ZUZANA DARÁŠOVÁ

KOUČ

Praha, Benátky nad Jizerou

Odkudkoliv

Odkudkoliv

VZKAZ PRO VÁS

V životě mi chybělo sebevědomí, ovládal mě strach a pocit, že nejsem dost dobrá.

Jednoho dne jsem si řekla: „Kdo jsi, kdo je ta žena, jak moc se dokážeš postavit za sebe a proč jsou pro tebe pocity ostatních důležitější než ty tvoje? Říkáš to, co cítíš, vyjadřuješ to, co si myslíš, a jednáš podle toho, jak se cítíš?“ Odpověď byla: „NE.“ Jedno velké NE.

Rozhodla jsem se, že takhle už to dál nejde, že už nikdy nepůjdu proti sobě, že se za sebe vždy postavím, budu vyjadřovat to, co cítím, naslouchat si. Nechtěla jsem se už vzdát možnosti rozhodovat sama za sebe, už jsem se nechtěla vzdát své osobní síly a svobody. Pocítila jsem v sobě, snad poprvé, svoji vnitřní sílu, sílu, která ke mně vždycky patřila a které jsem se dobrovolně vzdala, abych zapadla a byla přijatelná pro ostatní. 

Pracovala jsem na sobě řadu let, vykládala karty, pracovala s podvědomím, studovala čínskou přírodní medicínu, a nakonec jsem se rozhodla pro Školu koučů – tím se v mém životě otevřela nová cesta, cesta do mého nitra. Uvědomila jsem si, že musím ven ze své ulity, už nebyl čas o sobě pochybovat. Teď vím, kdo jsem a kam směřuji. Můžu se o sebe opřít, můžu se na sebe spolehnout, můžu se sama za sebe svobodně rozhodnout, jsem žena ve své síle. 

MŮJ PŘÍBĚH

10. 1. 2006

Dvě noci jsem špatně spala… vážně teď špatně spím a nemám důvod, nebo spíš ten důvod neznám. Třeba je to tím, že jsem sama, samotné je mi smutno. Měla bych někam jít a třeba narazím na svou spřízněnou duši.

27. 2. 2006

Jsem zamilovaná! Ten cit mě zasáhl a nejradši bych byla jen s ním. Mám z toho obrovskou radost, ale zároveň to i bolí. Radost se střídá s bolestí. Bolestí srdce. Kéž by cítil to co já.

27. 3. 2006

Jestli někoho nesnáším, tak tebe, chtěla bych na tebe vykřičet všechnu svoji bolest, nevezmu ani jedno slovo zpátky, nejde to, mysli si, co chceš, jestli je tohle láska v tvém podání, tak o ni nestojím. Já už nemůžu – nechci si připadat jak ten, kdo stojí u brány a prosí.

Neříkám, že nestál o moji lásku, ale neuměl mi ji moc dávat, proto jsem si připadala, že o lásku prosím. Kola emocí se dávají samovolně do pohybu a nevrátím nic zpátky, nejde to. Ulevilo se mi, ta bolest ze mě spadla. Praskla nafouknutá bublina a já pocítila úlevu. Ulevilo se mi, že už nemusím bojovat o něčí přízeň, o jeho lásku.

10. 5. 2008

Věčná je společná láska, věčné jsou naše spolu strávené roky. V září 2008 se budu vdávat, nakonec jsme my dva stejně zase spolu. 

1. 9. 2009

Má hlava mě tíží, bere mi chuť na vše, už nemůžu ani přemýšlet, je plná zmatků a nenávisti.

10. 7. 2014

Konečně mi došlo, že ho nepředělám, a už se ani nechci snažit a omlouvat ho. Pije a já to nechtěla vidět, tolik let, tolik bolesti. Zkrachovalo mi manželství.

16. 4. 2018

Toužím po tom, aby byl těhotenský test pozitivní, myslím na to, jaké to bude. Pak už ztrácím naději. Radostné novinky mých známých a přátel nějak neumím ocenit. Přeji jim to, ale moje vlastní prázdnota a zklamání jsou pro mě příliš skutečné. Zkouším všechno možné a pak se to stane, je mi 40 a jsem těhotná. Ta radost je obrovská, představuji si, jaké to bude, konečně.

Čeká mě další vyšetření u lékařky, vše probíhá v pořádku a cítím se dobře, obavy nemám, pořád se usmívám. Doktorka se ale neusmívá, kouká na mě soucitně a říká, že miminku nebije srdíčko a že musím do nemocnice. Tečou mi slzy a dál už nic nevnímám.

22. 8. 2019

Můj syn, moje vymodlené dítě. Kdykoliv se na něj podívám, tak cítím hlubokou lásku a zaplaví mě pocit štěstí. Jsem vděčná, že jsem dostala tuhle šanci stát se matkou, už jsem v to ani – s nynějším manželem – nedoufala. Dnes se na něj dívám a usmívám se, vím, že to čekání stálo za to, bylo to zatraceně dlouhé čekání a opět mě zaplaví láska.

Šťastná budoucnost na nás čeká, jen se pro ni musíte rozhodnout a vykročit. Pomohu vám najít soulad se sebou, překonat omezující mantinely a ustát si právo být sám/a sebou. Budu vám naslouchat a doprovodím vás na vaší cestě.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Vystihují váš život slova „měl bych“, „musím“, „to se nedělá“?

 • Přetvařujete se a okolí s vámi manipuluje? 

 • Nevěříte si, máte nízké sebevědomí?

 • Pocity ostatních jsou důležitější než ty vaše?

PRÁCE A PENÍZE


 • Hledáte nový směr a chybí vám vize?

 • Ztratil/a jste svoje zaměstnání a cítíte nejistotu?

 • Cítíte se vyčerpaní, bez energie, práce vás nebaví?

 • Rovnováha mezi životem a prací

PARTNERSTVÍ


 • Potřebujete lásku a trpíte jejím nedostatkem?

 • Jste citově závislá na svém partnerovi, žárlíte?

 • Zdravá láska a svoboda ve vztahu a jak na to

 • Procházíš bolestnou zkušeností z potratu nebo neplodností?

RODIČOVSTVÍ


 • Máš strach, že ti ujíždí vlak a měl/a bys založit rodinu?

 • Nedaří se ti otěhotnět a uvažuješ o umělém oplodnění?

 • Těhotenství v pozdějším věku

 • Jak ustát a přijmout roli nevlastní matky?

 • Jak zajistit chod domácnosti a nastavení pravidel?

 • Jak se vyrovnat s psychickým onemocněním v rodině?

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Dlouhodobé zkušenosti v oblasti osobního rozvoje (studium čínské medicíny, konstelace, výklad karet)

 • Neplodnost, těhotenství v pozdějším věku

 • Nevlastní matka dvou dnes dospívajících dětí

 • Duševní nemoc v rodině a jak to vše zvládnout

 • 5 let zkušeností v oblasti podnikání

 • 14 let zkušeností v nadnárodní korporaci, práce s lidmi

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

ZUZANA DARÁŠOVÁ

KOUČ

Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Místo konzultace: Praha, Benátky nad Jizerou

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.