MILENA FÁROVÁ

KOUČ PROFESSIONAL 2

Online, Praha, Mníšek pod Brdy

Odkudkoliv

Odkoučovaných hodin:

VZKAZ PRO VÁS

Věřte si, že to, co cítíte, je to to pravé a nefalšované, to vaše. A jděte si za tím, řiďte se svými pocity a nikdy ty své neupozaďujte před pocity jiných. Plňte si sny, ale vězte, že aby se sny mohly plnit, musí pro to člověk i něco udělat. Nebuďte obětí, staňte se tvůrcem svého štěstí, svého života. Jsem tu pro všechny z vás, kteří nejsou se svým životem spokojeni a chtějí na tom pracovat. Nezapomeňte, že svůj život máte jen ve vlastních rukou.

MŮJ PŘÍBĚH

K terapeutickému koučinku mě úplně původně přivedly problémy v partnerském vztahu. Ale právě tyto problémy zrcadlily jen moji ne/sebehodnotu, která byla zejména ve vztahu téměř nulová. Tehdy jsem vůbec netušila, že všechny moje nefunkční nastavení vznikly v dětství a dospívání, kdy jsem nebyla pro nikoho dost a pořád jsem musela někomu něco dokazovat. A pochopit, pustit a vyléčit tyhle všechny „křivdy“ sice bolí, ale vyléčit jdou, a to natrvalo.

V mém dětství mě ovlivnilo hodně věcí. Tou nejzásadnější byl ale určitě rozvod rodičů a rozdělení nás sourozenců. Já zůstala u táty, sestra u mámy. Nechápala jsem to, bolelo to a nevěděla si rady, co s tím. V podstatě jsem byla od svých 10 let sama, měla deprese, přejídala se a měla spoustu dalších pocitů a ne vždy příjemných zážitků.

Ale mým největším vnitřním mottem bylo „to dám“. A tohle motto mě provázelo v podstatě celý život.

Každý máme svůj příběh, který nás v budoucnu více či méně ovlivňuje. 

A většinou moc nevíme, jak s tím pracovat, nebo úplně jinak, že s tím pracovat vůbec jde. A ono to jde!

V roce 2018 jsem kvůli svému naprosto tragickému psychickému vztahu musela ukončit více než 20leté manželství, ve kterém bylo více problémů a já už nemohla dál. Věděla jsem, že kdybych v tomhle pro mě již nefungujícím manželství zůstala, budu nemocná. 

Byla to vlastně taková moje životní záchrana, boj o přežití.

Následovaly dva roky, které jsem věnovala jen sama sobě a naprosto šťastná, sama sobě královnou, jsem si plnila sny. Bylo to nádherné období, ale věděla jsem, že to takto nechci napořád, toužila jsem opět po lásce, po někom, kdo mě bude doma čekat, s kým mohu vše sdílet, koho mohu milovat a on mě.

Po dvou letech se objevil nový přítel a nový vztah. Já jsem si však po roce naší známosti začala čím dál tím více uvědomovat, že se mi znovu, i s takto úžasným chlapem, opakují stejné situace a cítím stejné emoce. Vůbec jsem nerozuměla, co je špatně. Hodně věcí jsem si brala, pořád se mě něco dotýkalo a neuměla jsem se ale vůbec vymezit, říct, že se mi nějaké věci nelíbí. Ale vždy, ostatně jako celý svůj minulý život, jsem se tvářila, jako že je vše v pořádku, nechala věci zajít až na úplný okraj a pak vybuchla. 

Cítila jsem problém a věděla, že tohle už sama nezvládnu, a objevila jsem Life Academy a terapeutický koučink. S koučkou jsme začaly pomalu pracovat a pro mě byl tento způsob práce naprosto zázračný. Za rok a půl jsem si došla k pocitu uvědomění, že jen já jsem za své štěstí zodpovědná, a začala to měnit. Velmi rychle jsem vzala tuhle odpovědnost do svých rukou, přestala se chovat jako oběť a začala aktivně pracovat na sobě samé, na svých vizích, přáních a snech. Není to vždy a pořád o stálé euforii, ale o tom, že už vím a rozumím, co děje jak se mnou, tak v mém okolí a proč. 

Najednou vidím, že se sny mohou plnit, já ten svůj žiji. Mám vedle sebe úžasného partnera, skvělé lidi kolem sebe, dělám, co mě baví, jsem nefalšovaně šťastná. 😊

Člověk se jen nesmí bát podívat se sám do sebe, do svého srdce.

Upřímně, byla to ta nejlepší investice v mém životě. 

Teď už moc dobře vím, jak je důležité nebýt obětí, ale tvůrcem svého vlastního štěstí.

Nebát se mít své sny a věřit, že se mohou splnit. 

A důvěřovat sám sobě, svým pocitům. Věřit, že to, co cítím od srdce, je to pravé, nefalšované, to moje, a nebát se jednat podle toho.

Jestli tohle chcete ve svém životě i vy, jsem tu pro vás a ze srdce ráda vám pomůžu. 

RYCHLÝ DOTAZ

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Jméno a příjmení*
Váš e-mail*
Telefonní číslo*
Dotaz*

OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

VZTAH K SOBĚ


 • Sebehodnota, sebedůvěra

 • Věřit svým pocitům a nebát se je následovat

 • Nebát se vyjadřovat své emoce

 • Už takhle, jak jsem, jsem dost

 • Naučit se v lásce vymezit, umět říct ne

PRÁCE A PENÍZE


 • Finanční gramotnost, rozpočet domácnosti

 • Potenciál pro nalezení nové ideální práce

 • Vyrovnanost mezi pracovním a soukromým životem

 • Zdravý vztah k penězům

 • Práce, co mě baví, mě ne/může uživit

 • Business kouč

ZDRAVÍ


 • Zdravý životní styl

 • Vztah k jídlu, sport

 • Přijetí sama sebe

 • Jak o sebe pečovat, věnovat se sám sobě

 • Životní koučink

PARTNERSTVÍ


 • Otevřená komunikace ve vztahu

 • Nebát se říct své pocity partnerovi

 • Řešení partnerských problémů, krize

 • Nalezení společné cesty, kompromisů

 • Jak spolu dál harmonicky žít, v souladu, v souznění

 • Vztahový a partnerský kouč

RODIČOVSTVÍ


 • Zdravé, harmonické vztahy s dětmi (vlastní, nevlastní)

 • Jejich podpora k samostatnosti a nezávislosti

 • Manipulace v rodině

 • Vypuštění z rodinného hnízda

 • Podpora dětí v jejich sebevědomí

PRAXE A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

 • Stabilní a harmonický partnerský vztah

 • Rodičovské zkušenosti a krásný vztah se svými syny (22 a 20 let)  

 • Moc hezký vztah s nevlastními dětmi (19 let kluk a 17 let dívka)

 • Zkušenost s rozvodem rodičů, odpuštění rodičům kvůli rozdělení sourozenců

 • Rozvod po více než 20letém manželství, přátelská, bezproblémová komunikace

 • Více než 20 let zkušeností s budováním dlouhodobých pracovní vztahů

 • Miluji aktivní odpočinek, nic mě tak nedobije jako zdravý pohyb, ať v kolektivu, nebo jen sama v přírodě s mým psem

CHCI OBJEDNAT KONZULTACI

Milena Fárová

KOUČ PROFESSIONAL 2

Konzultační cena: 1200 Kč/hodina

Místo konzultace: Online, Praha, Mníšek pod Brdy

Konzultace po telefonu: Odkudkoliv

Konzultace přes video: Odkudkoliv

Konzultační jazyky: Čeština

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Práce pod vedením Mili mi dává hluboký smysl. Dokáže člověku dát přesně to, co v danou chvíli potřebuje. Umí být pevnou skálou, vedle které se mohu rozbít na milion kousíčků a klidným přístavem, ve kterém se znovu poskládám dohromady. Nikam mě netlačí, pokud necítí, že nejsem připravená a zároveň mě dokáže i zdravě zaktivovat ve chvíli, kdy už bylo dost fňukání. Díky její pevnosti, síle, pochopení a přijetí jsem se přestala bát svých emocí, vím, že je ustojím a stále víc cítím, jak díky tomu roste má vnitřní síla a stabilita. Obavám a strachům již dovedu čelit a brát je jako své rádce na životní cestě, nikoli jako nepřátele. Za půl roku společné spolupráce u sebe cítím ohromný posun a to zejména v přijetí zodpovědnosti za svůj život, pocity a emoce. Vím, že jediný, kdo mě může zachránit, jsem pouze já.
Tereza, Praha
Svou empatií, laskavostí a nasloucháním mě dokáže krásně dostat zpátky sama k sobě. K uvědomění, jak to vlastně chci, jak to potřebuji a v čem je mi dobře.
Kačka, Mělník
Skvělé vedení během koučinku, oceňuji empatii koučky a trpělivost, s jakou ke mně přistupovala.
Martina, Praha
Mili je úžasná a velmi citlivá koučka, která se nebojí jít do hloubky. Vedla mě jemnou, ale zároveň silnou – stabilní energií maminky, kterou jsem v některých momentech opravdu potřebovala, abych se cítila v bezpečí. Nebojí se jít k příčině problému. Dopřává dostatek času a klidu, což bylo skvělé, kdykoli jsem si situaci potřebovala nacítit a prožít si ji.
Eva, Třebíč
Mili je citlivá, empatická, klidná a pevná žena. Její otázky se dostávají hluboko pod kůži. Zároveň umí povzbudit, dát podporu a je velmi laskavá.
Libuše, Horšovský Týn
Mili je žena s velkým Ž a hlavně s obrovským a vřelým srdcem, kterým vás celou obejme! Cítíte lásku, zájem a chuť pomoci všemu, co vás trápí. Říká se, že každý kouč má svého klienta a každý klient svého kouče. Jsem si víc než jistá, že u ní jste ve správných rukou. Je ztělesněním přítele, parťáka a kouče v jednom.
Katka, Velké Popovice
Díky Mili jsem se velice rychle dostala ke svému vnitřnímu nastavení. Její neskutečný talent prohlédnout a s láskou doprovodit, kam je třeba, mi ohromně pomohl. Společně jsme našly, co mě dlouhá léta brzdilo, hezky jsem si to prožila a poté cítila velikou úlevu a uvolnění.
Bety, Praha
Koučink s Mili mi dává ohromný smysl. Mile a klidně se doptává a my se postupně dostáváme hlouběji a hlouběji ke kořenům problému, což je přesně to, co potřebuji. Moc mi to pomáhá ve všech sférách života. Mili mohu doporučit všem, kdo hledají průvodce ke svému vnitřnímu dítěti a získání sebehodnoty.
Peťa, Praha