KATARÍNA DOLEJŠOVÁ, DiS.

KOUČ PROFESSIONAL 1

On-line

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin:

VZKAZ PRO VÁS

Pokud cítíte, že nežijete tak, jak byste si přáli, a chcete s tím konečně něco udělat, pojďte, vrhneme se na to společně! Není čas ztrácet čas. Život nemáme na zkoušku, život máme jen jeden. A já budu velmi ráda stát po vašem boku při tvoření vašeho vysněného života. Pomohu vám najít vaši cestu k sobě, vyřešit vše, co vás trápí a stahuje dolů. Trpělivě vás vyslechnu a provedu vás krok za krokem konkrétními postupy, které povedou k trvalé vytoužené změně. Tam, kam vás vaše srdce volá. Budu pro vás laskavou a chápající oporou a průvodcem ke šťastnému životu... Změna je opravdu možná, stačí jen chtít a začít…

MŮJ PŘÍBĚH

Byla jsem přehnaně silná žena s velkou dávkou mužské bojovné energie. Svým chováním až destruktivně silná. Sama na sebe jsem vyvíjela neuvěřitelný tlak a ten jsem pak nevědomě přenášela i na své okolí. Hlavně na děti. Ty mi ale nastavily to správné zrcadlo a já si uvědomila, že v tomto pokračovat rozhodně nechci. To napětí, každodenní rozčilování, výbuchy vzteku, křik a dohadování se s dětmi mi opravdu nedělalo dobře. I když jsem se tak moc snažila postupovat podle všech úžasných, inspirativních psychologických knih, seminářů a webinářů, nakonec se stejně situace znovu zopakovala a já měla výčitky. Můj manžel viděl podrážděnou, nervózní ženu, podle které muselo být nejlépe vše, často schované za líbezným tónem. Ženu, kterou zmítaly její nezvládnuté emoce. Pocity, že něco MUSÍM nebo že BYCH MĚLA, měly v mém životě významné místo.

Dnes už vím, že to pramenilo převážně z mého dětství, které nebylo zrovna ideální. Ale díky zahájení aktivní a systematické práce na sobě s vedením kouče došlo k odpuštění členům původní rodiny a k vyčistění minulosti opravováním emočních vzorců a „pravd“, které jsem v sobě měla hluboko zakořeněné. Tíhu minulosti, jež mě v mém životě neuvěřitelně negativně ovlivňovala, jsem tak dokázala s láskou a pochopením odložit. Už nemusím být tím silným zachráncem, kterým jsem vždy byla.

Dnes cítím nárůst své sebejistoty, sebehodnoty a sebevědomí. Cítím v životě větší lehkost, uvolnění, klid, mír, jemnou ženskou energii v sobě, pravou roli ženy a zdravou sílu, která už ale není destruktivní pro mě a mé okolí. Mám větší pochopení pro ostatní, umím se podívat na danou záležitost jejich pohledem. Zodpovědnost jsem začala s láskou předávat na ostatní členy rodiny a okolí, nenechávám ji jen na svých bedrech. Ten balvan, který ze mě spadl, byl obrovský. Již se umím vymezovat před ostatními, nikoliv jen potlačovat. Umím odmítnout, říci NE, pokud to tak cítím, a bez výčitek. Nejednám podle toho, jak ostatní očekávají anebo jak bych měla či ze strachu, hlavně aby ti druzí byli spokojení a přijímali mě. Jednám hlavně podle sebe a svých pocitů. A to vše v krásné, respektující, lehké, laskavé a láskyplné formě s čistým motivem. Mým cílem není ostatním ublížit, ale neublížit sobě, abych pak ublížená a potlačená vzteky ubližovala právě jim. Dávám s láskou sebe na první místo. Cítím se spokojeně a šťastně a i proto se mohou cítit spokojeni a šťastni mí nejbližší. A opravdu to tak funguje!

A když už přijdou – jakože přijdou – nějaké ty přeháňky v krásných dnech, už vím, jak s nimi pracovat pomocí fungujících nástrojů a postupů, kterých teď mám dostatek. Každý problém má své řešení. Jen ho někdy sami nejsme schopni najít, zahlédnout.

Jestli si přejete najít v životě to, po čem toužíte, a konečně už aktivně začít měnit svůj život k lepšímu a podle sebe, pomohu Vám. Ráda se stanu „architektem“ Vaší cesty k novému životu, který si Vy sami pro sebe vybudujete podle svých snů.

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Ukončení vlivu bolavé minulosti na přítomnost 
 • Zvýšení sebejistoty a sebehodnoty

 • Žít podle sebe, ne podle ostatních

 • Život ve štěstí, radosti a spokojenosti

 • Oživení ženskosti v sobě

PRÁCE A PENÍZE


 • Poznat svou cenu na trhu práce

 • Nalezení a uplatnění svých talentů

 • Smysluplná práce, práce snů

ZDRAVÍ


 • Láska ke svému tělu

 • Zdravý životní styl

 • Péčí o duši a tělo k vitalitě

 • Závislosti (kouření, alkohol atd.)

 • Psychické onemocnění

PARTNERSTVÍ


 • Harmonický, láskyplný vztah

 • Komunikace ve vztahu

 • Role ženy, role muže ve vztahu

 • Znovu zažehnout jiskru v dlouholetém vztahu

 • Vztahový a partnerský koučink

RODIČOVSTVÍ


 • Harmonický vztah se svými dětmi, konec výbuchů

 • Pochopení svých rodičů, odpuštění

 • Vyléčení tíživé minulosti z období dětství a dospívání

 • Uzdravení vnitřního dítěte

 • Kouč pro rodinu

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • 25 let stabilního silného partnerství, do kterého díky koučinku vstoupilo více harmonie, lásky a porozumění

 • Zkušenosti s nastavením zdravého a láskyplného vztahu s dcerou a se synem

 • 15 let metodik mateřských škol, vedení a organizace týmů, zefektivňování komunikace

 • Zkušenost s rozvodem rodičů, hendikepovaným sourozencem

 • alkohol a psychické onemocnění v rodině

 • propojením vášně pro jógu a koučinku jsou lekce jógy pod mým vedením nejen péčí o tělo, ale i o zdravou a odolnou mysl

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Katarína Dolejšová, DiS.

KOUČ PROFESSIONAL 1

Konzultační cena: 1000 Kč/hodina

Místo konzultace: Mělník a Kokořín

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Katka je šikovná koučka, která se nebojí vnést do koučinku i trochu jógového dýchání, jež mně osobně pomohlo se zklidnit a lépe se na sebe nacítit v momentě, kdy jsem byla zrychlená a rozjetá. Nebojí se jít do hloubky problému a jemně, ale cíleně vede, což je velkou oporou.
Eva, Třebíč
Katka je neskutečná, došlo mezi námi k nádhernému propojení. Cítím hlubokou vděčnost. Koučink s Katkou je vždycky úžasný proces. V klidu mě vyslechne, citlivě a empaticky vede k uvědomění si vlastních zatěžujících vzorců. Výborně umí vizualizaci a povzbudí k akčním krokům.
Libuše, Horšovský Týn
Dokážeš se na klienta krásně napojit a s láskou pokládat otázky, kterými šikovně nastavuješ zrcadlo. Ukázala jsi mi také jiný úhel pohledu na danou věc, který by mě ani nenapadl. Při koučinku mě vedeš k pochopení ostatních a k mému srdci, abych dokázala vidět, co cítí ostatní. Občas, spíš velmi často, to přehlížíme. Je to moc fajn.
Milena, Kytín
Kačka je moc milá, vstřícná, chápající. Mám pocit, že jsme na jedné vlně. Dokáže mě poslouchat a vnímat vše, co jí říkám. I po dlouhém monologu přesně ví, k čemu se vrátit, a zaměřuje se na detaily, které já ani nevnímám jako podstatné. Fascinuje mě, jak je lehké dostat se dál, jak jednoduché, drobné kroky tvoří velký celek a jak je těžké tyto věci vnímat a přijít na ně sám. Kačka mě dokonale navádí správným směrem, abych se dostala k řešení sama a ve výsledku měla radost z nacházení odpovědí. Na společné sezení se vždy moc těším. A i když někdy probíráme citlivější témata a není mi zrovna do smíchu, vím, jak se k nim postavit a co s nimi dělat.
Dominika, Mělník
Každý koučink s Kátarínou mě přiblíží víc sama k sobě. V průběhu koučinku mě vede přesně tam, kde cítí, že je moje nefunkční nastavení. Ráda naslouchám jejímu jemnému a klidnému hlasu a díky tomu se s ní cítím v bezpečí. Vyzařuje z ní velká síla a energie, kterou umí předat dál. Po koučinku se cítím krásně, plná uvědomění, naděje a inspirace. Zároveň vím, že odvedla skvělou práci, protože se mi otočené vzorce zpět neobjevují. Díky Kátě u mě probíhají úžasné změny, které jsou natrvalo. 
Alžběta, Praha
Jsem moc ráda, že jsem natrefila prostřednictvím webináře od Life Academy právě na Vás. Váš projev byl tak bezprostřední a životní příběh z minulosti tak blízký tomu mému, že byla jasná volba, proč si právě Vás zvolit za koučku, a intuice nezklamala. Působíte na mě velmi empaticky, sebevědomě, pozitivně a umíte číst mezi řádky – to se mi líbí. Patří Vám můj obrovský obdiv za to, že jste dokázala přepsat nejen svoje vzorce a žít šťastný život, ale zároveň jste se to rozhodla předávat dál a pomáhat i ostatním. Myslím, že se pro to skvěle hodíte. Jsem moc spokojená, kolik toho už máme za sebou. Cítím, že se můj život postupně mění k lepšímu. Koučink s Vámi je opravdu radost. Děkuji moc za Vaši práci a že děláte životy lidí lepší!
Lucie, Praha
Vidím, že nestojím na místě a vidím změny k lepšímu. Umím pracovat se svou pevnou vůlí a cítím se lépe než před koučinkem.
Romana, Domažlice
Katka je vnímavá, milá, empatická, přející, chápavá. Za půl roku jsem se neuvěřitelně vnitřně posunula. Uvědomila jsem si, jak jednám s okolím a především s rodinou. Že mnoho mých pocitů nespokojenosti nepramení z toho, co dělá, nebo spíš nedělá má rodina, ale z toho, že já si v určitých situacích neumím poradit sama se sebou a tyto věci se nakupí a bouchnu. Za tu dobu, co mi Katka pomáhá, jsem se výrazně zklidnila, nejen na povrchu, ale především uvnitř. Nemusím se přemáhat a v některých situacích popírat samu sebe, jak tomu dřív často bylo, protože jsem se chtěla stát klidným člověkem. Nyní reaguji s klidnou hlavou, protože jsem v klidu. Na mou změnu začala pozitivně reagovat i má rodina. Díky koučinku si umím určit priority, jsem méně často ve stresu, a když už, rychleji se dokážu uklidnit. Jsem šťastnější a vyrovnanější. Umím vědomě prožívat jednotlivé okamžiky a užívat si je. Umím se zastavit a dopřát si chvíli času pro sebe. Cítím svou hodnotu i hodnotu mých blízkých. Jsem nyní vděčná za věci, které pro mě byly nepodstatné.
Darja, Mělník