacích a vzájemné citové závislosti. Hádky se stupňovaly a postupně s tím i moje pití alkoholu.

Vím, jak bolí nevěra, ale taky jak chutná. Byla jsem nešťastná, zlá, nenáviděla se a trestala se. A můj život už mi takhle vlastně vůbec nedával smysl.

Stála jsem u vlakového přejezdu a poprvé v životě mi projela hlavou myšlenka: „Možná by bylo lepší skočit, všechno by pak skončilo.“ Ta bolest a samota, kterou jsem uvnitř cítila…

A co se od těch dob v mém životě změnilo?

Uzdravila jsem a pochopila ten nejzákladnější vztah v životě člověka – vztah k sobě.

Celostní terapeutický koučink mi pomohl rozkvést a zářit na své životní cestě.

Našla jsem sebe sama, smysl života a práci snů, která mi přináší do života radost, energii a dává mi neuvěřitelný smysl. Mé rozpadající se manželství dorostlo do láskyplného a harmonického partnerství, kde proudí láska, respekt, pochopení a úcta.

Stále miluji černou barvu, která zůstala v mém šatníku číslem jedna, ale s jistotu mohu říct, že zmizela z mé duše. Ta již hraje mnoha barvami, vůněmi a pocity, od kterých jsem byla dlouhá léta odpojená. Věřím v lásku. Věřím v hodně lásky. A věřím v sílu. V naši vnitřní sílu.

Tohle všechno jsem zvládla za rok, a to znamená jediné – můžete i vy!

Ráda se stanu vaším průvodcem na této krásné životní cestě, protože:

„Věř, že všechno, co chceš, dokážeš! Stačí se rozhodnout.“

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • sebeláska – jak se přijmout a jak se mít rád

 • sebehodnota a vnitřní kritik, který nás sráží

 • proč neumím říkat ne a jak se to naučit

 • problémy s nadváhou a vztah k jídlu

 • problémy s alkoholem

PRÁCE A PENÍZE


 • proč mě práce nebaví

 • myslím si, že práce snů je jen pro vyvolené

 • pořád řeším peníze

 • neumím šetřit / šetřím až moc

 • žiji od výplaty k výplatě

PARTNERSTVÍ


 • toxické vztahy a manipulace – citová závislost, žárlivost

 • těžký rozchod a nevěra

 • komunikace v partnerství

 • vzájemné pochopení a respekt

 • kdy vztah už nedává smysl

RODIČOVSTVÍ


PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 15 let praxe v oblasti vztah k jídlu, vysoká nadváha, nepřijetí vlastního těla

 • 10 let praxe v manipulativních partnerských vztazích

 • závislost na alkoholu

 • zkušenosti v seberozvoji a v intenzivní práci s koučem v roli klienta

 • vím, jaké to je, být nejmladším členem ze čtyř sourozenců

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

PETRA PROCHÁZKOVÁ

KOUČ PROFESIONAL

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Po koučinku jsem se cítila unaveně, bylo náročné popsat svoje pocity, myšlenkové pochody. Kolikrát mě samotnou překvapilo, jak jsem na dané otázky reagovala. U několika věcí mi pomohlo pocity nebo chování vyslovit nahlas, v tom momentě jsem si více uvědomila své chování, jednání nebo reakce. Určitě mi to přivedlo k zamyšlení se samotné nad sebou. Vlastně mi trochu i vyděsilo, když jste mi shrnula mé myšlenkové pochody nebo jaká jsem na závěr našeho hovoru, slyšet tyto věci od druhé osoby bylo pro mne docela zásadní.
Zdeňka
Po prvním koučinku jsem cítila určitou úlevu ohledně mého přiznání, zda se chci věnovat on-line podnikání. Zároveň se mi honilo v hlavě spousta myšlenek, že bych měla víc poslouchat své já a jak to cítím. Byla jsem z toho celkem na měkko.
Milá Péťo, v dnešní době je vzácné když člověk ví, že ho druhý poslouchá a chápe, navíc ho nesoudí a ještě mu řekne jiný úhel pohledu. Moc se mi po konzultaci s Tebou ulevilo a vše se mi v hlavě přepočítalo zase tak jak to má smysl. Moc děkuji za Tvůj profesionální přístup. Děkuji za Tvůj čas , že jsi pro mě byla.
Lenka
Diky za tvojí práci! Lide casto v necem ziji a mysli si, ze to tak je “normalni”. Diky tobe jsem si spoustu veci uvedomila.
Jana
Péťo, děkuji Ti za tvou práci! úplně jsi mě rozhodila, ale ne ve špatném slova smyslu, naopak. Mám strašnou chuť se sebou něco dělat... Došlo mi, jak je život krátký. Že vlastně až teď s malým vidím, jak stárnu a že jsem si už kolikrát řekla, jak hloupá jsem byla, když jsem na své přredporodni tělo furt nadávala. Co bych teď za nej dala. Vím, že musím změnit svoje myšlení. V tomhle těle jsem tu jen jednou a mladá taky nebudu věčně, tak musím odhodit ten stud za sebe a přijmout se taková, jaká jsem. A za to Ti patří velké díky, ze jsi mě k tomu “dokopala” pouhým sdílením!
Monika